У Ренати Литвинової знайшли серйозне захворювання – Зоряні новини – Актриса і режисер вперше вийшла у світ після важкого перелому | СЬОГОДНІ

У Ренати Литвинової знайшли серйозне захворювання – Зоряні новини – Актриса і режисер вперше вийшла у світ після важкого перелому | СЬОГОДНІ У Ренати Литвинової знайшли серйозне захворювання

Актриса і режисер вперше вийшла у світ після важкого перелому

Актриса

Рената Литвинова вперше вийшла у світ після важкого перелому, отриманого під час катання на ковзанах. Однак лікарі не поспішають радіти одужанню кінодіви і підозрюють у неї остеопороз.

Одна з найбільш ексцентричних російських актрис недавно стала дизайнером. Її вихід у світ під час модного тижня став першою появою на публіці за останні півроку. Весь цей час Литвинова намагалася впоратися з наслідками складного перелому.

Про те, що з нею сталося, Литвинова розповідає без зайвих подробиць: невдало впала під час катання на ковзанах. “На рівному місці, як завжди”, – журиться актриса. Рентген показав: у актриси тріщина кисті і перелом гомілковостопного суглоба правої ноги. Знімок пошкодженої кінцівки і фотографію себе з милицею зірка відразу виклала в інтернет і підписала: “Мені видали милиці, я в захваті”.

Оптимізм зірки на той момент був цілком зрозумілий: з травмою їй в якійсь мірі пощастило, перелом виявився без зміщення. Інакше актрисі довелося б лягти на операційний стіл. Але лікарі підозрюють, що проблема куди серйозніше. За словами медиків, причиною серйозної травми міг стати остеопороз – хвороба, при якій з організму вимивається кальцій, а кістки стають крихкими, повідомляє НТВ. Як правило, остеопорозу схильні люди у віці. А актрисі нещодавно виповнилося 47 років.

Не виключено, що крихкість кісток – це результат дієт і обмежень, яких постійно дотримується Литвинова. Зірка багато років не їсть молочні та м’ясні продукти, в яких містяться корисний для організму кальцій і вітамін В12. “Я намагаюся не їсти м’ясо, я прагну до досконалості. Ви розумієте, обжерливість – один з найстрашніших смертних гріхів. Тому краще все-таки себе іноді обмежувати” – вважає актриса.

А час від часу вона вводить куди більш серйозні обмеження в харчуванні і сідає на спеціальну дієту. В одному з інтерв’ю вона розповіла, що може кілька днів пити тільки біле вино і закушувати твердим сиром. Литвинова запевняє, таке харчування чистить судини і робить шкіру гладкою.

Ось і зараз зірка себе зовсім не шкодує. Після перелому лікарі прописали їй постільний режим, а вона через два тижні після травми полетіла в Париж. де по модних бутіках на інвалідному візку її возили особиста помічниця і 13-річна дочка Уляна.

Не встигнувши до кінця оговтатися від перелому, Литвинова встала не так на милиці, а на каблуки. Хоча кожен крок завдає актрисі нестерпний біль. Актриса розповідає, що нога болить, коли вона багато ходить. “Але насправді я нічого, я бадьоро і майже вже вилікувалася”, – поділилася Литвинова.

Читайте також:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00455 sec