Тайський масаж – здоров’я в задоволення: Krasa66: краса і здоров’я в Єкатеринбурзі

Тайський масаж – здоров’я в задоволення: Krasa66: краса і здоров’я в Єкатеринбурзі Тайський масаж – здоров’я в задоволення

Головною метою масажного салону є оздоровлення людини – фізичний і душевний. У нас можна знайти розслаблення, спокій, гармонію духу і тіла.

При цьому велике значення ми приділяємо навколишнього оточення і організації високого рівня сервісу. У нашому салоні ви зможете насолодитися самими різними видами масажу і зрозуміло головною перлиною – тайським еротичним масажем.

Тайський масаж можна умовно назвати пасивною Йогою. Головні переваги тайського масажу складаються точкових впливах на тіло людини, великій кількості різноманітних розтяжок м’язів і скручувань суглобів – тобто прийомами пасивної гімнастики і розтяжки. Все це в комплексі робить великий позитивний ефект на весь організм. У результаті, людина отримує можливість фізично і емоційно розслабляється, після чого у нього з’являється легкість у всьому тілі.

Тайський масаж серйозно відрізняється від багатьох видів і технік масажу. Часто його описують навіть не як масаж в традиційному розумінні цього слова, а як виконання комплексу йоги, але не самостійне, а за допомогою партнера. Досить яскравим підтвердженням цьому служить той факт, що в окремих областях самого Таїланду подібний масаж іменується «йогою для ледачих»

Варто відзначити, що тайський масаж є хорошим доповненням до будь-якої іншої методиці лікування і підходить практично для всіх – незалежно від статі, віку загального стану і багатьох інших індивідуальних особливостей людини або його фізичних можливостей. Зрозуміло, існують певні протипоказання – вони строго визначені і в основному пов’язані з періодом вагітності або з наявністю серйозних травм або важких хронічних захворювань. Існують хвороби, в період загострення яких слід на якийсь час утриматися від масажу, в тому числі і тайського.

Тайський масаж покращує гнучкість, кровопостачання і загальний тонус всіх волокон м’язової тканини. У ряді випадків (втома, перевтома після фізичного навантаження, розтягнення зв’язок) якісно проведений тайська лікувальний масаж може зіграти вирішальну роль у відновленні пошкодженої тканини. Глибокий вплив на тканини і суглоби сприяє активізації струму лімфи і прискорює виведення з ураженої тканини різних токсинів. Посилюється і імунна система.

Сеанс тайського масажу проводиться на спеціальному мате або, як кажуть масажисти, «на землі». Подібний контакт із землею є дуже важливим елементом традиційного тайського масажу – вага тіла як би передається землі, відбувається глибоке розслаблення, що сприяє позбавленню від недуг.

Згідно теорії тайського масажу, енергетичне тіло людини пов’язане з усіма органами і частинами фізичного тіла. При цьому енергія поширюється по організму певним чином. На поверхні тіла ці енергетичні лінії мають особливі точки, при впливі на які можна розкривати внутрішні резерви організму, піднімати тонус і сприяти лікуванню хвороб, впливаючи на основні причини їх появи.

Починається тайська еротичний масаж з ніжних і легких дотиків, які потім поступово переходять в погладжування і нажимания – з поступовим посиленням навантаження. Масування проводиться практично всієї поверхні тіла, за винятком тих ситуацій, коли обрана більш коротка програма і обробляється тільки якась певна частина тіла.

Таким чином, тайський масаж відмінно вписується в сучасну концепцію комплексного лікування, згідно з якою лікувати необхідно не стільки хвороба, скільки хворого. Ефект даного методу обумовлений активізацією та надісланим стимулюванню природних механізмів одужання.

Кількість переглядів: 1299

Comments are closed!