Телеведуча Роза Сябитова схудла

Телеведуча Роза Сябитова схудла Телеведуча Роза Сябитова схудла

Однією з публічних персон, скинути зайві кілограми після курсу терапії та змінила імідж, є Роза Сябитова, знайома багатьом жінкам за програмою «Давай одружимося». Секрет, як Роза Сябитова схудла досі жваво обговорюється в бульварних ЗМІ, а Інтернет-сайти рясніють припущеннями щодо «зоряного» меню. Сама ведуча про трансформації свого тіла небагатослівна, але папараці стало відомо, що дієта Рози Сябітової – це різновид дієти без солі. До того ж ведуча не заперечує факту, що крім дієти вдалася до послуг пластичних хірургів: збільшила груди до 4-го розміру і «відкачала» жир з області талії і стегон. Тому ефективність дієти Рози Сябітової багатьма хронікерами ставиться під сумнів, однак дієтологи в коментарях стриманіші і кажуть, що мета дієти без солі – не порятунок від жирового прошарку, а очищення організму від шлаків, в чому ведуча досягла успіху, демонструючи перед камерами здорове гнучке тіло. < / p>

Без солі дієта заснована на тому, що люди часто споживають набагато більше солі, ніж необхідно організму. Сам по собі натрій хлор корисний і життєво необхідний, адже іони натрію і хлору беруть участь у всіх обмінних процесах в організмі, але коли їх стає надлишок – сіль відкладається, утворюючи шлакові «депо» і повільно отруює організм. Тому виключаючи на час дієти без солі з раціону сіль або сильно урізуючи її кількість, ми очищаємо організм.

До того ж Роза Сябитова бажаючим очиститися і схуднути, а надалі знову не набирати зайву вагу далаEAілька простих і корисних порад. Дотримання їх кожен день допоможе бути здоровою і стрункою.

Принципи харчування Рози Сябітової

Отже: перший принцип – це дробове харчування. Ведуча рекомендує розділити денний раціон на 5 прийомів і вживати їжу з рівними проміжками. Так Ви втамуєте відчуття голоду і не будите під час перекусів з’їдати зайві калорії крім основного меню.

Порада друга – випивайте щодня мінімум півтора чи два літри води. Це повинна бути саме чиста питна вода. Також рекомендується зелений крупнолістий чай без ароматизаторів, але з додаванням імбиру, брусниці або інших натуральних спецій.

Ведуча радить раз на тиждень влаштовувати розвантажувальний день – їсти менше, а пити більше. Прекрасним меню для розвантажувального дня стануть свіжі фрукти та овочі, а також нежирні йогурти або 1%-й кефір.

З раціону Роза Сябитова рекомендує повністю виключити борошняні страви і жирне м’ясо, а також банани, виноград, пакетовані соки, майонези і заправки, солодощі та кондитерську продукцію, і замість них зробити основою харчування морепродукти, каші і пісне куряче м’ясо, овочі і фрукти.

Звичайно, жодна дієта не допоможе при малорухливому способі життя, тому телеведуча тепер регулярно відвідує спортзал, що рекомендує робити і іншим жінкам.

Comments are closed!