Терміново схуднути за один день від автора: Тетяна Зеркаль. Авторська колонка на PskovLive. ru

Терміново схуднути за один день від автора: Тетяна Зеркаль. Авторська колонка на PskovLive. ru Терміново схуднути за один день

«На носі» що? Правильно, не масниця, а новорічні корпоративи й сам новий рік! Вже завтра? Потрібно терміново, як можна терміново, худнути!

Тільки

коли причиною невпевненості стають кілька зайвих сантиметрів, вибір робити пізно, тому що від сантиметрів позбутися треба не коли-небудь, а до завтрашнього вечора. І будь-яку ціну.

За 24 години до свята.

Дієти – геть, жир за один день зігнати неможливо. Швидко з організму може піти тільки вода, але так як ми на 70% з неї і складаємося, то, вигнавши пару зайвих літрів, позбавляємося і декількох що колишуться в недозволеному місці сантиметрів.

Масаж активізує кровообіг і виділення рідини, але особливо в цьому досяг успіху жорсткий антицелюлітний масаж. Пити не можна за годину до масажу і годину після – це в звичайних умовах. А в нашому випадку пити не можна взагалі.

Що відбувається: шкіра підтягується, обсяги зменшуються на пару сантиметрів, відчувається легкість у всьому тілі. Природно, вас буде мучити спрага, і, якщо не стриматися, втрачені сантиметри повернутися. Протипоказань немає.

Перед входом в парилку ще сухе тіло натерти сумішшю меду і солі – для посилення потовиділення. З цією ж метою можна використовувати медичний спирт. Тільки спиртом треба натиратися вже в парильні, щоб не обпектися. Орієнтовна схема така: 5 хвилин в парильні, потім теплий (охолоджуватися не можна) душ, і, загорнувшись у халат, хвилин 20-30 лежимо в передбаннику – потіємо, потім змиваємо піт, обтирають насухо, обмазують медом і сіллю і знову в парилку. І так 3-5 разів.

У парильні, до речі, не розслабляємося. Якщо хто не знав, у жиру теплопровідність ганебно низька – без додаткових зусиль його НЕ розігріти. Стануть в нагоді і масажист, і віник.

Що відбувається: активізується кровообіг, поліпшується обмін речовин, а через пори розігрітій шкіри виділяються літри поту разом з солями, продуктами розпаду органічних речовин (що добре) і корисними мікроелементами (що вже не дуже). За один сеанс «випаровується» близько двох кілограм.

Ніякими страшними наслідками цей метод не загрожує. Проте людям з хворим серцем, гіпертонією і цукровим діабетом краще від нього утриматися.

Звичайно, креми з водоростей пахнуть зовсім морем, зате вони висмоктують зайву рідину, підтягують шкіру і навіть зменшують видимі появи целюліту. Крім власне водоростей, потовиділенню сприятиме і плівка, в яку вас замотають, і ковдру, якою накриють.

Що відбувається: за годину такого обгортання на кілька сантиметрів зменшується попи і всіх інших проблемних місць. Обгортання добре і саме по собі, але ще краще в комплексі з масажем. А ось пити не треба – все повернеться швидше, ніж ви припускаєте. Протипоказань немає.

Не подобається потіти, пийте сечогінний. Годяться чаї, настої і таблетки. При цьому щоб даремно не ускладнювати собі життя, споживання рідини бажано звести до мінімуму, так само, як і вживання солі і цукру. Але ж постійно буде хотітися пити. Але як тільки ви перестанете вживати сіль, ковбасу, сир, напівфабрикати та інші продукти, що містять надмірну кількість натрію, і додасте в раціон калій (курага, печена картопля), рідина почне йти. Люди, їсти ці продукти, втрачають по 1,5-2 кг без всяких сечогінних засобів, тільки за рахунок дієти. А без неї, ви будете постійно відчувати спрагу.

Що відбувається: рідина йде не тільки з філейних частин, але і з обличчя. І повірте, це його зовсім не прикрашає. При зловживанні сечогінними засобами може помітно знизитися вміст калію в крові, а це знижений тиск, слабкість, зниження рефлексів, сумний настрій.

Протипоказання: проблемні нирки або печінка.

Хороше моделює і тягне білизну здатні буквально перетворити фігуру, та й для здоров’я суцільна користь (особливо після 30) – м’язи підтягуються, внутрішні органи фіксуються в правильному положенні (особливо якщо лежачи). Недолік у нього тільки один – знімати довго.

Ну, а за столом, почніть, мабуть, з фруктів або овочів. Вони наповнять шлунок водою, а не калоріями і наступних страв влізе менше, але ви наїстеся.

  • Авторська колонка
  • Масаж живота щоб жир пішов геть
  • меню від тетяни ФУС
  • таня фус що їсти щоб схуднути

Comments are closed!

_0.31MB/0.00450 sec