“ТАЛІЯ”. Лопнули капіляри на обличчі, як позбутися капілярів на обличчі – Стаття

“ТАЛІЯ”. Лопнули капіляри на обличчі, як позбутися капілярів на обличчі – Стаття Лопнули капіляри на обличчі, як позбутися капілярів на обличчі

Все. Естетичність особи порушена. У всьому винні лопнули капіляри. Чому це сталося саме з Вами? Що ж робити і як не впасти в панічний шок? Давайте

розбиратися.

Чому? Через низку чинників – Ваше тіло або особа потрапила в перепад температури, Ви зловжили улюблені спиртним або курили понад норму, Ви – фізично надмірно перенагружени. Або ж винуватцями з’явилися червоних сіточок можуть просто бути самі банальні речі – екологія і вік.

На “Титаніку” – без паніки. Насамперед, заспокойтеся і подумайте, до якого з нижчеперелічених способів у Вас є можливість звернеться за допомогою.

Народний. На почервонілі містечка нанесіть Лопухова сік, змащуйте їх м’якоттю зеленого помідорчика. Важливо, використовувати яблучний оцет, наносити його слід на проблемне місце за допомогою тампона. Добре також протирати “уражені місця” кубиками із замороженого тонізуючого відвару сушеної кропиви. Застосовувати два рази на день – вранці (до макіяжу) та ввечері (після його зняття). На жаль – не для всіх успішний.

Професійний. Похід в салон краси – не обійдеться Вам занадто дорого. Якщо звичайно шкіра не зовсім запущена. Для Вас підберуть саме те, що потрібно Вашій “бідоласі”-шкірі: лікування лазером і апаратними фотоспалахами, фотоомолоджування, озонотерапію.

По порядку. Фотоомолодження – це той же ліфтинг. На проблемних шкірних дільницях “працюють” пучки світла. Для видалення настільки «не приємною проблемки” досить пари-трійки процедур. Ефект миттєвий: Ваша шкіра пружна і гладка, не помітите більше ніяких плям і “осоружних” сіточок.

Лазер трохи дорожче, але так само успішний. Позбавитеся від капілярних сіточок назавжди, правда є маленьке “але”, 10 днів у Вас буде коричнева скоринка на місці його застосування.

Всі запущено, тоді озонотерапія. Без рубців і шрамів за допомогою мікро голки і озонокіслорода.

Дотримуйтесь кілька звичайних правил і Ваша тонка, чутлива (найбільш схильна) шкіра ніколи не буде знати цього “неприємного” дефекту. Чи не переохолоджуватися. Не використовуйте абразивні гелі та скраби. Не перебувайте довго в лазні, сауні, на сонці. І крім усього цього змусьте таки себе вести здоровий спосіб життя!

Читайте ще один матеріал нашого порталу про слабкі капілярах: “ Чим Вам загрожують ослаблені капіляри? ” і будьте здорові!

Comments are closed!

_0.31MB/0.00699 sec