Тип жіночої фігури трикутник. Перевернутий трикутник. Одяг для типу фігури трикутник. Жіноча фігура трикутник. Як схуднути? Правила харчування

Тип жіночої фігури трикутник. Перевернутий трикутник. Одяг для типу фігури трикутник. Жіноча фігура трикутник. Як схуднути? Правила харчування. Тип жіночої фігури трикутник. Тип фігури перевернутий трикутник. Одяг.

Одяг для типу фігури трикутник. Жіноча фігура трикутник. Як схуднути? Правила харчування.

Зовнішній

вигляд жінки – Трикутника: вузенькі стегна, широкі плечі, плоскі сідниці і великі груди.

Тип жіночої фігури – трикутник. Жінка – Трикутник робить все можливе і неможливе, щоб бути завжди в центрі уваги. Можна навіть сказати, що вони цим живуть. Їм навіть самим страшно, часом, буває від того, наскільки важливим для них є бути постійно поміченою.

Вітальних потреби є для них далеко не домінуючими. На перше місце вони завжди ставили і ставлять самореалізацію та спілкування. Без спілкування ці жінки не можуть. Їм необхідно відчувати кожен «грам» комунікації.

Ж інка – ( перевернутий трикутник – фото), надзвичайна любителька подорожей і пригод. Якби їм дозволяло фінансове становище, вони б, з величезним задоволенням, об’їздили весь світ. І ця «мрія» – дуже до речі, оскільки однією з їх хобі є фотографія.

Процес адаптації для них проходить повільно. Напевно, наклав відбиток той факт, що ще в шкільні роки, батьки цієї жінки постійно намагалися вирішувати все за неї: в якій інститут поступити, куди піти працювати, з ким зустрічатися…. Звичайно, вона втомлювалася від цього, ао5 не перечила їм, оскільки дуже поважала маму і тата. Результат цього «поваги» – несамостійність, скептичність, боязкість, сором’язливість.

Її завжди привертав модельний бізнес або артистична кар’єра. Однак у цієї жінки ніколи не вистачало сміливості «показати» себе, хоч заявити про себе вона вміла і могла, незважаючи на перераховані вище якості.

У любові їй щастило і не зовсім: завжди кількість «перемагало» якість. Навколо неї постійно «в’ються» натовпу чоловіків, але вона шукає свого єдиного. «Єдиний» неодмінно повинен володіти певним набором якостей, які записані в «списку її уяви». Часом, здається, що їй потрібен »неіснуючий ідеал». Аж ніяк. Просто жінка – Трикутник зустрічає «не того, не свого». Але продовжує пошуки, незважаючи ні на що.

Д іскотекі, клуби, вечірки, зустрічі з друзями – це буде переслідувати її все життя. Їй подобаються такі заходи. Без них вона вважає своє життя (та й життя всіх людей) нудною та одноманітною. Її життя завжди «скрашували» музика, кіно, зміна обстановки, перельоти і переїзди. Про це «говорить» ще одна її мрія: відобразити кожну щасливу мить «фотоапаратом часів».

Про неї часто говорять сусіди . знайомі та колеги по роботі. І не просто так: її життя – дуже цікава і дуже часто робить «несподівані віражі і повороти». Для неї це – в порядку речей. А з боку здається, що з її життя можна «списувати» мільйони романів і оповідань.

Часто вона – «пасивний» курець . Хоч і ставиться негативно до тих, то курить (і до сигарет), але в компанії може зробити «затяжечки». Вона чудово розуміє: в сигаретному димі і в нікотинової залежності немає зовсім нічого хорошого. Однак весь її організм «думає» дещо інакше.

В магазинах, супермаркетах і гіпермаркетах «пропадає» дуже довго. З цієї причини, її друзі та подруги ввічливо відмовляються поїхати туди з нею. Просто ця жінка з тих, хто буде купувати річ, а не те, що популярно в суспільстві. Вона витрачає гроші на те, що їй дійсно потрібно. І буде шукати «потрібне», якщо буде потрібно, до самого закриття магазину. Їй щастить: в обмін на витрачений час, доля «підносить» їй сюрприз….. Жінка завжди знаходить саме те, що їй потрібно. До таких «закономірностям» вона вже давно звикла, але все одно, вона не приховує усмішки, коли таке везіння відвідує її знову.

Вона ненавидить графіки і не розуміє того, хто їх, навіщо – то, придумав. Вона звикла жити за своїм часом, за своїми годинах, хвилинна і секундна комбінації яких, ніколи не повторюються.

Слова «на вітер” не кидає, дорожить кожним сказаним словом. Обіцянки свої виконує, нехай і не тоді, коли від неї цього чекають. Їй вірять, тому що вона не звикла брехати і підводити людей. Вона виправдовує надії всіх тих, хто щиро на неї сподівається.

Вона обожнює робити сюрпризи . Такі, яких ще ніколи ніхто не робив (або, принаймні, жінка нічого про них не чула).

Тип фігури трикутник. Одяг для жіночого типу фігури трикутник.

Одяг краще носити тільки саму нестандартну. Однак вони і не підозрюють про те, що їх «нестандартність» їм не зовсім до лиця.

Ось, що хотілося б бачити в шафці кожної жінки, фігура якої носить назву «перевернутого трикутника»:

Одяг у поєднанні-верх світлий, низ – темний. Одяг із зображенням діагональних ліній. Одяг з малюночками (обов’язково – витягнутими). Вузенькі джинси. Вузькі брючки. Одяг із заниженою талією. Брюки – стрейч. Коротенькі спіднички (прямі). Одяг з овальними вирізами. Стримана одяг в неяскравих тонах. Ефектні чобітки. Елегантні черевички. Довгі бусики. Довгі ланцюжки. Ланцюжки – ремені, що розташовуються трохи нижче рівня талії.

Жіноча фігура – трикутник. Жінки такого типу, люблячі аксесуари! Вам підійде ось, що:

Полувер (широкий). Одяг у вертикальну смужку (тоненький трикотаж. Одяг, на якій зображений небудь великий малюнок (у верхній частині одягу). Одяг з великими накладочки на плечах. Одяг з широкими комірцями. Одяг з круглими вирізами.

У цих жінок « алергія » на прання. Взагалі, будь-яка буденна робота приводить їх у смуток. Настрій їм піднімає одяг, яка чекає її в шафі кожен день. Від того, що жінка – Трикутник перебирає атрибути свого одягу, на душі у неї стає якось легше. До тих пір, поки вона не зрозуміє, що «не влазить» у свою кращу одяг.

Як схуднути? Деякі правила харчування. Щоб схуднути (саме жінкам цього типу), потрібно включити в свій щоденний раціон більше клітковини. Необхідно їсти овочі, фрукти, рибу (НЕ смажену), молочні продукти. «Трикутним» жінкам доведеться відмовлятися від сосисок, горішків, вершків, випічки, копченостей, сала, напоїв (газованих). Це все – елементи вегетаріанської дієти, яка потрібна для даного типу фігури.

Чи потрібен спорт? Природно, але для жінок – Трикутників він буде не так ефективний, як дієта вегетаріанців.

  • тип фігури трикутник
  • відділи перевернутий трикутник
  • як робити фігури трикутників
  • жіночі олвейс трикутні фато
  • мода на фігуру-перевернутий трикутник
  • перевернутий трикутник
  • тип фігури перевернутий трикутник
  • Тип фігури у вигляді трикутника
  • Трикутни груди
  • Трикутник здорового харчування малюнки

Comments are closed!

_0.32MB/0.01561 sec