Темні круги і синці під очима / Методи лікування – Проблеми шкіри навколо очей синці, мішки і набряки

Темні круги і синці під очима / Методи лікування – Проблеми шкіри навколо очей синці, мішки і набряки

< препарати / темні кола під очима

Чому навколо очей з’являються темні кола і набряки?

Напевно, кожен з нас хоча б раз задавався простим питанням – як прибрати синці під очима? Адже шкіра навколо очей – це сама тонка, ніжна і чутлива шкіра нашого тіла, а у жителів центральної Росії вона практично прозора!

На жаль, зморшки, темні кола і набряки для нас не рідкість. Багатьом ці проблеми добре знайомі ще з підліткового віку. Як же вони виникають?

  Мабуть, найпоширеніша проблема – це зморшки навколо очей. Справа в тому, що шкіра навколо очей майже не має захисного ліпідного шару. А навантаження на цю область дуже висока, особливо якщо ви часто смієтеся, посміхаєтеся і взагалі звикли активно висловлювати свої емоції.

Другий за популярністю питання порядку денного – це мішки під очима. Біля нашої очниці розташована жирова клітковина, яка легко накопичує рідину і при цьому видається вперед, розтягуючи тонку шкіру. Якщо набряки під очима турбують вас регулярно, то з часом це може призвести до деградації шкірного коллагенового «каркаса» і появі жирової грижі, яка вимагає вже не лікування, а пластичної операції. Нарешті, від недосипу або перенапруження у нас нерідко з’являються непривабливі кола під очима. Причиною їх служить пошкодження крихких капілярів століття, поза якими кров’яні тільця швидко розпадаються і темніють. Набряки і синці під очима можуть бути і симптомами різних захворювань: якщо вони турбують вас занадто часто, варто пройти медичне обстеження за участю терапевта.

Чи можна прибрати зморшки навколо очей? Для цього розроблено чимало ефективних медичних методик:

  Якщо мімічні зморшки почали турбувати вас в 25 – 30 років (що далеко не рідкість), то найкращі результати покаже Ботулінотерапія. 15 – 20 одиниць Ботокса. або 40 – 60 одиниць Диспорта – і про зморшки навколо очей можна сміливо забути!

Якщо зморшки вже придбали статичний характер (30 – 40 років), то ми рекомендуємо нашим пацієнтам комбіновану терапію. Зморшки все так же розгладжуємо Ботоксом. а 3 – 4 тижні по тому «оживляємо» шкіру мезотерапией або біоревіталізація з препаратами на основі гіалуронової кислоти. Така терапія дозволяє розгладити зморшки навколо очей і ефектно підняти брову. Ефект триває близько 6 місяців. Після 40 років, коли зменшення обсягу м’яких тканин стає очевидним, «в бій вступає» контурна пластика філлерамі. Опрацьовуючи слізну борозну та інші зони навколо очей ін’єкційними філлерамі. ми повертаємо час назад на кілька років.

Як позбутися темних кругів і мішків під очима?

Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, не поспішайте впадати в паніку! Дозвольте собі правильне харчування, 7 – 8 годин сну, відмовтеся від шкідливих звичок – нерідко все це допомагає прибрати мішки під очима і повернути вашому погляду свіжість і ясність.

Звичайно, при цьому не завадить поліпшити мікроциркуляцію, зміцнити судини і підвищити пружність шкіри навколо очей за допомогою серії процедур.

Весь комплекс процедур проти темних кіл під очима може підібрати тільки професійний косметолог. Вибрані алгоритми лікування залежать від безлічі факторів, таких як стать, вік, анатомічні особливості, мімічний стереотип.

Залежно від характеру проблеми, в нього можуть входити салонні процедури, масаж і спеціальний домашній догляд.

Які процедури мені можуть призначити?

