Тренування на турніку

Тренування на турніку Тренування на турніку

Опубліковано 19.11.2013 11:04 Категорія: Чоловічий фітнес

Міському жителю, для того, щоб уникнути гіподинамії, потрібно займатися спортом. У заняттях потрібно дотримуватися балансу між динамічної та статичної навантаженням на групи м’язів. У цьому, без особливих витрат, нам допоможе турнік.

На відміну від жінки, яка завжди в турботі про фігуру, вивчає дієти, вважаючи схуднення панацеєю від усіх бід, чоловік до своєї зовнішності ставиться набагато спокійніше. Але іноді, розглядаючи свої старі фотографії, він підходить до дзеркала, роздивляється незрозуміло звідки взявся пивний животик, що втратили рельєфність, в’ялі м’язи рук. Настає прозріння: так далі не можна, пора братися за відновлення оплившей фігури.

Можливостей для цього зараз предостатньо, був би час. У радіусі мікрорайону завжди знайдеться атлетичний чи фітнес зал, купуємо клубну карту і починаємо нове життя. Навіть за місяць занять, дотримуючись режим і правильне харчування, можна досягти помітних результатів. Але хочеться застерегти від бездумного нарощування м’язової маси. Якщо поставлена??мета – відновити м’язовий корсет, стати підтягнутим, що не ловити фіолетові кола перед очима від найменшої м’язової навантаження – потрібно навантажуватися поступово і різноманітно.

Силові вправи зі штангою, гантелями, на снарядах, по суті – статичну напругу м’язів. Образно кажучи, замість цього можна впиратися руками в одвірок, намагаючись зрушити її з місця. Або, зсунувши долоні перед грудьми, як би здавлювати щось між ними. Для тренування кожної групи м’язів є статична вправа, що дає той же ефект, що і вправа з навантаженням. Але це доцільно в умовах замкнутого простору. При відсутності обмежень краще дати м’язам не тільки статичну, а й динамічне навантаження.

Наприклад, якщо це ноги – потрібно не тільки присідати зі штангою і штовхати від себе вантаж, але і бігати, грати у футбол, волейбол. Рукам, для повноцінного навантаження, крім штанги, потрібен теніс, турнік, інші види спорту. Адже активний спосіб життя – це не тільки накачування об’ємної мускулатури. Культурист гарний на пляжі (правда, незрозуміло – тіло у нього або панцир), але важко уявити, щоб він міг зробити найпростіший вихід сили на перекладині. Іноді таке вміння може, як мінімум, врятувати від травм.

Що корисно знати перед початком занять на турніку

Віднедавна турнік знову став популярний у молоді. Це універсальний, за силою впливу на м’язовий корсет, снаряд. З його допомогою можна впевнено нарощувати м’язову масу, накачувати мускулатуру. При цьому зберігається еластичність м’язів, збільшується здатність витримувати тривале навантаження. Життя складається по-різному, завжди сидіти на стільці в офісі, може бути добре, але шкідливо для здоров’я. Окрім іншого, вправи на перекладині розтягують хребет, знімають напругу між хребцями.

Перед заняттями на турніку потрібно зробити, хоча б невелику, пробіжку. Це розігріє і розімне м’язи ніг, приведе в робочий тонус м’язи плечового пояса, переведе ритм дихання в спортивний режим. Обов’язково розігріти, розім’яти руки, м’язи спини, преса. Віджатися кілька разів від підлоги, розім’яти кисті, плечові суглоби, шийні хребці. Якщо цього не робити, травми і розтягування неминучі, а наша мета – здоров’я і сила.

На початковому етапі краще виконувати три найпростіших вправи (які, тим не менш, дадуть скоро прекрасний результат):

1.Подтягіваніе на перекладині в положенні рук верхнім хватом (пальці обхоплюють гриф зверху). Кількість підтягувань по максимуму, але без фанатизму, щоб уникнути ломоти і болів в м’язах на наступний день.

2.Упражненіе для преса: висячи на перекладині, піднімаємо ноги до рівня рук. За кількістю так само, як з підтягуванням.

3.Для тренування рук, розтягування м’язів спини, шиї: підтягуємося так, щоб торкнутися поперечини потилицею.

Коли вдасться без труднощів виконувати кожну вправу по 5-7 раз, можна переходити до більш складних. До цього моменту результат занять буде видно неозброєним оком. Будьмо здорові!

Ще статті: нужно, внешности, мужчина, своей, похудение, фигуре, изучает, диеты, относится, считая, панацеей, спокойней, зеркалу, подходит, разглядывает, непонятно, взявш, откуда, фотографии, заботе

Comments are closed!