Тесак – Lurkmore

Тесак – Lurkmore [ред] Хто такий і чим знаменитий? [ред] Формат 18 (перше пришестя Пейсака на Русь)

Раніше анально домагався до реперів, нашистів і маленьких таджицьких дівчаток. У гонитві за успіхом набивав свої ролики відмінними жартами. щоб вони ідеально лягали в мозок

середньому обивателеві. Поціент примітний тим, що породив в середовищі скінхедів туєву хучу малолітніх послідовників, що взяли собі таке ж поганяло. Повагою ж більшості націоналістів і НС-організацій цієї країни не користується. І навіть ними, частенько характеризується як повний відморозок, бітард. трепло і просто сука, внаслідок цього, навіть викликався на «стрілки», на які природно не приїжджав. А потім, під час відсидки за розпалювання, здавав своїх же правих, вибивав з них свідчення, сукав, козли, і впоследствие був опущений…. до «ганчірки». обзавівшись посадою прачки у чорнодупих і блатних (даний факт безліч разів намагалися як підтвердити, так і спростувати, а нібито повідали про це інші, надовго сіли скіни, у своїх тюремних маляви, і вони справді не приховують. що вважають Пейсака сукою і падла, однак дійсно вони є авторами тих листів, в яких від їхнього імені повідомляється, що Тесак був опущений – стоїть під сумнівом).

[ред] Реструкта (друге пришестя Пейсака на Русь)

Вийшовши на свободу, герой статті припинив страждати хуйней і розгорнув серйозний бізнес по лікуванню педофілії новітніми урінотерапевтіческімі методами, додавши в методику похмурі жарти в стилі Камеді. начебто цілування гумових фаллософ, які в кадрі сабж завжди міцно тримав у своїй руці і забавно ними потрясивая, а також, всупереч тюремним поняттям, обіймався з педофілами і підарасом, що укупі з відмотати строком, як би натякає, що він на зоні був півником ( а згодом, один зі спійманих педофілів і зовсім увійшов до складу ГР «Реструкта» з метою співробітництва з проектом «Оккупай-Геронтофіляй», в обмін на те що кадри з його допитом не потраплять в інтернет). Жадібністю погублений фраєр. Поціент наполегливо прохає пересилати бабло на один з трохи більше, ніж дохуя гаманців в самих різних платіжних системах, ніби як на «потреби проекту». Які можуть бути «потреби» в настільки високобюджетному проекті – не всім зрозуміло. Крім канюченням грошей у школярів на «підняття Русі з колін», в якості основного джерела доходу, займається традиційним для потомствених жидів гешефтом: будівництвом фінансових пірамід. проведенням безглуздих тренінгів. продажем сумовитих кніжонок, спортивного харчування та просто марною хуіта.

