Тренажер для схуднення: вибираємо кращий

Тренажер для схуднення: вибираємо кращий Тренажер для схуднення: вибираємо найкращий!

«Вирішила, що мені потрібен тренажер для схуднення будинку, але який з них – кращий? Допоможіть з вибором! Тетяна »

Тетяна, безумовно, для схуднення Вам потрібен не просто тренажер, а кардиотренажер

. Вибір кардиотренажеров не так уже й великий: це велотренажер, гребний, еліптичний, степпер і бігова доріжка.

Взагалі, тренажери для дому жіночий сайт sympaty. net вже вибирав тут . Але зараз ми прицільно виберемо тренажер для схуднення!

Звичайно, займатися у фітнес-центрі на різних тренажерах краще . ніж удома на одному-єдиному. Там ви можете чергувати тренування . опрацьовуючи різні групи м’язів і даючи тілу різного виду навантаження.

Критерії вибору тренажера для схуднення

Але і від одного тренажера Ви можете отримати чимало. Головне – щоб він підходив за наступними критеріями:

    Щоб одночасно працювало максимальну кількість м’язів . Адже чим більше м’язів працює, тим більше калорій витрачається! Щоб кисень в організм доставлявся як можна більш швидко. Це сприяє спалюванню жирових клітин.

Отже, давайте оцінимо кожен тренажер для схуднення і зробимо висновок – потрібен нам такий тренажер чи ні.

Степпер для схуднення – підходить чи ні?

На степпере ми здійснюємо поступальну крокову роботу. Вона змушує дихати не дуже глибоко . У роботі на степпере бере участь лише невеликий відсоток м’язів . Та й рухи відбуваються з досить невеликою амплітудою. До того ж, займатися на ньому досить нудно і одноманітно.

Висновок . степпер не підходить для схуднення в домашніх умовах.

Велотренажер для схуднення – підходить чи ні?

На велотренажері ми сидимо, але сидяче положення не сприяє спалюванню калорій . Тому перемогти зайву вагу, займаючись на ньому, буде важче, ніж на іншому тренажері.

Висновок . підходить, якщо… Велотренажер не є найефективнішим тренажером для схуднення в домашніх умовах. Хоча він, без сумніву, виявляється ефективніше степпера І якщо Ви схильні лінуватися, то велотренажер підійде Вам більше за інших.

Гребний тренажер для схуднення – підходить чи ні?

Гребний тренажер чудово вентилює легені, чудово навантажує багато груп м’язів. Все це, безумовно, сприяє втраті ваги. Однак гребний тренажер дає навантаження переважно на плечовий пояс, тому фігура може розвиватися нерівномірно.

Висновок: підходить, якщо. Гребний тренажер відмінно підійде для схуднення жінкам з фігурою типу «Груша» . «Яблуку» він підходить у меншій мірі.

Однак якщо Ваш тип фігури – «Перевернутий трикутник» або «Пісочний годинник», від гребного тренажера краще відмовитися: легко перекачати плечовий пояс.

Бігова доріжка для схуднення – підходить чи ні?

Бігова доріжка – гарний тренажер для схуднення. Вона залучає до тренування безліч груп м’язів, і ви дихаєте максимально глибоко. До того ж, тренування на біговій доріжці можуть бути дуже різноманітними: це і біг у різних темпах, і ходьба. На руки і ноги Ви можете надіти обважнювачі.

Висновок: підходить! Бігова доріжка – відмінний тренажер для схуднення. Але він не для лінивих, так як на ньому доведеться гарненько попітніти!

Еліптичний тренажер для схуднення – підходить чи ні?

Еліптичний тренажер також непогано підходить в якості тренажера для схуднення. Проте працювати на ньому не в приклад простіше, адже стопи не відриваються від землі. На такому тренажері швидко розправитися із зайвими калоріями не вдасться, та й тренування буде більш одноманітна, ніж на біговій доріжці. Тим не менш, він менш травматичний для суглобів ніг.

Висновок: підходить! Якщо у Вас багато зайвих кілограмів або є проблеми з суглобами, еліптичний тренажер підійде Вам більше, ніж бігова доріжка, адже він розвантажує колінні суглоби.

Якщо вам ліньки читати всю статтю

    Кращий тренажер для схуднення на думку «Гарною й Успішною» – це бігова доріжка!
    Однак якщо Ви ліниві . то вибирайте велотренажер.
    Якщо Ваш початковий зайву вагу занадто великий або є проблеми з колінами, вибирайте еліптичний тренажер .
    А якщо Ваш тип фігури – «Груша», то Ваш вибір – гребний тренажер.

І звичайно ж, Вам не схуднути без правильного харчування і достатньої мотивації . Успіхів!

Автор – Ольга Sympaty, сайт www. sympaty. net – Красива і Успішна

Comments are closed!

_0.31MB/0.00662 sec