Тайський бокс

Тайський бокс Відео

Муай тай ідеально підходить як для чоловіків, так і для дівчат і дає можливість підтримувати свою фізичну та бойову підготовку на найвищому рівні. Від решти видів боксу, тайський відрізняє клінч і удари ліктями, колінами. Наявність саме цих ударів дозволяє спортсменам

отримати досвід боїв, максимально наближених до реальних, не отримуючи істотних травм, так як всі тренування і змагання проходять в захисті.

Муай – Тай

Вже не одне століття Муай-Тай (Muay Thai), що зародився в Таїланді, вважається одним з найпопулярніших видів бойових мистецтв у світі. Причина популярності Muay Thai проста – це надзвичайно ефективна бойова система. Регулярно займаючись і практикуючи тайський бокс, Ви навчитеся перемагати фактично будь-якого агресора.

Проте, не кожен клуб тайського боксу може по праву вважати себе таким. Справжній клуб Муай-Тай повинен складатися з наступних складових:

Перший і найважливіший елемент – компетентний тренерський склад.

Дуже важливо займатися у фахівця, який перевірив у справі всі технічні елементи тайського боксу. Тільки така людина – Переможець, навчить перемагати Вас.

Другий важливий елемент – ефективність тренувальної системи, доведена на практиці.

Тренувальний процес, існуючий в нашому клубі, підходить як спортсменам, так і початківцям. Все навантаження строго вивірена, вона підбирається в залежності від завдань і рівня фізичної готовності.

Хочеш навчитися захищати себе? – Навчимо! Регулярно займаючись в нашому клубі, Ви скоро відчуєте себе впевненіше; Хочеш скинути зайву вагу? – Скажи про це інструктору! 🙂 Скинути 6 кг за місяць інтенсивних занять – не проблема! Хочеш мати міцне здоров’я і гарне тіло? – Ласкаво просимо! До речі, в нашому клубі займаються не тільки чоловіки, а й Девушки. Причому, багато дадуть фору досвідченим спортсменам! 🙂 Хочеш стати чемпіоном? – Стань їм! Під керівництвом наших інструкторів початківці перетворюються на переможців. Про це говорять результати Відкритих рингів, Чемпіонатів та Межклубную зустрічей.

Увага! Вся техніка Муай-Тай, преподаваемая в нашому клубі, пройшла перевірку на ефективність в рингу!

Третій важливий елемент – тренувальна база

Клуб «Варяг» володіє декількома філіями, в яких є все необхідне :

    Снаряди та інвентар провітрювати приміщення Душові з гарячою водою

Четвертий, але не заключний елемент – дружня атмосфера!

Якщо Ви коли-небудь займалися спортом, і особливо бойовим мистецтвом, Ви знаєте – люди, що займаються разом, це більше ніж дружня компанія – це справжнє братерство! Вливайтеся!

Для першого тренування Вам знадобиться зручний тренувальний одяг (спортивна футболка або майка, вільні шорти або спортивні штани, спортивне взуття).

Перше тренування в нашому клубі проводиться БЕЗКОШТОВНО!

Клуб Варяг запрошує Вас на індивідуальні та загальні тренування. Вивчайте Тайський бокс разом з діючими та майбутніми чемпіонами. Заняття проводяться в комфортабельних залах, розташованих в різних районах Москви.

Про стиль Муай-Тай

Тайський бокс . або Муай Тай («вільний бій»), називають долею обраних і справжньою перлиною бойових мистецтв народів Південно-Східної Азії. Цей національний вид бойового мистецтва королівства Таїланд має багатовікову історію (з моменту зародження пройшло більше 2000 років) і став невід’ємною частиною тайської культури. Особливістю Муай Тай є поєднання східних і західних традицій ведення бою, що забезпечило його популярність у всьому світі. Тайський бокс є жорстким видом спорту і вимагає серйозної фізичної підготовки, проте сутичка – це і поєдинок духу, тверезості думок і правильно обраної тактики.

