Танці Зумба для схуднення | Уроки харчування

Танці Зумба для схуднення | Уроки харчування Танці Зумба для схуднення

На сьогоднішній день ще не придумали більш ефективного, швидкого, а головне, здорового способу схуднення, ніж поєднання збалансованої дієти з аеробними навантаженнями.

І якщо

коригувати харчування і рахувати калорії не складає особливих труднощів, то заняття фітнесом найчастіше носять періодичний характер і зводяться на «ні» через три-шість місяців. Чому? Відповідь проста: виснажує, стомлює і, як наслідок, не задовольняє.

Ось тому такий вид фітнесу, як танці Зумбі для схуднення стають все більш популярними. Адже Зумбі – це весело, позитивно, активно, а головне, приголомшливо результативно.

Зумба – це дітище відомого колумбійського фітнес-інструктора, який запальним міксом нескладних танцювальних рухів, що відносяться до різних латиноамериканським стилям (Мамбо, сальсе, пачанга, ламбаду та ін), включив в активну роботу всі групи м’язів.

За двадцять років свого існування цей напрямок, завдяки своїй ефективності в боротьбі із зайвими кілограмами і неймовірного заряду позитивом, стрімко набрало популярність в США та країнах Європи. Танці Зумбі для схуднення взяті за основу підтримки фізичної форми такими світовими зірками як Шакіра, Бейонсе, Наталі Портман, Дженніфер Лопес.

Якого ефекту можна очікувати від Зумбо

    Рухаючись під запальні ритми латини, ви буквально заводитеся до кінця тренування, чому сприяє виробляється організмом ендорфін (гормон щастя), який збільшує витривалість організму і знижує больовий поріг, пов’язаний з м’язовою напругою. Тобто, з вас сім потів сходить, а ви, посміхаючись, продовжуєте танцювати. Сучасна Зумбі, стрімко поширюючись по всьому світу, збагачується різноманітністю танцювальних напрямків: від хіп-хопу до бальних па. Таким чином, ви не тільки тренуєте своє тіло, але й розвиваєте пластику, почуття ритму, і, звичайно, вміння гарно танцювати, що робить вас більш привабливими і підвищує впевненість у собі. Танці Зумбі, в силу свого походження, припускають активні рухи стегнами, тазом і животом, що не тільки сприяє корекції проблемних зон тіла, але і покращує кровообіг внутрішніх органів, позитивно позначаючись на здоров’я.

Ну, і звичайно ж, Зумбі для схуднення – це хороша кардиотренировка, яка сприятиме зміцненню серцево-судинної системи і, як наслідок, повноцінному збагаченню киснем і живильними речовинами всіх тканин організму.

Рекомендації для початківців

Танці Зумбі для схуднення тривають в середньому 50-70 хвилин і включають чотири поетапних блоку:

    розминка, спрямована на розігрів м’язів і заряд особливим позитивним настроєм (10-15 хв) вивчення нескладних базисних танцювальних рухів (10-15 хв) активний блок – сам танець (20-30 хв) розтяжка, відновлення дихання (10-15 хв)

Форма для тренувань не передбачає яких-або жорстких рамок. Головне, щоб вона була зручною, не сковував рухів, і ви в ній відчували себе комфортно і впевнено. Це можуть бути лосини і топ, спортивні штани і футболка. Бажано, щоб спортивний одяг була з натуральних тканин, даючи можливість шкірі дихати. Взуття для занять танцями Зумбі повинна бути зручним, легким, з нековзною підошвою (кеди, мокасини).

Не намагайтеся під час перших тренувань повторити і вивчити всю програму. Рухайтеся в своєму ритмі. Пам’ятайте, що Зумбі-фітнес для схуднення – це, перш за все, танець і імпровізація не тільки доречна, але і вітається.

Застереження при заняттях танцями Зумба

Незважаючи на численну кількість плюсів танців Зумбі для схуднення, важливо пам’ятати, що це все-таки інтенсивний вид спорту і, відповідно, має протипоказання.

Заборонено займатися танцями Зумбі в наступних випадках:

    погане самопочуття, підвищена температура тіла; травми та захворювання опорно-рухового апарату; серцево-судинної недостатність, підвищений артеріальний тиск; варикозне розширення вен, схильність до тромбозів.

Також, займаючись Зумбі-фітнесом для схуднення, завжди стежте за своїм самопочуттям, і при виникненні різкого болю або погіршення загального стану (задишка, запаморочення, нудота, потемніння в очах) негайно припиніть тренування.

Якщо є можливість відвідати заняття з Зумбо, обов’язково зробіть це. Якщо ж ні, але сама ідея таких фітнес занять вам дуже подобається знайдіть відео-заняття в інтернеті або придбайте оригінальний диск.

Спробуйте «на смак» танці Зумбі, відчуєте в собі енергетику гарячих латиноамериканок, танцюйте в радість і з задоволенням, і результат не змусить себе довго чекати.

Сподобалася стаття? Поділіться, будь ласка з друзями:

  • зумба для схуднення

Comments are closed!

_0.31MB/0.00876 sec