Угода з собою-персональний блог Тетяни Мамай | Мій сайт про те, як зробити своє життя класна і ВИГІДНОЮ в усіх відношеннях

Угода з собою-персональний блог Тетяни Мамай | Мій сайт про те, як зробити своє життя класна і ВИГІДНОЮ в усіх відношеннях. Про сайт

Ласкаво просимо на мій персональний сайт «Угода з собою”!

Напевно кожна людина, в певний відрізок життя, задає собі питання, типу:

Як стати

щасливішими ?

Як стати успішніше ?

Як стати здоровішими і красивіше ?

Як помолодіти . І т. д.

Коли бажання гаряче, або проблема актуальна, починається активний пошук необхідної інформації і засобів, які змогли б вирішити цю проблему.

Насправді, всі символи успіху . багатства , краси і т. д. у вигляді гарного будинку, крутий машини, подорожей по світу, відвідування SPA-салонів-це не мета, а засоби досягнення чогось. Питання, чого?

Глобальна мета будь-якої нормальної людини-це прагнення до внутрішньої свободи, комфорту, спокою, гармонійного стану, любові і радості. І прагнення до матеріальних благ, до продовження молодості і здорового довголіття-природний шлях, бажання, для здобуття цих прекрасних почуттів.

Я не поділяю одну сферу життєдіяльності від іншої. Я не знаю прикладів, як стати успішним професійно, при цьому бути абсолютно щасливим, якщо не склалося особисте життя. Я сумніваюся, що гармонійні відносини між чоловіком і жінкою . триватимуть довго, якщо обидва будуть відчувати матеріальну потребу. Я не уявляю, як можна бути фізично і психічно здоровою людиною . і одночасно відчувати невдоволення по відношенню до своїх близьких, або своєю кар’єрою, та й просто собою. На жаль, в більшості випадків, якщо людина досягла успіху в одній з областей, то інші залишають бажати кращого. Це не є добре.

Часто, в моїй практиці, люди ставить переді мною завдання: «Хочу бути здоровим та успішним », «Хочу бути молодою, красивою, коханої і успішної ». Во как!

Розмах з першого погляду серйозний, але реальний, і абсолютно, досяжний, за умови певних зусиль в кожній з основних сфер життєдіяльності. Якщо щоденних, то невеликих. У сьогоднішній століття надлишку інформації, дуже легко в ній закопатися, витратити колосальний час на її вивчення, на експерименти, і в результаті не отримати відчутних результатів.

У моєму блозі, більше 250 статей з практичними рекомендаціями і теоретичним обгрунтуванням, перевіреними на собі, на людях, підкріплених часом.

Є основні тематичні рубрики:

Є додаткові та розважальні рубрики. які видно в боковій колонці блогу, справа.

Рубрика «Мої безкоштовні уроки» + банери в боковій колонці-це більше 30 практичних уроків якісного і корисного матеріалу, який я регулярно оновлюю і множу.

Серед яких:

«7 кроків до впевненості в собі» – по суті короткий, 7-ми кроковий курс. Банер «Я все зможу!” Книга «Дихай, щоб жити!” – короткий, але змістовне практичне керівництво про найефективніших техніках дихання; вправи, і теоретичне обгрунтування. Відео-курс «Як виробити силу волі і розвинути життєві сили організму» – 8 практичних вправ динамічної гімнастики, суміщеної з дихальними вправами.

Банерні курси знаходяться в закритій зоні мого блогу, і отримати їх можна, тільки підписавшись на розсилку блогу. Я думаю, це невелика плата за отримання якісного і корисного матеріалу.

Весь матеріал-це мій практичний досвід, і непорушні правила, що відповідають на питання:

-Як стати щасливішими?

-Як стати успішніше?

-Як стати здоровішими і красивіше?

-Як помолодіти? І т. д.

У горизонтальному меню сторінок, ви можете прочитати про мене, зв’язатися зі мною по пошті, а також, ознайомитися з моїми послугами та відгуками тих людей, з якими ми вже попрацювали разом:

Я впевнена, що практично кожна людина народжена з масою талантів, здатний досягати своїх цілей, справлятися з виниклими труднощами. Але на певному життєвому етапі, виникає бажання, або необхідність щось змінити у своєму житті. Для цього, потрібні нові, як правило, незнайомі методи, для руху до нових цілей. І ось тут виникає трудність: страх перед невідомістю, незвичні моделі поведінки, незнання своїх ресурсів, небажання розлучатися зі старими переконаннями і т. д. Одним словом, незнання ЯК діяти, і ЩО робити.

У цей момент, найкраще знайти досвідченого наставника, який володіє великими знаннями, великим досвідом у певній сфері.

Ви ніколи не зможете повторити досвід іншої людини, але завжди знайте, що у вас є і буде інший досвід, можливо набагато більш насиченим, цікавіше, а головне, це буде саме те, до чого ви прагнете!

Буде важко-звертайтеся.

З Повагою, Тетяна Мамай

Тренер і консультант з особистісного розвитку, психолог, Майстер біоенергетики, цілитель.

  • як зробити класне відео про схудненя

Comments are closed!