TVNET :: Здоров’я – Хлопець за 6 тижнів так змінив своє тіло, що став обличчям журналу

TVNET :: Здоров’я – Хлопець за 6 тижнів так змінив своє тіло, що став обличчям журналу Хлопець за 6 тижнів так змінив своє тіло, що став обличчям журналу

Історія звичайного хлопця, який через півтора місяця став моделлю чоловічого журналу, привернула увагу представників обох статей, які мріють привести себе у форму.

В це важко

повірити, але зір вас не підводить – на фотографіях дійсно відображене преображення звичайного хлопця в атлета, пише журналіст Oddity Central.

На неймовірне перетворення у Спенсера Метьюса пішло всього шість тижнів, але не варто вважати, що це було легко.

«Коли до мене підійшов фітнес-експерт чоловічого журналу і запропонував взяти участь в експерименті, після якого я стану справжнім культуристом, то я не повірив йому. Я був таким мішком і не мріяв про подібні зміни », – зізнається Метьюс.

Фото: скріншот відео

За словами чоловіка, тренер Шон Стаффорд почав з того, що повністю змінив спосіб його життя, почавши з дієти.

Інструктор попросив свого підопічного

різко знизити тривалість нічних чувань і кількість споживаного алкоголю,

щоб його тіло відновлювалося під час сну. Дієта, обрана Шоном, практично нічим не відрізнялася від базових правил, але містила кілька екзотичних інгредієнтів – м’ясо кенгуру і дикого кабана.

«Шон порекомендував мені звичайну дієту для спалювання жиру з високим вмістом білка, помірною кількістю вуглеводів і низьким вмістом жиру. Він змусив мене є регулярно протягом дня, тобто вживати невеликі порції їжі через кожні три години, так що я не відчував себе ченцем », – говорить Спенсер.

Реклама

Наступним кроком програми стали заняття в тренажерному залі, які виявилися для початківця спортсмена найважчим випробуванням.

«Перші кілька тренувань настільки втомили мене, що я відчув себе не просто виснаженим, а хворим. Але я продовжував стояти на своєму і незабаром зміг витримувати незвичні для мене навантаження. Я займався в залі всього одну годину в день шість днів на тиждень, але досить інтенсивно. Я почав з невеликої кількості повторень, а потім збільшив підходи і вагу. Я також намагався вписатися в програму Кардіозал: три рази на тиждень крутив педалі на велотренажері, використовував бігову доріжку і плавав у басейні. А

для підтримки мотивації фотографував себе кожні два тижні »,

– описує заняття Метьюс.

Хлопець за 6 тижнів перетворився на красеня-атлета

Шість тижнів дієти і тренувань кардинально змінили хлопця – він перетворився на модель чоловічого журналу.

«Якби два місяці тому мені хто-небудь сказав, що моя фотографія з’явиться на обкладинці журналу, то я б розсміявся йому в обличчя. Але мені дійсно вдалося зробити неможливе. Тепер, після того як я досяг своєї мети, мені потрібно втриматися, щоб не почати жити в колишньому режимі, адже попереду Різдво. Але я думаю, що у мене все вийде », – з оптимізмом укладає атлет.

Історія перетворення тіла Метьюса і його знімки були опубліковані в журналі «Чоловіче здоров’я» (Men’s Health).

  • фіткьорвс приклад харчування
  • як схуднути за допомогою скакалки хлапцеві

Comments are closed!

_0.31MB/0.03452 sec