Тренування і харчування мезоморфа | ВКонтакте

Тренування і харчування мезоморфа | ВКонтакте Move Your Ass » Тренування і харчування мезоморфа

Тренування і харчування мезоморфа

Мезоморф – нормальне статура. Його характеризують: середня або широка кістка, досить мускулисте тіло і без занять спортом, середній обмін речовин, звичайно

нормальна активність нервової системи.

Мінуси

Оскільки результат досягається відносно швидко, часто атлети розслабляються і не надають тренувань і харчування належної уваги. Через це їх генетичний потенціал так і залишається не реалізованим.

Плюси

При грамотній методичної програмі і відповідному харчуванні атлети, що належать до цього типу, можуть вийти на початковий змагальний рівень через 2-3 роки регулярних занять – не в приклад ектоморфу, якому для цього знадобиться в 2 рази більше часу і зусиль.

Мати такий соматотип – мрія кожного бодібілдера. Підтвердження цьому те, що до мезоморфам належали всі «Мр. Олімпія », крім Френка Зейна і Декстера Джексона: Леррі Скотт, Сержіо Оліва, Арнольд Шварценеггер, Франко Коломбо, Кріс Діккерсон, Самір Банут, Лі Хейні, Доріан Ятс, Ронні Колеман, Джей Катлер і Філ Хіт. Секрет успіху цих спортсменів – поєднання генетичних даних і вдало обраної методики тренінгу та харчування укупі з волею і завзятістю.

Мезоморф дуже швидко досягає прогресу, навіть не докладаючи особливих зусиль. Йому підходять стандартні тренувальні системи. Проте не варто забувати про дисципліну.

Якщо ви мезоморф, то на початковому етапі тренінгу найкраще будувати тренування за принципом чергування їх інтенсивності. Це заняття з великим числом повторів і відносно невеликою вагою використовуваних обтяжень в 1 день тренування, і з малим числом повторів і більшою вагою – у 2 день. На 3 день потрібно знову тренуватися з великим числом повторів, поєднуючи це з помірною кардіоработой і т. д. Відмінний ефект дає використання різноманітних вправ. Можна використовувати спліт-програму. Найкраще поєднувати 1-2 базових вправи з такою ж кількістю ізолюючих. Схема: 3-5 підходів по 8-12 повторів. Для опрацювання нижньої частини тіла робіть по 12-20 повторів.

Найголовніше для мезоморфа – стежити за динамікою росту м’язів, щоб уникнути їх звикання до навантажень. Як правило, людям з таким типом статурою підходять всі принципи Вейдера. Найкраще чергувати силові цикли (3-6 тижнів) з массонаборних (3-6 тижнів). Силові – це рухи у вибуховому стилі. Необхідно виконувати по 1-2 базових вправи в режимі 3-5 підходів по 5-7 повторів. Массонаборние цикли – це повільні рухи з повною амплітудою. Виконуйте 1-2 базових вправи і 1 ізольоване в режимі 3-4 підходи по 10-12 повторів.

Вам потрібно досить часу на відновлення між тренуваннями – не менше 1 дня.

Не виключайте аеробні заняття. Вони допоможуть м’язам бути більш-менш «сухими». Займайтеся аеробним тренінгом 2-3 рази на тиждень по 20-30 хв в день, наприклад, швидко ходите або бігайте по 3-4 км.

І тут мезоморфам пощастило – дотримуватися якоїсь особливої??дієти не обов’язково. Потрібно просто обмежити жири (до 20% від загального раціону) і «натиснути» на вуглеводи. Вам, на відміну від інших типів, можна навіть борошняне і солодке.

Джерело білка теж можна вибрати будь-який: м’ясо, яйця, риба, бобові, білкові суміші. Білки споживаються за класичним для атлетів правилу – 2-3 г білка на 1 кг ваги.

І, звичайно, необхідно випивати не менше 2,5 л. води в день.

Розподіл калорій в процентному співвідношенні: білки – 30-40%, вуглеводи – 40-50%, жири – 10-20%.

Вам підійдуть рекомендації по добавкам для ектоморфа.

    Не намагайтеся тренуватися занадто багато і занадто інтенсивно, це призведе до травм. Крім того, тіло швидко втомиться і не буде реагувати на навантаження. Звідси наступна порада. Умійте вчасно «тормознуть» і прислухатися до свого тіла. Будьте терплячим, але наполегливим.
  • тренування Філа Хіта

Comments are closed!

_0.31MB/0.00728 sec