Тіна Кароль розповіла про свою фірмової дієті – Життя

Тіна Кароль розповіла про свою фірмової дієті – Життя Тіна Кароль розповіла про свою фірмової дієті

Трохи менше двох тижнів тривали кримські гастролі Тіни Кароль. Під час безперервної роботи співачка встигла схуднути на 5 кілограмів.

“Коли зважити, була приємно здивована, що моя дієта виявилася настільки ефективною”, – розповіла Тіна.

Як виявилося, під час гастролей співачка вирішила сісти на свою улюблену кавунову дієту. Як пояснила Кароль в цій дієті головне – строго слідувати одному правилу: їсти кавуни і нічого більше (в крайньому випадку один-два шматки житнього хліба на закуску).

Є кавун потрібно 5-6 разів на день з розрахунку 1 кг на 10 кг маси тіла. Тобто якщо Тіна приблизно важить 55 кг, то в добу вона з’їдала по 5,5 кг кавунів.

Посидівши на дієті 10 днів, співачка зізналася, що більше худнути не хоче, тому після гастролей вона повернулася до звичайного режиму харчування.

Під час туру Тіна Кароль (ФОТО) не забувала і про фізичні навантаження. По-перше, вставала кожне Yтро в 8:00 і відправлялася в тренажерний зал. Після 45 хвилин занять у залі зірка півгодини відводила на басейн. Що поробиш, краса вимагає зусиль.

Це були перші гастролі Тіни в Криму, і вона залишилася задоволена на всі сто. Ще б, квитки на шоу були продані за кілька тижнів до дати. Організатори концертів зізналися, що співачка цього року побила рекорд за відвідуваністю концертів серед українських артистів.

Як повідомили в прес-службі, на одному з концертів під час гастролей у Криму менеджмент співачки затримав шахрая, який перед початком виступу продавав за 20 грн листівки Тіни Кароль з її фальшивим автографом.

“Прикро, що на моїх відданих шанувальників хтось вирішив заробити гроші. Після кожного концерту я завжди виходжу до службового входу і сама підписую листівки, фотографуюся з глядачами. Тому завжди залишайтеся пильними! “, – радить співачка.

Повідомляється, що після закінчення гастрольного туру Тіна залишилася на один день в Алушті, щоб відпочити. Кароль, яка зараз записує новий альбом і готується до всеукраїнського сольного турне, вперше каталася на водному скутері, спершу з інструктором, потім – без.

“Для мене це був непередаваний екстрим. Хоч у мене була і невелика швидкість, я отримала ні з чим не порівнянні відчуття “, – заявила співачка.

Причому з інструктором вона каталася з півгодини, а потім самостійно рвонула до горизонту і кілька годин моталася по хвилях. Зрозуміло, що охорона була неподалік на сусідньому скутері, але почуття свободи, як радісно розповіла Тіна, вона “впіймала”.

Тіна також кілька разів поекспериментувала з виходом на громадський пляж. Для популярної особистості це ще той екстрим. Протриматися невпізнаної їй вдавалося хвилин десять, потім десятки шанувальниць з усього пляжу зібралися подивитися на кумира, а заодно і отримати автограф.

  • Моя фірмова дієта
  • рецепт схуднення вфд тини кароль

Comments are closed!