Як прибрати синці під очима і не нашкодити пацієнту? Як позбутися від мішків під очима і запобігти появі жирових гриж? Це питання задавали собі косметологи всього світу, і ефективні рішення були знайдені. Разом з тим, з областю навколо очей працюють дуже обережно, адже багато процедур для неї занадто агресивні.

  Лімфодренажні процедури – мікрострумова терапія. ультразвукової ліфтинг. Д’Арсонваль і масаж обличчя – дозволяють поліпшити кровопостачання і позбутися від застою рідини. Якщо синяки під очима виражені не сильно, то їх можна візуально освітлити за допомогою пілінгу.

Фраксель і пілінги значно покращують проникність шкіри, що дозволяє домогтися неймовірного ефекту від активних омолоджуючих сироваток з вітамінами і рослинними екстрактами. При яскраво виражених набряках під очима дуже ефективні курси ELOS-омолодження. мезотерапії і биоревитализации. Мезотерапія навколо очей дозволяє за 1 – 4 сеанси вирішити проблему синців під очима і видалити недавно сформувалися жирові грижі. Для цього ми використовуємо препарати, що розщеплюють жир і підвищують тонус лімфатичних судин і венул.

Які існують протипоказання до процедур?

Всі процедури, покликані прибрати мішки під очима, проводяться за особливими методиками, що враховує особливості зони навколо очей. Але зона це настільки делікатна, що протипоказання до деяких процедурам цілком вірогідні:

  Так, при сильній схильності до набряків не рекомендується активно використовувати Ботокс на нижньому столітті. Також не варто забувати, що Ботокс і Диспорт розслаблять ваші м’язи, але не омолодити шкіру.

На рухомому столітті не проводиться мезотерапія: враховуючи близькість очного яблука, рельєф цієї зони надто складний для більшості апаратних насадок. Гіалуронова кислота викликає стійкі набряки під очима, тому препарати на її основі виключаються з програми лікування. Що стосується биоревитализации, то для неї використовуються особливі, щадні препарати і особлива техніка їх введення. І нарешті, хороша новина: апарат Фраксель застосовується практично без обмежень. Часто саме лазерна терапія, оновлююча шкіру, грає роль справжньої «панацеї» для наших клієнтів.

Як доглядати за шкірою навколо очей в домашніх умовах?

Якщо ви всерйоз вирішили надовго позбутися від синців під очима, забезпечте вашій шкірі особливий домашній догляд .

Наші косметологи порекомендують вам креми проти набряків під очима з високим вмістом флавоноїдів і пептидів. Ці речовини покращують кровообіг, виводять надлишки рідини і продукти розпаду.

  Сироватка з високим вмістом вітаміну С і трипептидом міді зробить шкіру більш еластичною і пружною. Використовуйте їх 3 – 4 місяці поспіль, і круги під очима помітно освітлити. Крім того, у боротьбі з мішками під очима дуже важлива надійний захист від сонця і добре зволоження шкіри.

Щоб прибрати мішки під очима, можна робити собі нескладний масаж після ранкового вмивання. Постукуючими рухами подушечок пальців протягом 2-3 хвилин злегка помасажуйте нижню повіку – там, де зазвичай і з’являються мішки під очима. Напрямок масажу – від скроні до перенісся. Потім нанесіть крем і зробіть кілька акуратних, але досить сильних натискань на орбіту: це тонізує м’язи повік і стимулює відтік зайвої рідини.

Темні кола під очима – явище глибоко індивідуальне. Тому не соромтеся прийти до нас на консультацію і дізнатися, як позбавитися від них саме у вашому випадку!

 • крем під очі домашній від набряків
 • мішкі та синці під очима що це?
 • синяки навколо очей
 • скільки треба процедур щоб висвітлити круги під очима
 • зморшки у підлітків під очима
 • лазерне видалення мiшкiв пiд очима ціна процедури
 • методи вид кругив синих пид очима
 • темні круги під очима у дитини в 15 років
 • чому зявляються слізні борозни
 • що висвітлить під очима круги

Comments are closed!