Тренер “зваження та щасливих” розповів, як легко скинути парочку кіло

Тренер “зваження та щасливих” розповів, як легко скинути парочку кіло Тренер “зваження та щасливих” розповів, як легко скинути парочку кіло

Ігор Обухівський поділився секретами боротьби із зайвою вагою:

– Навіть якщо у вас невеликий надмірна вага, і ви хочете скинути всього пару кілограмів, вам обов’язково

треба спочатку проконсультуватися з лікарем на предмет відсутності протипоказань на певний вид навантажень.

Після цього можна приступати до занять. У ваших тренуваннях повинні переважати аеробні навантаження і програми на витривалість (як силові, так і кардіо – біг, ходьба, плавання) з упором на ті зони і м’язи, які ви вважаєте проблемними і хочете підтягнути.

Я рекомендую, щоб ваша тренування починалося з силових вправ (40-60 хвилин). Ви можете використовувати як кругову структуру, так і метод підходів. Після силових я рекомендую 30-40 хвилин займатися на кардиотренажерах (як варіант – біг на вулиці). Такий комплекс виконуйте 3-4 рази на тиждень, в інші дні – тільки кардиотренировки або заняття на гнучкість.

Для отримання результату ви повинні поступово збільшувати вагу снарядів, з якими працюєте, або збільшувати кількість повторів, або ж зменшувати час тренування, за яке ви виконуєте свій комплекс вправ.

Якщо вам це вдається – значить, ваше фізичне і функціональний стан поліпшується, що говорить про прогрес. Якщо при цьому вага не зменшується – варто переглянути своє харчування.

Ви повинні розуміти, що кілограми у людей з невеликим зайвою вагою йдуть повільніше, ніж у повних. Тому інтенсивність ваших занять повинна бути в рази більше. Приміром, якщо людина з вагою 120 кг біжить на доріжці зі швидкістю 8 км / год, то він спалює калорій в два рази більше, ніж людина з вагою 70 кг, який біжить з тією ж швидкістю. Збільшити навантаження можна різними способами: наприклад, збільшенням швидкості або нахилу на біговій доріжці, збільшенням опору на орбітрек і велотренажері.

Підбирайте навантаження так, щоб ваш пульс знаходився в діапазоні 140 ударів на хвилину, і ви могли утримувати темп тривалий час.

Якщо існує проблема з невеликим зайвою вагою, значить, ви повинні ввести собі в звичку регулярно відвідувати тренажерний зал. Найчастіше проблема криється саме в цьому. У літній час побільше рухайтеся на свіжому повітрі, плавайте, бігайте – і ніяких зайвих кілограмів у вас не буде.

Comments are closed!

_0.31MB/0.01097 sec