ТОП-10 ляпів в дієті початківця «качка» – Чоловічий портал MPort

ТОП-10 ляпів в дієті початківця «качка» – Чоловічий портал MPort ТОП-10 ляпів в дієті початківця «качка»

Сліпе копіювання профі, приблизний підрахунок калорій, відмова від жирів і не тільки.

Тільки фото того, яким ти був і став, допоможуть оцінити твій прогрес / depositphotos. com, автор csakisti

Помилки

підстерігають тих, хто «хитається» в тренажерному залі, на кожному кроці. Причому, не обов’язково вибрати неправильний комплекс вправ або не вгадати з навантаженням. Дати маху можна і складаючи свій раціон. Ось 10 найбільш поширених помилок в дієті «качка».

1. Ти нетерплячий

Багато перескакують від однієї дієти до іншої, не даючи їй проявити результат. А адже тілу потрібно як мінімум три тижні для того, щоб пристосуватися до змін у харчуванні. Тому запам’ятай: якщо ти збільшив кількість вуглеводів, споживання білків залишив на середньому рівні і максимально знизив кількість жиру, чекай результату приблизно через 21 день.

2. Чи не вважаєш калорії

Обов’язково точно вважай споживані калорії! Якщо не робити цього, ніколи не втратиш жир і не наріст масу. Причому, вважай не тільки калорії загалом, але також вуглеводи, білки і жири. Процвітаючі спортсмени ведуть точні звіти, а не вгадують «на око». Коротше, купи ваги, дістань таблицю вмісту корисних речовин в продуктах – і за справу.

3. Ти безладно харчуєшся

Намагаєшся ти скинути жир або наростити масу, в будь-якому випадку, виключи випадкові прийоми їжі. Це істотно уповільнює прогрес. Якщо важко дається маса, то перейди на п’ятиразове харчування (прийом їжі кожні 2-3 години). Це перешкоджає накопиченню жиру і збільшує масу. підвищуючи засвоюваність харчування.

4. Занадто багато дивишся на ваги

Не суди про ефективність дієти тільки по вагах. Нерідко, намагаючись набрати вагу, ми розчаровуємося, бачачи, що наша вага все той же. Безперечно, ваги і кронціркулі для вимірювання кількості жиру досить ефективні інструменти. Але щоб оцінити успіх краще покладатися на фотографії. Пам’ятай, що якщо ти візуально схуд, значить, твоя дієта, спрямована на зменшення жиру працює. Навіть якщо стрілка ваг застигла на місці.

5. Ти переїдаєш (особливо вуглеводів)

Ті, хто хоче додати в масі, часто приймають багато зайвих калорій, які перетворюються в жир. Звичайно, вуглеводи необхідні для інтенсивних тренувань і вони допомагають відновитися. Але як тільки настає насичення, організм перетворить їх надлишки в жир. Не забувай про це і обмежуй себе у вуглеводах.

6. Сліпо копіюєш профі

Нічого поганого немає в тому, щоб вчитися у професіоналів. Проте, дієта Доріана Ятса сильно відрізняється, наприклад, від харчування Нассирія Ель Сонбаті. Що у них спільного – так це індивідуальний підхід до харчування. Тому ведучи детальні записи про те, що ти їси і як на тобі це відбивається, ти легко зможеш скласти свою власну дієту.

7. Занадто сподіваєшся на добавки

Деякі намагаються скинути жир, приймаючи л-карнітин та хром, не знизивши споживання калорій. Інші використовують креатин, глютамін або амінокислоти, щоб поднабрать в масі, але не збільшують кількість калорій і білка, щоб стимулювати азотний баланс. Пам’ятай, що добавки урізноманітнюють харчування. але ніяк не виправляють помилки в дієті.

8. Ти харчуєшся одноманітно

Щоб досягти успіху, ти повинен весь час правильно харчуватися. Тому поройся в інтернеті або купи книгу з рецептами страв без цукру і жиру – і поперемінно вводь їх у свій раціон. Тільки так можна одержувати досить речовин для досягнення значних результатів і не втратити ентузіазму.

9. Ти відмовляєшся від жирів

Зменшення жиру в раціоні корисно для регулювання загального прийому калорій. Але якщо повністю виключити жири і приймати тільки нежирні білки (індичку, рибу або протеїнові порошки), це може привести до зниження метаболізму жирів і затримки росту.

10. Ти різко міняєш дієту

Збільшуючи або зменшуючи число калорій в дієті, старайся робити це поступово – щоб дати своєму тілу можливість пристосується до змін харчування. Різкий стрибок, як в ту або іншу сторону, призведе до того, що організм просто почне накопичувати жир.

Comments are closed!