«Три дні я їла тільки гречку. А за вісім місяців скинула 53 кг! »/ / KP. RU

«Три дні я їла тільки гречку. А за вісім місяців скинула 53 кг! »/ / KP. RU «Три дні я їла тільки гречку. А за вісім місяців скинула 53 кг! »Коментарі: 219

Пише Світлана.

З дитинства я була пухким дитиною. Я страшно комплексувала, була затиснутою, нетовариські й невпевненою в собі. У 22 роки

я важила 120 кг. В черговий раз, глянувши в дзеркало, я сказала: «Стоп. »

У березні 2012 року я вирішила взяти себе в руки і спробувати дієту. Перший крок, який я зробила – це чищення організму від шлаків, яка полягала в наступному: три дні я їла гречку (на сніданок, обід і вечерю без солі в обсязі не більше 180 г за прийом) і пила чисту воду в необмеженій кількості. За першу добу пішло 1,5 кг, чому я була рада.

Наступні п’ять днів були фрукти (з яких я робила фруктовий салат і їла вранці і ввечері) і знежирений сир (в обід), пила воду в необмеженій кількості. Це були найскладніші моменти цієї дієти. За 8 днів пішло 5 кг. Надалі в свій раціон я ввела білок (куряче яйце, курятина, яловичина і навіть свинина, риба). Обмежень у приготуванні не було, тільки одне але – ніякої солі! Але дотримувалася певного обсягу – не більше 150 г і салат із сирих овочів (обід і сніданок), на вечерю 2 яблука. І це все я робила протягом тижня.

Наступний тиждень практично не відрізнялася від попередньої, за винятком того, що в свій раціон я включила сіль. Надалі я перейшла на загальний стіл (суп, відбивна, голубці, сирники і т. д.), але як і раніше дотримувалася обсяг прийнятої їжі і на вечерю фрукти. Таким чином, протягом доби я набирала не більше 1000 ккал. Довелося відмовитися від борошняних виробів, солодощів, майонезу, соусу і всіх інших шкідливих речей (наприклад, чіпсів). Коли я досягла бажаного результату, закріпила вага, додаючи вечеря (половина сніданку). У добу я набираю не більше 1700 ккал, що достатньо для нормальної життєдіяльності організму. Таким чином, я вела підрахунок ккал.

Важливим моментом є режим харчування – прийом їжі три рази на день через 4 – 4,5 години. Природно, весь час я вела щоденник і контролювала кожен день вагу. Результат мене дуже радує. За період часу березень – листопад я втратила 53 кг. Вага стабільний.

На даний момент (березень 2013 року) при зрості 174 см я важу 67 кг, 48-й розмір одягу. У мене зникли комплекси, я стала більш товариською і впевненою в собі.

Comments are closed!