Товсті ноги: як зменшити обсяги

Товсті ноги: як зменшити обсяги Товсті ноги: як зменшити обсяги

Отже, занадто об’ємні ноги – ваша головна проблема. Ви сидите на дієтах, тренуєтеся до сьомого поту, а небажаний об’єм не йде.

Спочатку треба знайти причину і визначити, чому

ваші ноги товсті, адже від цього залежить «лікування». Проведемо невеликий тест.

Чесно відповідайте собі на наступні питання:

1. Чи змінюється обсяг моїх ніг, якщо я сиджу на суворій дієті?

2. Як виглядали мої ноги в дитинстві?

3. Чи є на них видимі жирові відкладення?

Якщо в ході міні-тесту ви з’ясували, що ноги зменшуються в об’ємі через дієти і мають видимі жирові відкладення, ймовірно, проблема полягає в зайвій вазі та генетичної схильності до відкладення жиру саме «в ногах» . Якщо ж і в дитинстві ваші ноги були масивними, а прошарок жиру «зачепити» не вдається – вся справа в розвинених від природи стегнових м’язах.

Товсті ноги: як прибрати жирові відкладення

Якщо проблема в жирових відкладеннях, є привід порадіти. Вам буде набагато простіше скорегувати зовнішній вигляд і зменшити об’єм ніг. А допоможуть у цьому перевірені «рецепти фітнесу»

Кардіо 6 раз на тиждень

Спалити жир «зі спортивного» можна тільки проробляючи 30 червня-хвилинних кардиотренировок на тиждень Ви можете плавати або бігати, особливого значення вид активності не має. Головне – ваш рух спалює калорії, а значить – систематично створює негативний енергетичний баланс, і тіло спалює жирові відкладення, в тому числі і в проблемній зоні. Намагайтеся тренуватися з різною інтенсивністю. Наприклад, в понеділок – спокійна піша прогулянка, у вівторок – інтервальна тренування на біговій доріжці, в середу – танці, в четвер – плавання, в п’ятницю – тайбо, в суботу – тривалий велопохід. Така стратегія допомагає уникнути рутини.

Обмежити жирне

Ваше харчування має «підкоритися» основної мети. Для цього варто виключити всі напівфабрикати і джерела перероблених жирів. Заправляйте ваші салати 2-ма чайними ложечками оливкової олії і перекушуйте 20 г мигдалю, цього буде достатньо для метаболізму, і така кількість жирів допоможе продовжити спалювання жирового прошарку.

Збільшити кількість білка

Протеїн – важливий компонент харчування. Скорочуйте калорії за рахунок простих вуглеводів, і «дайте спокій» вашу щоденну порцію білка. Ви повинні обов’язково вживати знежирені курячі грудки, морепродукти, сир і знежирене молоко, щоб підтримувати хороший обмін речовин.

Силові вправи

Якихось специфічних силових тренувань проти товстих ніг не існує в природі. Ваше завдання – не збільшувати обсяг м’язів за допомогою вправ. Для цього необхідно виконувати більше 20 повторів у підході у швидкому темпі. А рухи можуть бути звичайними – присідання, випади, відведення ноги назад

Товсті ноги: надлишкові м’язи

У бодібілдингу, безумовно, зайвих м’язів не буває. Але в реальному житті генетично об’ємні м’язи стегна можуть принести чимало прикростей, особливо дівчатам і жінкам. Якщо ви з дитинства володієте вираженою мускулатурою ніг, варто задуматися про зменшення обсягів. І тут вам допоможуть прості правила

Ні вуглеводів – ні накачування

Намагайтеся не вживати вуглеводні продукти після будь-якого тренування. Не варто втішати себе тим, що овочі містять мало вуглеводів, краще утримайтеся від їжі хоча б дві години після аеробного тренування і годину після силового, і вже потім їжте ваші овочі скільки завгодно, можна з невеликою порцією білка.

Кардіо – тільки вибуховий

Звичайні тренування для спалювання жиру вам не підходять. Вибирайте аеробний тренінг на витривалість. Необхідно, щоб пульс становив приблизно 80% від вашого максимуму (220-ваш вік). Такі навантаження дають фітбокс, кікбоксинг, стрибки зі скакалкою, активний біг. Працюйте з такою навантаженням не менше 40 хвилин три рази на тиждень, і намагайтеся не є хоча б годину-дві після тренування.

Слідкуйте за калоріями

Як не дивно, вам варто взяти на озброєння негативний енергетичний баланс – головне правило худнуть усього світу. Ви повинні їсти менше, ніж витрачаєте. Тоді активні аеробні тренування допоможуть «підсушити» ваші ноги.

Танцюйте

Багато хто думає, що танці тільки «накачують» ноги. Насправді, одноманітні рухи ногами без додаткового обтяження надають рельєф, а не обсяг. Тому силові тренування ви можете замінити танцями, тонус буде, а от збільшення обсягів не передбачається. Плюс – задоволення від руху під музику.

Не переживайте, адже товсті ноги – не вирок. Розумні тренування, невеликі обмеження в харчуванні, і ноги стануть стрункішими, спробуйте!

Олена Селіванова,

Comments are closed!

_0.31MB/0.00668 sec