Тип фігури “Груша” | Фітнес, як схуднути, правильне харчування, дієти на МойШарм. ру

Тип фігури “Груша” | Фітнес, як схуднути, правильне харчування, дієти на МойШарм. ру Тип фігури «груша» Тип фігури «груша»: правильна їжа, якісні тренування і процедури для схуднення

Цей тип фігури іноді називають «найбільш жіночим». Але власницям повних стегон і масивних сідниць від цього не легше. Причому і в стані «груш» є певний розподіл. Бувають дівчата, у яких жир відкладається на стегнах за типом «галіфе», а сідниці залишаються плоскими, а також можливо і «зворотне будова» – надлишкові накопичення на сідницях і задньої поверхні стегна.

Дієта для типу фігури «груша»

Харчування для цих двох типів принципово не різниться. Всі ваші проблеми якраз від надлишкової жіночності, якщо так можна виразитися. «Груші» у масі своїй мають або достатній, або підвищений рівень естрогену, а значить, схильні до накопичення. Швидкими дієтами таку схильність не проймеш. Максимум від голодування або харчування овочами – ще більше схудне груди і руки, а ось стегна і сідниці залишаться там же, де і були.

Вибір груш – харчування зі збалансованим кількістю вуглеводів і білків, низьким вмістом жирів. У «конкретиці» це означає сніданок зі складних вуглеводів і корисних жирів (горіхи, оливкова олія, авокадо), перекус з овочів, обід зі складних вуглеводів і білків, білковий перекус і «чергування на вечерю». Якщо ви тренуєте руки і «верх» – велика порція білка і овочів, можна навіть поїсти трохи складних вуглеводів, але не більше півпорції. А от якщо в цей день у вас аеробіка або стегна і сідниці, доведеться обмежитися овочевим салатом з овочів некрахмалістих.

Ваша проблема – тяга до солодкого. Саме тому вам не підходять протеїнові дієти. Тягу можна перемогти тільки достатніми порціями каш, хліба з борошна грубого помолу в поєднанні з корисними жирами або знежиреним білком. А ось про цукор у всіх видах, навіть у фруктах, сухофруктах і нежирних солодощах краще забути. Ну або згадувати не частіше 2 разів на тиждень. Найскладніше для вас – відмовитися від «жіночого типу харчування», коли ви весь день тільки «п’єте чай», а ввечері вечеряєте з родиною чим попало. Солодощі «до чаю» здатні серйозно розкрутити не дуже інтенсивний від природи апетит, і в підсумку ввечері ви будете хотіти їсти з потрійною силою.

Фітнес для типу фігури «груша»

Багато статті пропонують вам робити випади, махи та інші силові вправи на ноги без урахування типу відкладення жиру і займатися низькоінтенсивним кардіо у вільні дні. Однак це невірна стратегія. Вам варто раз і назавжди усвідомити, що від випадів ваша попа і задня поверхня не зменшаться. А якщо будете робити з помилками, тільки збільшиться. Та й махи не надто сильно допомагають власницям «галіфе».

Спільного у цих двох типів «груш» тільки одне. Два рази на тиждень вони повинні відправлятися в тренажерний зал і там виконувати жими штанги лежачи, тяги блоку до живота, тяги гантелей до поясу, розведення гантелей, згинання на біцепс і французькі жими. І бажано робити все це з такою вагою, який виключає виконання більш 8 повторів з правильною технікою. Підходів має бути 4-5. Закінчувати вам треба однією вправою на прес з високим опором (у тренажері або на похилій лаві) і підтягуванням «на кількість». Після цього ніяких «доріжок», аеробік та іншої активності. Будинок, протеїн, сон не менше 8 годин.

А ось два інших дня ви присвятіть інтервального тренінгу ніг.

«Груші» з «галіфе» виконують присідання з грифом, випади з гантелями або грифом, маги ногою в тренажері на сідниці, плие. Кожна вправа виконується за принципом «до відмови», тобто по 50-60 повторів з мінімальною вагою. Всього 4 підходи. А між підходами 5-6 хвилин підтягування з великою компенсацією, роботи на еліптичному тренажері, стрибків на батуті або скакалці. роботи на гребному тренажері. Ключове слово і для кардіо і для силових – темп. Вправи можна виконувати одне за іншим через інтервал або послідовно робити повтори кожного. Це абсолютно неважливо. Важливо, щоб під час тренування пульс був високим, а піт тік струмком.

Ті ж, чиї проблемні зони – сідниці і задня поверхня починають роботу з 40 хвилин ходьби на біговій доріжці з високим ухилом. Потім вони працюють плие, розведення і зведення ніг по тому ж принципу, що і перші. Після тренування ніг не слід їсти складні вуглеводи і багато білка, адже додатковий обсяг цих м’язів вам не потрібен.

У груповому фітнесі ваш вибір – тай-бо, фітбокс. хіп-хоп, крамп і будь-які інші танці, де практикується різкий «силовий» стиль роботи.

Процедури для типу фігури «груша»

Ідеальний річний антицелюлітний масаж, гідромасаж, обгортання. Можна спробувати скорегувати надлишкові відкладення за допомогою поєднання лимфодренажа і кавітації. В цілому ж для стегон більше використовується саме активне механічний вплив, а не мезотерапія і термічні процедури.

Авторська стаття персонального тренера з фітнесу Селіванової Олени

© 2010 – 2011, Фітнес, дієти і як схуднути швидко на МойШарм. ру. Авторська стаття. Копіювання, у тому числі часткове, і використання в комерційних цілях матеріалів авторської статті суворо заборонено! Стаття є власністю сайту mon-charme. ru Всі права захищені.

  • їжа для груші
  • фігури груша як схуднути в стегнах
  • правильне харчування для типу фігури груша
  • фігура груша як схуднути
  • Харчування для типу груші
  • Дієта для фігури грушка
  • види дієт для титу фінур груші
  • Випади махи ножници отзиви
  • якщо похудати то попа зменшиться
  • груші закручені при дієті можна їсти

Comments are closed!