Тренування від Ріанни: легко і ефективно! – Тренування від Ріанни, Ріанна, схуднення, дієта, фітнес, як схуднути, як худнуть зірки, 25-хвилинне тренування від Ріанни

Тренування від Ріанни: легко і ефективно! – Тренування від Ріанни, Ріанна, схуднення, дієта, фітнес, як схуднути, як худнуть зірки, 25-хвилинне тренування від Ріанни Тренування від Ріанни: легко і ефективно!

Тіло співачки Ріанни цінують не тільки її віддані шанувальники і шанувальниці. Джорджіо Армані зробив комплімент розкішній фігурі Ріанни, запросивши стати рекламним обличчям своєї лінії джинсів і нижньої білизни.

Треба сказати, що Ріанна впоралася з покладеним завданням. Кажуть, що деякі банери з рекламними іміджами співачки навіть заборонялися для використання на вулицях деяких європейських міст, бо надто відволікали увагу водіїв, в основному, чоловічої половини водіїв.

А адже вибір Армані був ризикований, Ріанна змінила в якості рекламного обличчя марки актрису Меган Фокс, визнану найсексуальнішою жінкою на планеті в 2008 році (опитування на сайті чоловічого журналу FHM).

Отже, зараз фігура Ріанни вважається еталоном для наслідування. Тому дуже цікаво, як зірка добилася успіхів у цьому.

Ріанна для нижньої білизни Armani

Ріанна для джинсової лінії Armani

Рецепт фігури як у Ріанни

Її особистий тренер Харлі Пастернак недавно розкрив таємницю тренувань Ріанни. Ви будете здивовані, але це, мабуть, сама доступна тренування, яка тільки може бути. Всього 25 хвилин на день, п’ять разів на тиждень – і ви досягнете успіхів Ріанни! А ще вам потрібно звичайний крокомір.

Ріанна робить в день 10 000 кроків (фіксує це за допомогою шагомера). Плюс 25-хвилинне тренування, настільки доступна, що може бути пророблена в будь-якому місці і будь-який час. Головне – робити!

25-хвилинне тренування від Ріанни

Харлі Пастернак розробив тренування, що складається з 5 етапів по 5 хвилин. Перший етап і останній – кардіо-навантаження, розігрів і розтяжка, середні етапи – вправи для верхньої частини тіла, нижній частині і живота.

25 хвилин тренування:

5 хвилин – біг підтюпцем

5 хвилин – віджимання

5 хвилин – присідання

5 хвилин – вправи на прес

5 хвилин – ходьба. розтяжка

Результати настільки ефективних занять – у новій рекламі нижньої білизни від Armani:

Ріанна для нижньої білизни Armani

Не тільки вправи

Харлей Пастернак попереджає, що тільки одними вправами і ходьбою швидких результатів не досягнеш. Наприклад, Ріанні він порадив дотримуватися дієти. названої «5 факторів». П’ятихвилинні тренування, п’яти-факторна дієта – дуже легко запам’ятати!

Замість традиційного триразового харчування ця дієта пропонує п’яти разове харчування. Кожна страва має містити п’ять компонентів: білок, клітковина, здорові вуглеводи (наприклад, фрукти і овочі), здорові жири (наприклад, авокадо або горіхи), напої без цукру. З напоїв можна зелений чай, воду з вітамінними добавками (лимон, лайм).

Раз на тиждень можна влаштувати собі невеличке свято і побалуватися десертом. Ріанні дозволено влаштовувати собі цілий день, коли вона може їсти все, що завгодно. Наступні шість днів на дієті компенсують будь надмірності, вважає Харлей Пастернак.

Автор: Василина Кузіна

  • дієти і тренування зірок

Comments are closed!