Туристи прагнуть до Таїланду, щоб …. схуднути за допомогою тайського боксу | Cemsa Sunparadise Hotel

Туристи прагнуть до Таїланду, щоб…. схуднути за допомогою тайського боксу | Cemsa Sunparadise Hotel Cemsa Sunparadise Hotel Туристи прагнуть до Таїланду, щоб…. схуднути за допомогою тайського боксу

У всьому світі виростає заклопотаність

з приводу деформованих талій, і зараз майже всі іноземці з’їжджаються до Таїланду не через те, щоб у відпустку наваляти на пляжі, але щоб пройти суворий курс занять з тайського боксу і іншим видам військових мистецтв. < / p>

А такий собі вообщем вдаряється в крайність, кидаючи роботу, і тижнями, а то й місяцями, тренується у вірі одержати вершина в довгому битві з ожирінням, або відпрацьовує навички з метою починати проф бійцем.

Якщо ви теж хочете провести свою відпустку з користю, то швидше купуйте форму для тайського боксу на http://everlast-original. ru і їдьте до Таїланду. До того ж зараз в Everlast відмінні літні знижки. Подробиці на сайті. Ласкаво просимо!

26-річний Джордан Хендерсон (jordan henderson) втік від англійського виду життя з його довгою робочої тижнем, гулянками і переїданням після такого, як лікарі попередили його про неминучі майбутніх проблемах з сердечком в слідстві його ваги, сочинявшего практично 184 кілограми. < / p>

Через місяць занять у спортивному таборі Пхукета – на півострові у південній частки Андаманського узбережжя – він скинув цільних 20 кіло.

» Тут весь час жарко, все кругом тебе займаються спортом. – вимовляє він після ранкової прогулянки. – Це все однаково, що вийняти себе зі звичайної коробки і зосередитися на чомусь одному, в даному випадку – на тренуваннях через скидання ваги «.

У Таїланді бурхливо розгортається промисловість навчання тайського боксу, тисячі гостей приїжджають сюди раз на рік через це, частково завдяки репутації змішаних єдиноборств (mma), що поєднують техніку ударів і боротьби.

» Змішані єдиноборства – самий-самий скоро розвивається у всьому світі вид спорту, а тайський бокс – його різновид «, – вимовляє Уїлл Еліот (will elliot), директор 1-го з найбільш 10-ка спортивних таборів в Пхукеті.

» Прилетіти сюди з іншого кінця Землі – реальний екстрим «, – вимовляє Еліот, чий частина сприймає кожен місяць сотні гостей, викладають до 100 баксів на тиждень за участь у груповій тренуванні.

» Але ми в тропіках. Тут гаряче. Ми в Таїланді – там, де з’явився на світ тайський бокс, так що це і є занурення «, – вимовляє він.

Тайський бокс – державний вид спорту в Таїланді – популярний, як » Мистецтво Восьми Кінцівок «, тому що в ньому використовуються удари ступнями, кулаками, ліктями і колінами.

Той, хто вирішив зайнятися, повинен бути готовий до труднощів.

« Фізичні перевантаження надзвичайно напружені. До кінця заняття ви виснажені. Якщо ви в змозі витримати це двічі на день у поєднанні з дієтою, ваша форма скоро покращиться «, – вимовляє Еліот.

Так було і з 29-річним Джеймсом Мейсоном (james mason), які торгували в Британії уживаними авто. Він важив 200 кіло по приїзді в Таїланд півтора року назад, але з тих пір скинув найбільш 100 кг.

« Лікар виголосив – якщо я не зроблю дещо, щоб кардинально змінити своє життя, то через 5 років помру. – вимовляє він. – Коли я сюди приїхав в 1-ий раз, я не міг без болю в спині увійти і 200 метрів. Мені було потрібно присісти і перевести подих. Я обливався пізніше в слідстві спеки і вологості «.

За три місяці занять він підчепив м’ясоїдну бактерію, знадобилося вести три операції, і мало не ампутували ногу.

Але він відновився і повернувся до колишнього режиму, а не так давно зробив 900-кілометровий філантропічний велопробіг від Пхукета до Бангкока.

У таборі Еліота 20 чоловік з різних держав – Австралії, Британії, Єгипту і Росії – обливаються пізніше в не так давно сформованої групі для новачків під пильним інтересом м’язистих колишніх проф тайських кікбоксерів.

« Раз, два, нирок, кулаком в корпус «, – репетує тренер людям з різноманітною фізіологічної формою, відпрацьовує руху.

Після разминочной пробіжки, розтяжки, стрибків » зірочка » і бою з тінню, настає спаринг, коли удар не доходить на волосок до вуха ворога.

» Ти зобов’язаний пірнути! » – пригадує жінка ледь не Промахнувшись партнеру.

Головне для майже всіх з тих, хто тренується, не починати фаворитом, а звалити вага, вимовляє тренер Пхіроп Чуайкаітум (phirop chuaikaitum), якого всі називають Аджарн (Учитель) Данг.

« Вони тривало носяться, розтягуються, здійснюють удари в повітря – так швидше втрачаєш вагу, – вимовляє він. – Але ми дуже не навантажуємо, щоб не завдати шкоди. Все робиться поступово, але постійно протягом 2-ух з половиною годин. У них лише один трихвилинний інтервал «.

Ніякого послаблення, навіть царевичам крові. » Був тут один царевич з Дубая. – відає Пхіроп. – Він записався в групу новачків. Я стукнув його стеком, а він вимовляє, що він із царської сім’ї. Хто б сюди не приїхав для занять боксом – зіждитель або царська персона – тут всі однакові «.

До кінця тренування спеціалізуються обливаються пізніше і кривляться від болю. І як нокаут в закінчення – для тих, у кого ще залишилися сили – 100 віджимань.

« Це боляче. Болить все тіло. Іноді важко йти. – вимовляє Хендерсон. – Ти обливаєшся пізніше. Але повертаючись, ти приймаєш душ, плаваєш у водоймі – і почуття такі, що не купиш ні за які кошти «.

Ви можете підписатися на RSS 2.0 або залишити trackback.

Comments are closed!