Танець живота для схуднення – корисне з приємним!

Танець живота для схуднення – корисне з приємним! Танцюємо і худнемо в животі!

Позбавлятися від непотрібних кілограм можна самими різними методами: виснажуючи себе дієтами, ретельно займаючись на тренажерах або у фітнес – клубі. Проте зробити своє тіло по-справжньому привабливим, а м’язи в свою чергу більш підтягнутими можуть допомогти не тільки захоплюючі, але також досить ефективні заняття східними танцями. Серед них особливо виділяється своєю красою і спокусливістю танець живота.

Насправді танець живота для схуднення використовується досить часто, проте слід з’ясувати, наскільки дієвим у боротьбі з ненависними кілограмами є даний метод?

Результат від занять танцем живота

Перш за все, варто відзначити, що танець живота – це дуже жіночне заняття, і не тільки тому, що він викликає захоплення у більшості чоловіків своєю сексуальністю. Справа в тому, що рухи, які властиві даному танцю, сприяють формуванню красивої жіночної фігури. Хитання стегнами, вісімки і маятники допоможуть зробити талію більш окресленої, а всі вигини набагато спокусливіші. До того ж в танці постійно беруть участь руки, що сприяє тонусу плечових м’язів. Зміцнюються також сідничні м’язи, так як більшість рухів повинні здійснюватися на злегка зігнутих ногах. Однак чи допомагає танець живота схуднути. або він просто тримає в тонусі деякі м’язи і додає більше жіночності контурах тіла?

Фізичні навантаження під час танцю живота можна назвати помірними, однак, роблячи певні рухи стегнами і удари животом, організм досить інтенсивно починає спалювати калорії. Наприклад, за одну годину занять можна позбутися 500 кілокалорій, що є досить суттєвим показником. Якщо виділяти на танець 4 години на тиждень, то це допоможе спалити цілих 1600 кілокалорій. Цікаво, що під час виступів на публіці, наприклад, якщо танцювати в якому-небудь конкурсі або на концерті, то кількість виробленої енергії значно збільшується. Таким чином, танець живота дійсно допомагає схуднути, хоча для досягнення результату необхідно дотримуватися правильно харчування і займатися регулярно.

Танці живота для схуднення відео

Дивлячись на часом досить пухких арабських танцівниць може з’явитися цілком закономірне питання: чому ж на них не відбивається ефект схуднення від постійних занять? Насправді такий тип фігури дуже цінується в східному світі, там не прийнято обмежувати себе в їжі, а страви при цьому часто дуже калорійні. До того ж прийнято, щоб у танцівниці для більшої виразності її рухів був живіт, при цьому він, звичайно, не повинен бути рихлим і не красивим, адже у всьому важлива міра. Тому повнота східних танцівниць зовсім не означає, що танець живота для схуднення не призначений. У західному світі еталони краси дуже сильно відрізняються від східних, тому від європейських жінок, що займаються танцем живота, наявності зайвих сантиметрів на талії ніхто не вимагає.

Танець живота допомагає схуднути при регулярних заняттях, так як забезпечується фізичне навантаження, яка дозволяє спалювати зайві калорії. Однак є й ще одна причина, яку можна назвати скоріше психологічної. Справа в тому, що заняття танцями, як правило, приносять жінці чимало задоволення. Розучувати нові рухи, відточувати свою майстерність, демонструвати свої вміння на публіці – все це дійсно здатне доставити чимало радості. А це означає, що танець живота діє як справжній антидепресант, а тому така знайома будь-якій жінці проблема як заїдання свого стресу великою кількістю їжі може повністю втратити свою актуальність.

Самостійне освоєння танцю живота

На даний момент існує безліч шкіл, які навчають мистецтву східних танців. Однак танець живота для схуднення можна освоїти і в домашніх умовах. Наприклад, дуже ефектним є досить проста вправа, яке називається «Качалка». Для його виконання встаньте навшпиньки, ноги зведіть разом і трохи зігніть в колінах. Далі слід провести якусь лінію по вертикалі через пупок. Починайте ритмічно рухати стегнами вгору – вниз і назад – вперед вздовж цієї невидимої риси, при цьому пупок ні в якому разі не повинен за ними слідувати.

Можна освоїти також «Посмішку живота». Поставте ноги трохи ширше плечей, а тіло натягніть зразок стріли. Тепер потрібно почати робити різкі рухи вгору тазом, немов підкидаючи його. Даним вправою вдається опанувати далеко не відразу, проте це обов’язково варто зробити, та як “Усмішка” вельми ефективно зміцнює м’язи живота.

Танець живота дуже ефективний для схуднення, до того ж його освоєння є дуже захоплюючим процесом, який може викликати у жінки самі позитивні емоції.

танець живота для схуднення чи допомагає танець живота схуднути танець живота допомагає схуднути танці живота для схуднення відео

  • Скільки часу треба танцювати східні танці щоб похудати
  • чому в східних танцівниць не красива фігура
  • що потрібно робити щоб стати танцівницею

Comments are closed!