Танці для схуднення: відео і фото – Woman’s Day

Танці для схуднення: відео і фото – Woman’s Day Худеем, танцюючи! Як танці впливають на нашу фігуру

Уроки танців для схуднення

Фото: Shutterstock

Будь танець – це досить сильне навантаження. Однак є такі види, коли танець вимагає більшої віддачі

і фізичних витрат. У результаті швидше відбуваються всі обмінні процеси в організмі, і процес схуднення запускається автоматично. Щоб домогтися бажаного ефекту – зробити тіло пластичним і скинути зайві кілограми, необхідно правильно підібрати вид танцю.

Кожен танець впливає на організм по-своєму. Так, наприклад, класичні танці з категорії бальних, типу вальсу, румби і т. д. допомагають придбати рівну і красиву поставу, а також домогтися пластичності всього тіла. Крім того, вони зроблять красивими і стрункими ноги жінки. Самба, як і танець живота, сприяє приведенню в порядок області сідниць. Фламенко вирівнює поставу і робить руки більш підтягнутими. Активні напрямки, типу хіп-хопу і R’n’B, сприяють максимально швидкому схудненню за рахунок свого ритму. Стрип-денс допомагає зробити всю фігуру більш жіночною. Латиноамериканська програма розвиває витривалість і покращує координацію рухів.

Пам’ятайте, чим більше активності в танці ви проявляєте, тим швидше і краще йде процес схуднення. Крім того, під час танцю підтягуються ті чи інші групи м’язів. А це означає, що шкіра стане пружною і підтягнутою

Звичайно, не варто очікувати, що ефект буде миттєвим, так як танці мають своєю основною метою все-таки художній та хореграфіческая розвиток, а не скидання зайвої ваги. Щоб відчути відчутні зміни в своєму тілі, необхідно ходити на заняття регулярно і не пропускати їх. Так, фахівці рекомендують дотримуватися таку послідовність – не рідше чотирьох разів на тиждень. Проте частіше буває так, що уроки з тих чи інших видів танців йдуть всього двічі. У цьому випадку варто піти на невелику хитрість, щоб досягти бажаного ефекту: запишіться ще на один вид танців, і в результаті все буде ідеально. А ще ви освоїте відразу два види танців, що значно розширить ваші фізичні можливості.

Що слід враховувати, щоб ефект був довгим

Навіть якщо ви ходите на танці кілька разів на тиждень і вже відчуваєте, що помітно скинули вагу. це не означає, що можна починати нарощувати оберти і є всі поспіль. Єдине, що дозволяється, – це залишити кількість і якість їжі, що з’їдається на колишньому рівні.

Головний плюс танців в тому, що вони дають відчуття комфорту, спокою і наповнюють людини радістю. А це означає, що ви не будете мати потребу в додатковій підживленні себе цукерками і шоколадом, щоб підвищити настрій. Відповідно, ви отримаєте просто колосальну користь для здоров’я.

Які правила потрібно дотримуватися

Щоб худнути в танцях, недостатньо просто активно рухатися. Потрібно ще враховувати ряд нюансів, сприяючих підтримці ефекту. Одне з них свідчить, що музика повинна зростати і спадати за темпоритмом поступово. Такий принцип звучання музичних композицій зазвичай використовується в аеробіці.

Для власної зручності складіть свою програму, де ритм музики буде змінюватися як зручно і комфортно саме вам. Правда, актуальна така рекомендація тільки для домашніх занять

Тривалість танцю повинна становити не менше півгодини (причому це тільки активної стадії). У результаті такого тренування м’язи розігріються, і обмінні процеси в організмі прискоряться. Як наслідок, ви досягнете максимального ефекту, коли жир буде спалюватися по-особливому ефективно.

Після танців вас буде долати відчуття голоду, і це нормально. Адже після будь-якої фізичної активності сильно хочеться їсти. Однак це зовсім не означає, що потрібно їсти все підряд. Дозволяється лише вживати низькокалорійну їжу – яблуко, сирі овочі і т. д. Крім того, варто пам’ятати, що під час активних танців організм позбавляється води, яка активно випаровується і виходить з потом. Запаси обов’язково потрібно поповнити, так як зневоднення організму загрожує досить серйозними проблемами – слабкістю всього організму, млявістю, сонливістю, дисфункцією кишечника і т. д. Всі ці проблеми негативно позначаються на процесі схуднення, сповільнюючи його до межі.

Танці для схуднення

Фото: Shutterstock

Фахівці рекомендують міняти напрямки, щоб добитися кращого ефекту. Так, наприклад, ви можете придбати відеокурс з іншим видом танців і активно використовувати його будинку. Ви зможете зробити фігуру більш красивою і розширите свої хореографічні навички.

Якщо ви не можете визначитися з тим, якими саме танцями ви б хотіли займатися, вибирайте для початку танцювальну аеробіку. Вона являє собою відносно помірну фізичну активність, яка відмінно підходить новачкам. Тут не потрібно працювати над індивідуальною технікою, досить просто увійти в ритм. Коли відчуєте в собі сили, можете приступати до вибору танців.

  • Активні рухи танців фото
  • як танці впливають на шкіру
  • танці для схуднення відео

Comments are closed!

_0.31MB/0.00640 sec