Тайський бокс: займатися чи ні?

Тайський бокс: займатися чи ні? Тайський бокс: займатися чи ні?

За останні кілька років жінки все більше і більше освоюються на чоловічих територіях. Ми вчимося водити машину, забивати цвяхи, і… захищати себе . Благо, будь-який поважаючий себе спортивний клуб пропонує ту чи іншу

форму занять, які допомагають розвинути силу, витривалість і реакцію. Так що жінки стають більш впевненими і самодостатніми.

Одним з таких видів занять, який допомагає випустити пар і повірити в себе є тайська пліч з . Жіночий сайт “Красива і Успішна” розповість про історію цього єдиноборства і про суть тренування з тайського боксу.

Плюси і мінуси тайського боксу

Спочатку жінки не мали право займатися тайським боксом. Але час іде, і ось в клуби приходять все більше жінок, які хочуть не просто мати гарну фігуру, а й розвинути впевненість у своїх силах . В даний час проводяться цілі чемпіонати з тайського боксу серед жінок.

У чому ж принадність тайського боксу, запитаєте ви?

    перше, тайський бокс – це відмінна кардиотренировка . А кардиотренировки допомагають зігнати зайву вагу, натренувати серцеву м’язи і поліпшити кровообіг. друге, такі тренування розвивають реакцію і вчать постояти за себе . Джентльмени вимирають, так що, пані, робити нічого, доводиться захищати і себе, а іноді і прекрасних представників сильної статі третє, м’язи приходять в тонус . Ноги, руки, спина, прес, груди набувають підтягнутий зовнішній вигляд, а значить, ви відчуваєте себе подвійно впевнено. речі, багато, отримавши травми, займаючись іншими видами спорту, йдуть саме в єдиноборства для того, щоб знову набрати форму . Більш того, такий вид навантаження – прекрасний варіант позбутися стресу . що, безумовно, робить заняття спортом ще більш привабливими.

Мінуси тайського боксу

перше, займатися тайським боксом важко . особливо якщо довго або взагалі ніколи не займався спортом. М’язи після перших занять будуть сильно боліти. Тим не менше, під час самого тренування навантаження не відчуваєш, так як зайнята іншим

Не варто забувати про синцях. Явища рідкісне, але всяке буває.

третє, можуть бути деякі протипоказання . Про таких можна дізнатися, прийшовши до клубу і поспілкувавшись з тренером. Деякі травми або інші захворювання, які, як часом здається, можуть перешкодити занять, абсолютно ніяк не впливають на результат. Тому важливо порадитися з тренером і завжди слухати своє тіло .

Трохи історії тайського боксу

Тайський бокс (Муай Тай) – традиційний вид бойового мистецтва в Таїланді. У часи, коли цю країну роздирали війни, а набір зброї яку був обмежений, використовували те, що спочатку дала природа – частини тіла: лікті і стопи . Так як прийомів було багато, їх систематизували в один напрям і назвали тайським боксом. Потім почали навчати солдатів, так як вважається, що тайський бокс – зброя, яка завжди напоготові. Без перебільшення можна сказати, що цей вид єдиноборства – філософія .

Тайський бокс має свої правила, своє, з дозволу сказати, спорядження, амулети і техніки. Правила насамперед належать до організації бою на рингу, амулети також мають безпосередньо відношення до цього. А ось про техніку варто розповісти докладніше.

З давніх часів тайський бокс вважається комплексом з восьми знарядь: голова, куркулів, ліктів, колін і стоп. Все це називається Na-wa-arud. Зараз у боях не використовуються удари головою.

В даний час, в Таїланді більше 65000 професійних борців. Багато хто займається цим з малолітства в надії виступити і завоювати загальну повагу і славу.

Тайський бокс: суть тренування

Єдиним знаряддям під час занять є певні частини тіла. Тренування можуть проходити за трьома напрямками . тренування зі спеціальним спорядженням і тренером (як у боксерів), спаринг (парна тренування) і перед дзеркалом.

В ідеалі кожен боєць повинен мати уявлення про больових точках людського тіла . І навіть не для того, щоб самому наносити удари (хоча і для цього теж), але захищати себе.

Рекомендується тренуватися у спеціальних секціях . так як правильно організоване навчання – основа бойового мистецтва. І справа не тільки в секретах майстерності, а в тому, що можна травмувати себе та інших. Тому будь-які прийоми ми описувати не будемо.

Кожне тренування включає в себе розминку і основне заняття . Крім того, регулярно проводяться змагання для підвищення кваліфікації.

Вартість такого тренування починається від 1800 рублів і вище. Про те, в чому тренуватися, зазвичай розповідають на першому занятті.

Не знаєте, чи підходить вам тайський бокс?

Для початку вивчіть відео-ролики в інтернеті. Можу сказати, що записи з жіночими тренуваннями просто піднімають бійцівський дух, і навіть не віриться, що ти можеш так само.

Якщо вам сподобаються ролики, сходіть і подивіться на відкрите тренування . Спробуйте взяти участь в тренуванні.

Спробувавши і подивившись, ви зможете визначитися, підходить вам тайський бокс чи ні, адже універсальних рішень не існує!

  • дієта під час занять тайським боксом
  • Розповідь про тайський бокс
  • тайські боксери котрі пізно почали займатися
  • тайський бокс
  • чи варто займатись тайським боксом
  • чи варто займатися тайським боксом
  • що їсти тайським боксерам

Comments are closed!

_0.31MB/0.00577 sec