[ред] Велика політика

В даний час являє собою вдалий приклад як дорослішання та соціалізації російського бона. так і еталонний приклад одомашнення непідконтрольного кривавої гебні відморозка в молодого, що динамічно розвивається. ручного політшоумена. Був не один раз піар у державних ЗМІ, хоч і в стримано-негативному ключі, але проте, всупереч явну протиправність своїх дій. За сабжа, не один раз, заступалися високопоставлені особи, зокрема Митрофанов і Жириновський. що вже не натякає, а повністю свідчить. Більше того, так само, ще існує і думка. що втрачена у зв’язку з першим арештом колишня слава поціент, знову повернулася до нього після звільнення, не без участі кривавої гебні, і ця тема не раз піднімалася в пресі. що Максимку, природно, дуже не радувало. від чого він навіть оголошував грошові нагороди за «голови» авторів статей. Однак основний зрив покривів cлучілся через те, що одного разу Марципан вирішив висунутися на вибори в «Координаційна Рада Опозиції», але його кандидатура була очікувано відхилена ЦВК. А по ходу розвитку драми з’ясувалося, що за ініціативою висунення нациста, стоять (Sic!) нашисти: організаційний внесок за нього внесла нашістка Вікторія Чухрай, а анкета Максима Сергійовича була зареєстрована з її поштової скриньки (чого Пейсак проте навіть не став намагатися приховувати. Хоча і досить сміливо виправдовувався, мабуть зовсім загордившись себе «другим Гітлером», якому так само, в біографії, пробачили і те, що колись він працював стукачем). Відразу ж після реєстрації його кандидатури, всього за 24 години, сабж вибився в ТОП голосування завдяки накрутці. Марципан ж усіх запевнив що це постаралися його соратники. однак це була не єдина авантюра прокручена їм в інтернетах. Його онлайн-проектом «Навальний, пройди детектор брехні!», Займалася одна і та ж компанія «MakeIdea Inc», що і займалася онлайн-проектом «Додай Собяніна», що входять в передвиборну кампанію Собяшкі на виборах мера Москви 2013-го року, а оскільки відразу ж після виборів мера, нібито повністю створений марципанів сайт «testnavalny. ru» (рівно як і сайт «addsobyanin. ru»), перестав функціонувати, стало зрозуміло що проект Пейсака, це ніщо більше, ніж чорний піар проти Олеші Овального, замовлений йому конкурентами на виборах. Це так само наштовхнуло на певну думку про те, що по частині інтернетів, Тесак надають підтримку не тільки нацики, та й судячи з усього, за межами інтернетів, так само, допомагають не тільки його соратники. Новина про скасування реєстрації поціент в голосуванні всі сприйняли байдуже. зате сильно срать цеглою з цього приводу почали нашестя і представники підгодованої жовтої преси – Габрелянов і Симонян (так-так, вірмени підтримали російського фашиста), а так само бидло-пейсателя Мінаєв. що лише наочно довело те, що ЕдРо користується Пейсаком з метою, какбе дати ліберастів зрозуміти, що або вони повинні підкоритися чинної влади і кривавої гебні, або будуть зацьковані Тесак і фошістамі.

[ред] Спортивні успіхи

В цілях піару і залякування неугодних, намагався форс в образі гордого спортсмена, який усім роздасть піздюлей. але припинив, потрапив серію билинних фейлов, бо зроду ніякими видами спорту не займався. До першого арешту був звичайним пузатим жірдяй. здійснював періодичні спроби ходити в гойдалку. Але завдяки раптового 3.5-годичному курсом харчування баландою, і тим самим, несподівано знайденому, великій кількості вільного часу, таки зміг нарешті трохи скинути вагу і поднакачаться, але проте, в оточенні Тру ‘-качків виглядав вельми непереконливо. В якості спеціального гостя був запрошений на локальний дружній турнір любителів боїв без правил «White Rex», де епічно отримав неіллюзорно піздюлей. Відітнувши два нокдауну тільки лише протягом перших десяти секунд, повністю злив супернику бій, не зробивши жодного удару (Flawless Victory!). У міру наповнення інтернетів різними відеозаписами з невдалими спробами Тесака когось пресануть, сабж став неквапливо відхрещуватися від образу безбашенного відморозка, почавши періодично згадувати в своїх відео, що на самій-то справі, він всього лише простий інтелігентний пейсателя.

[ред] Інше

В молодості не гидував транквілізаторами і вступом в «Ті, що йдуть разом», втім був вигнаний за дискредитацію руху і саботаж. Більше того, був вигнаний з школи, ПТУ і навіть з армії. комісували з діагнозом емоційно-вольова нестійкість. після чого побував у дурці. Сподівався, що виженуть і з в’язниці, але не вигнали.

Алсо, за освітою – інженер. начебто навіть працював за фахом, але сам стверджує, що отримував бабло з гри в покер.

Останнє місце проживання (до арешту) – Рублевское шосе (д. 52, кв. 441), для спільного проживання з одним. якимсь Малютой «Малюткою» Коротких.

Улюблений письменник – Толкієн. але письменника Гітлера теж котирує.

  • русь луркморе
  • тесак луркморе
  • Lurk як
  • лурк тесак
  • марципан тесак
  • тесак лурк
  • тесак на луркмор

Comments are closed!

_0.32MB/0.00454 sec