Повернемося до витоків Муай Тай і до того часу, коли на території, населеній тайськими племенами, почала практикуватися створена ними система рукопашного бою. У китайських літописах згадується про незвичайну системі бою «пахуют» («Багатосторонній бій»), якою активно займалися тайці. Перші змагання з цього виду єдиноборств були організовані ще в 5 столітті і отримали назву «муай» (У сучасній інтерпретації – Муай Тай). За правилами бою допускалися удари кулаками, ногами, ліктями і колінами, причому перед боєм необхідно було виконати церемоніальний танець – «Рам Муай». Ці ритуальні вітання, а також прояви поваги до суперника, збереглися донині, і в цілому правила честі і норми моралі є для бійців Муай Тай пріоритетними. При цьому за напруженням пристрастей цей вид єдиноборства практично не має собі рівних, тим більше професійні поєдинки, де бої проходять з тоталізатором і високими ставками на результат поєдинку.

В кінці 16-17 століття тайський бокс остаточно оформився як самостійний вид єдиноборств. Захвати та кидки, характерні для «пахуют», пішли в минуле, а основний упор бійці стали робити на нанесенні ударів руками і ногами в стійках. До речі, тоталізатор на поєдинках – це не сучасне нововведення, так як це широко практикувалося ще в епоху короля Аютії Прачао Сиа – зухвалого Короля-Тигра, що вписав свою сторінку в історію єдиноборства.

Король-Тигр, який правив на початку 18 століття, був затятим шанувальником цього виду єдиноборств і влаштовував жорстокі бої, в яких були дозволені кидки, удари пальцями і деякі заборонені прийоми. У цих боях не було ніяких обмежень, так як хтось повинен був виграти будь-яким способом, а хтось – опинитися переможеним. Сам Король-Тигр переодягався в простого селянина і подорожував по селах, беручи участі в боях Муай Тай. Природно, не всіма віталася така жорстокість і ненаситність короля Аютії, але єдиноборство ставало все більш і більш популярним. У цей історичний період часу в програму обов’язкового навчання принців крові, а також їх охоронців, входив тайський бокс, а воїни, які володіють цим мистецтвом, нерідко здобували перемогу в бою навіть без зброї.

Значущою фігурою в історії тайського боксу став легендарний воїн Най Кхан Том. Потрапивши в полон під час війни з Бірмою в 1774, Най Кхан Том, за наказом короля, взяв участь в поєдинку між тайськими боксерами і майстрами Парму (бойове мистецтво бірманців). Хоробрий воїн по черзі будемо воювати з десятьма бірманськими майстрами і, здобувши перемогу в усіх поєдинках, отримав свободу. Ця історія увійшла в аннали Муай Тай, і щорічно 17 березня в Таїланді влаштовується «боксерська ніч» – Бої на честь героя Най Кхан Тома.

На початку 20-х років минулого століття тайський бокс став розвиватися як вид спорту, і навіть з’явилися центри вивчення Муай Тай. Однак в правила тайського бою необхідно було внести корективи, так як і раніше смерть або важкі каліцтва бійців вважалися звичними «витратами» жорстокості цього виду єдиноборств. Виходячи з цього, в 1929 році були прийняті правила, згідно з якими замість шкіряних ременів, якими бійці бинтували руки, наказувалося використовувати боксерські рукавички. Свій хід по світу тайський бокс почав у 50-60-ті роки і став дуже популярним в Європі та США: так, в 1962 році відбулися показові виступи тайських боксерів в Сіетлі. 1971-й рік вважається роком появи аматорського тайського боксу, в якому травмоопасность бійців зведена до мінімуму.

За правилами сучасного Муай Тай можна наносити удари кулаками, ступнями і гомілкою ніг, ліктями і колінами, і з цієї причини тайський бокс іноді називають «боєм восьміруких». Поєдинки проходять під традиційну тайську музику, задающую ритм, причому в Таїланді бої влаштовуються тільки під акомпанемент живої музики. Тайський бокс справив свій вплив на розвиток інших бойових мистецтв, які взяли на озброєння деякі його прийоми. По сьогоднішній день професіонали тайського боксу вважаються найбільш стійкими і небезпечними суперниками серед представників інших видів контактних єдиноборств.

Але. Як кажуть, краще один раз побачити, ніж сім разів почути. Подивіться на сучасне мистецтво Muay Thai, у виконанні відомого тайського майстра і кіноактора Тоні Джа.

  • одяг для тайського боксу
  • тайський бокс одяг
  • чи можна схуднути займаючись боксом дівчині

Comments are closed!

_0.32MB/0.00497 sec