Танець живота для схуднення: відгуки

Танець живота для схуднення: відгуки Танець живота як засіб для схуднення

Щоб змінити настрій, зробити фігуру рельєфною, а рухи більш пластичними і жіночними, можна використовувати самий перевірений спосіб – зайнятися танцями. З усіх наявних видів найбільш корисним для зміцнення попереку і розвитку

м’язів черевного преса є танець живота. Якщо робота з тренажерами нудна через свого одноманітності, то похід на секцію танцю живота – саме те, що вам необхідно.

Жіноче начало

Східні красуні вже давно балують своїх чоловіків граціозними танцями. Формування виразних стегон і вузької талії – не єдині гідність цього заняття. Цікаво те, що тренування особливим чином відбивається на здоров’ї жінки. Танець живота для схуднення є ідеальним, оскільки посилення кровообігу в потрібних місцях, разом з навантаженням на м’язи, дозволяє не тільки зміцнити останні, але і спалювати масу жирових запасів.

Жіноче начало танцю живота виявляється і в можливості позбутися від безлічі гінекологічних проблем. Міцний прес надійно захищає внутрішні органи від сильного удару, але ж для жінки удар в живіт – найнебезпечніший. Посилений кровотік і збільшення внутрішньочеревного тиску під час танцю є прекрасною профілактикою спаєчних процесів, а також важливі для реабілітаційного курсу після лікування запальних процесів в області матки та її придатків.

Танець живота – відмінна профілактика безпліддя, найбільш частою причиною якого є порушена прохідність маткових шляхів, ослаблення їх скорочувальної функції, наслідок абортів та інші запальні процеси жіночих статевих органів. Саме з цієї причини багато лікарі настійно рекомендують відвідувати заняття танцем живота як дівчатам, після досягнення статевозрілого віку, так і дорослим жінкам.

Розвиваємо м’язи: танцюємо і худнемо

Кожен, хто хоч раз бачив виконання танцю живота, помічав, що основне навантаження припадає на стегна та черевної прес, але не менш задіяні в процесі руки і шия. На перший погляд може здатися, що це не варто ніяких зусиль, але спробуйте виконувати рухи руками, що знаходяться паралельно підлозі, на протязі 10-15 хвилин і стає зрозуміло, що простота є здавалося.

  Руки. Численні рухи руками покращують роботу суглобів, знімають напругу в області шиї, а також досить швидко покращують пластичність. Погойдування стегнами. Задіють всі групи м’язів спини, черевного преса і сідниць. Поштовхи стегнами. Нескладне рух легко бореться з целюлітом в області сідниць, робить м’язи більш пружними, а шкіру еластичною, а також стимулює роботу внутрішніх органів і прискорює процес схуднення. Голова. Робота з м’язами шиї дозволяє поліпшити надходження крові до головного мозку, що стимулює збагачення останнього киснем, сприяючи більш активної розумової діяльності. Фронтальні поштовхи. Особливо корисні для зміцнення м’язів преса, поліпшення його рельєфності. Саме ці вправи сприяють вирішенню гінекологічних проблем.

Грація і повнота

Якщо говорити про ефектності танцівниць, то для танцю живота потрібен живіт. Це необов’язково повинен бути помітний жир і складки, що звисають з боків. Однак, щільний живіт і пишні груди виглядають набагато ефектніше, оскільки надають усім рухам велику виразність і шарм.

Тому, якщо танець живота для схуднення, його відео-уроки або зображення рухів в картинках, стануть потрібні для позбавлення від зайвої ваги, не варто доводити себе до знемоги і намагатися звести жирові запаси до нуля. Цілком імовірно, чоловікові буде куди приємніше побачити зачаровує танець своєї жінки з її більш щільними формами.

Для тих, хто хоче схуднути і зміцнити м’язи стегон, сідниць, танці живота особливо показані. Займатися можна використовуючи поради відео-тренера або в клубі. Крім того, вони зміцнюють поперек, що вкрай важливо для наступної вагітності. Останнє є протипоказанням до заняття танцями живота, незважаючи на всі вмовляння тренерів.

Танець живота і дієти

Звичайно, регулярні навантаження на м’язи будуть приводити до спалювання жирових запасів, які є джерелом калорій. Якщо є бажання схуднути швидко, то слід перейти до раціонального харчування. Вся справа в тому, що дієти найчастіше обмежують раціон до 1200-1400 ккал, що для серйозних фізичних навантажень занадто мало.

Зате принципи раціонального харчування будуть якраз до речі. Низькокалорійна їжа, що містить необхідну кількість білків, жирів і вуглеводів, не приведе до виснаження, але буде особливо важлива для нормального самопочуття і харчування м’язів після тренувань. Танець живота для схуднення забере частину енергії і організму доведеться витрачати свої запаси.

Відмінний настрій

Не варто забувати, що особисті успіхи в області танців не приходять відразу, але при досягненні деяких результатів, жінка стає більш впевненіше в собі і розкутою, що може стати в нагоді під час пошуку другої половинки, а також на роботі.

Крім іншого, новий колектив – це цікаві знайомства, спілкування і приємне проведення часу з користю для тіла. Настрій після тренувань може бути тільки відмінним, адже з кожним заняттям жінка стає красивішим та привабливішим. Танець живота для схуднення також допоможе розвинути пластику і підвищити самооцінку.

Відгуки

  Оксана, 33 роки: займаюся танцем живота більше року. Зараз розумію, що раніше рухалася не краща робота, ну або палиці гнеться) Гнучкість дуже тренує. Живіт, попа і стегна підтяглися і, що не може не радувати, практично пропав целюліт. До речі, навчилася танцювати використовуючи відео-уроки. Ліля, 29 років: правду кажуть, що танець живота на жіночі органи позитивно впливає. Принаймні, у мене за 4 місяці занять ПМС став проходити якось простіше, немає різких стрибків настрою, та й з’їсти на ніч весь вміст вази з цукерками не хочеться. Дуже раджу тим, у кого нападає «жор» в цей час!
 • Картинки з рухами танцю живнта
 • вправи для танцю живота в картинках
 • дієта для танцю живота
 • рухи рук в танці животом
 • танець живота відгуки
 • Танець живота для пресу
 • танець живота для схуднення
 • танеь живота рух сідницями

Comments are closed!

_0.32MB/0.00656 sec