Тренування і харчування для ендоморфа, mport. ua bigmir) net

Тренування і харчування для ендоморфа, mport. ua bigmir) net Тренування і харчування для ендоморфа

26 апреля’12 17:24 Коментарів: 0

Ендоморфний тип характеризується м’якою мускулатурою, округлим обличчям, короткою шиєю, широкими стегнами. Основна проблема для даного

типу людей – зайва жирова маса, від якої їм вкрай важко позбутися. Набір м’язової маси йде досить легко, але часто ендоморфи набирають зайву вагу там, де не потрібно – на грудях, талії та сідницях.

Принципи тренування ендоморфа:

– Збільшений обсяг високошвидкісний тренування з помірними вагами, але високою інтенсивністю.

– Тренування ендоморфа повинні бути частими і тривалими – до 2 годин. Мета такого режиму занять – “розігнати” метаболізм.

– Регулярно міняй програми тренувань. Вибери по п’ять вправ для різних груп м’язів, що підходять саме тобі. Комбінуй їх в різних варіантах у тренуваннях.

Послідовність приблизно така: спочатку одна базова вправа, а потім кілька ізолюючих (наприклад, жим лежачи, потім розводка або розводка на блоці). Періоди відпочинку повинні бути короткими, щоб спалювати як можна більше жиру.

– Добре тренуватися по роздільній системі Вейдера, тренуючи поетапно різні частини тіла. Це допоможе розподілити навантаження.

– Рекомендуються додаткові аеробні вправи – їзда на велосипеді, біг підтюпцем і інші заняття з високою руховою активністю. Ендоморф ніколи не досягне бажаного рівня “сухості”, якщо не буде строго слідувати правильній дієті і виконувати аеробні тренування як мінімум три рази на тиждень.

Джерело ====== Автор === УНІАН

Рекомендації з харчування для ендоморфа:

– Треба значно зменшити споживання жирів. Весь протеїн має бути виключно з нежирних продуктів, таких як курячі грудки без шкіри, нежирні частини індички, яєчні білки, нежирна низькокалорійна риба.

– З вуглеводів рекомендуються вживати довгий рис, картопля, бобові.

– Харчуватися потрібно 5-7 разів на день, невеликими прийомами їжі. Це нормалізує метаболізм і підтримає його на потрібному рівні.

– “Чорний список” продуктів: бутерброди (з шинкою, копченостями, ковбасою і т. д.), жирні молочні продукти, газовані напої (лимонад), алкоголь.

– Не слід їсти занадто пізно або дуже рано. Закінчуй прийом їжі до того, як наївся.

– Ретельно стеж за кількістю калорій. Якщо тобі потрібно скинути вагу, обов’язково скорочуй цю кількість.

– В якості основного джерела білка використовуй біле нежирне м’ясо.

– Вітаміни та мінеральні добавки необхідні для того, щоб заповнити можливий дефіцит важливих мікроелементів.

Джерело ====== Автор === Getty Images

Приклади знаменитих ендоморфов: Расселл Кроу, Джордж Формен, Федір Ємельяненко, Василь Вірастюк.

Comments are closed!

_0.31MB/0.02260 sec