TextSale. ru: Як швидко схуднути на 7 кг без шкоди для здоров’я? – Портфоліо копірайтера WRITER-MIX

TextSale. ru: Як швидко схуднути на 7 кг без шкоди для здоров’я? – Портфоліо копірайтера WRITER-MIX. Як швидко схуднути на 7 кг без шкоди для здоров’я?

Настало літо – час відпустки і бікіні, проте ви відчуваєте себе дискомфортно і переживаєте показати свою фігуру.

Чи не все втрачено – так що не треба турбуватися

і боятися. Це поправимо і досяжне. В даний час існує безліч дієт і методик схуднення. Від такої величезної кількості інформації розбігаються очі, не знаєш з чого почати і в результаті нічого не робиш.

Якщо ви зважилися взятися за своє тіло і фігуру, то необхідно для початку знати кілька головних правил.

Перед тим як приступити до скидання зайвих кілограмів, необхідно дійсно цього захотіти і зрозуміти для чого вам це важливо. Так, кожен раз, коли настає лінь, ви зможете себе мотивувати. Головне для досягнення результату – це жорстка дисципліна і сила волі.

Після цього пропоную вам уявити собі, що ви вже досягли результату і маєте свою ідеальну фігуру. Відчуйте це. Це можна робити щодня, проте тільки мріяти і уявляти – мало. Тепер настав час приступати до дій в напрямку вашої мрії.

Далі мова не піде про конкретні дієтах, проте важливим фактором при схудненні є харчування. Спочатку вам необхідно зменшити ваші порції їжі і розділити прийом їжі на 4-5 разів на день.

Для того, щоб багато не з’їсти, пийте перед їжею воду. Головне – виходьте з-за столу з відчуттям легкого голоду. Якщо ви звикли пити чай після прийому їжі, то постарайтеся робити це, коли пройде приблизно годину після їжі.

Також дуже важливо пити близько 2,5 л води на день. Добре вживати зелений чай, який корисний, очищає організм і спалює калорії. Якщо ми говоримо про швидкі результати, то в першу чергу ні в якому разі не можна вживати солодке і борошняне, інакше всі старання полетять в прах.

Що стосується харчування, то варто розмежовувати вживання білків і вуглеводів, а також обмежувати вживання всього жирного. Подивіться на ваш живіт і боки – це результат вашого харчування.

Додайте обов’язково в ваш раціон якомога більше різних овочів і фруктів. Ви можете робити різні перекушування – беріть для цього фрукти.

Однак не тільки спосіб життя грає роль на те, як виглядає ваша фігура. Багато хто може все їсти і не повніти. Також, деяким вистачить усього лише пару днів постежити за харчуванням, і вони миттєво скинуть кілограми. У більшості ж випадків не все так просто. Для більшого і швидкого ефекту крім харчування необхідно займатися щодня спортом. Починаючи з ранкової гімнастики і закінчуючи танцями або фітнесом. Постарайтеся зробити цей процес для вас цікавим і захоплюючим і тоді 1:00 занять в день не будуть вам в тягар.

Однак існує ще кілька цікавих порад, які допоможуть не тільки спалити калорії, але і підняти настрій, поліпшити здоров’я.

Намагайтеся якомога частіше сміятися від усієї душі. Настрій підніметься не тільки у вас, а й у навколишніх.

Також дуже рекомендується, є багато цитрусових і червоний гострий перець, так як ці продукти підсилюють процес спалювання жирів.

Важливим моментом в схудненні є психологічний фактор. Помічено, що люди часто їдять не через почуття голоду, а від того, що у них є багато вільного часу і не знають, чим себе зайняти. Ще більше людей заїдають стрес їжею, тому намагайтеся не нервувати. У цьому може допомогти вам глибоке дихання і дихальна гімнастика, яка сприяє спалюванню зайвих кілограмів.

Слідуючи цим простим правилам, ви зможете вже в швидкі терміни виглядати на всі 100%. Ваші знайомі будуть вами захоплюватися, так як у вас покращитися не тільки фігура, а й настрій, самопочуття, шкіра обличчя і здоров’я.

Опубліковано: writer-mix [Рейтинг: 7] 2013-06-19 22:27:45 MSK

Статті копірайтера за схожими темами:

Подібні тематичні статті:

Comments are closed!

_0.31MB/0.00576 sec