“ТАЛІЯ”. Шоколадна дієта для схуднення, дієта на шоколаді, як схуднути на шоколаді – Стаття

“ТАЛІЯ”. Шоколадна дієта для схуднення, дієта на шоколаді, як схуднути на шоколаді – Стаття Шоколадна дієта для схуднення, дієта на шоколаді, як схуднути на шоколаді

Дуже сувора дієта, яка обмежує споживання іншої їжі крім однієї шоколадки (100 г) в день, яку Вам потрібно буде з’їдати в 3 прийоми. Дієта розрахована на 7 днів

з втратою у вазі до 7 кг. Основна втрата ваги відбувається за рахунок виведення зайвої води з організму і відмови від солі.

Добова калорійність . 580 ккал.

Повторювати дану дієту можна тільки через місяць. Вона відмінно підходить для тих, хто хоче повернути красиві форми до подорожей або закордонна поїздка.

Власне шоколад. Для дієти підходить чорний гіркий без будь-яких добавок. Білий не підходить, оскільки виготовляється майже без складу какао і дуже калорійний.

Обмеження. Не можна цукор і сіль, соки (натуральні в тому числі), газовані напої (підвищують апетит набагато швидше, ніж звичайна вода), овочі і фрукти, алкоголь в будь-якому вигляді.

Запам’ятайте. Приймати будь-яку рідину (мінімум 1,2 л води, зелений чай) необхідно через 3 години після того, як Ви з’їли шоколад і випили кави.

Меню на 7 днів

Снідаємо . гірким шоколадом (30 грам – без горіхів, родзинок і т. д.) + чашкою несолодкого кави.

Обідаємо . гірким шоколадом (30 грам – без горіхів, родзинок і т. д.) + чашкою несолодкого кави.

Вечеряємо . гірким шоколадом (30 грам – без горіхів, родзинок і т. д.) + чашкою несолодкого кави.

Плюси. Солодка дієта, якщо Ви любителька солодкого. Шоколад – один з кращих стимуляторів головного мозку.

Мінуси. Ймовірність “відкату” після «виходу» з дієти. Велика кількість протипоказань. Дана дієта не нормалізує ні режим харчування, ні обмін речовин.

Протипоказання. Людям як з вродженим, так і з придбаним діабет. Схильність або наявність алергії на шоколад. Хвороби печінки, наявність каменів у протоках, або в жовчному міхурі (жовчнокам’яна хвороба). Артеріальна гіпертонія (вона буде «ховатися» під звичайним перевтомою через випитого Вами кава). Дана дієта може дуже підірвати здоров’я.

Необхідна обов’язкова консультація дієтолога.

Подумайте, чи варто застосування подібних монодиет, підірваного здоров’я.

Comments are closed!

_0.31MB/0.00629 sec