Тіна Канделакі худне на яєчні і шоколаді / / Експрес газета

Тіна Канделакі худне на яєчні і шоколаді / / Експрес газета Тіна Канделакі худне на яєчні і шоколаді

Дієта дієтою, але іноді побалувати себе можна!

Телеведуча розкрила секрети своєї дієти

Тіна КАНДЕЛАКІ не раз зізнавалася, що їй доводиться докладати масу зусиль, щоб підтримувати стрункість. Телеведуча постійно сидить на дієтах, бо з дитинства схильна до повноти. Перепробувавши масу способів схуднення, Тіна зрозуміла, що строго дотримуватися рекомендацій дієтологів – «не їсти після шести і т. д.» – через напружений робочий графік для неї просто нереально. Тому Тіна розробила свій власний режим харчування, який допомагає їй зберігати стрункість.

– Напевно, потрібно підійти до питання з іншого боку – що не потрібно їсти, щоб бути стрункою, – розповіла Канделакі в інтерв’ю Woman. ru . – На жаль, є треба небагато, намагатися не їсти після шостої. Загалом, все, про що говорять дієтологи, правильно. Питання в тому, як, не роблячи це, теж худнути.

За словами Тіни, головний секрет її стрункості – відмова від так званих «важких» калорій: вона зовсім не їсть випічки, картоплі, хліба.

– Тому, відповідно, ковбасу з хлібом я не їла, напевно, останні років десять, – зізнається вона.

Телеведуча щодня займається вранці спортом, снідати воліє яєчнею і білковою їжею. З білків тваринного походження їсть рибу, яйця, зовсім не їсть м’яса (Тіна просто його не любить). Також телеведуча воліє бобові, тому що в них багато рослинного білка.

Але без солодкого життя теледіви була б зовсім сумною – і тому Тіна дозволяє собі ласувати шоколадом.

– Вважається, що його можна їсти вранці, але, чесно кажучи, буває, що іноді я його і ввечері їм, – говорить вона.

Якщо шоколаду занадто багато в раціоні, то Тіна намагається замінювати його сухофруктами або медом. Втім, і тут варто знати міру, оскільки і те, й інше досить калорійно. В якості відпочинку Канделакі влаштовує собі раз на тиждень розвантажувальний день, коли харчується виключно фруктами – кавунами, яблуками або ківі. За її словами, їй це дуже допомагає і прекрасно відбивається на здоров’ї.

Посилання по темі «Тіна Канделакі»:

Comments are closed!