Тайські таблетки для схуднення – купити або жити?

Тайські таблетки для схуднення – купити або жити? Тайські таблетки для схуднення – купити або жити?

Тайські таблетки для схуднення увійшли в моду близько 15 років тому. Спочатку це диво-засіб було доступно тільки досить заможним людям, які розраховували

за допомогою тайських таблеток для схуднення швидко скинути зайву вагу.

За таблетки були готові платити великі гроші, так як це засіб вважалося не тільки дуже ефективним, але й абсолютно нешкідливим. Принаймні, так його пропагували. Один час тайські таблетки для схуднення називали мало не панацеєю, здатної вирішити проблему зайвої ваги. Розповсюджувачі нового засобу для схуднення робили акцент на тому, що воно містить тільки компоненти природного походження.

Тайські таблетки для схуднення – що вони являють собою насправді?

Дійсно, до середини 90-х тайські медики Анчулі і Самчай провели дослідження в області корекції ваги і створили програми схуднення, в яких використовувалося поєднання лікарських рослин і фармацевтичних препаратів. Згодом дослідження в цій області були продовжені доктором Суріпоном в лікарні Inter Bangkok Clinic. Тут були розроблені ефективні програми дієтичного харчування і схуднення. Саме препарати, що використовуються в цих програмах, стали називати «тайські таблетки», проте пізніше на ринку з’явилася велика кількість коштів, які об’єдналися під цією загальною назвою. І переважна більшість з них, як ви розумієте, ніякого відношення до серйозних медичних розробок вже не мало.

На даний момент налічується понад сто найменувань тайських таблеток для схуднення. При цьому всі подібні препарати не є офіційно зареєстрованими і дозволеними в Україні! Їх не можна назвати навіть БАДами! Більш того, дослідження складу препаратів цього ряду показали, що тільки невелика їх частина являє собою нешкідливі компоненти природного походження.

Увага! Решта інгредієнти тайських таблеток для схуднення є ні чим іншим, як психотропними речовинами, які викликають швидке звикання організму. Іншими словами, тайські таблетки для схуднення можна назвати різновидом наркотичних засобів . які пригнічують апетит і викликають підвищену активність і збудливість організму. Такі препарати особливо небезпечні для підлітків і вагітних жінок, для епілептиків і людей із захворюваннями серця, судин, нервової та дихальної системи. І це крім того, що саме розповсюдження, придбання та зберігання тайських таблеток є порушенням закону і підлягає кримінальній відповідальності!

Тим не менш, не тільки багато простих людей, а й знаменитості попадалися на вудку розповсюджувачів тайських таблеток для схуднення. Проте всі вони переконалися, що схуднення за допомогою цих коштів має вкрай недовговічний ефект. Зокрема, відома актриса Наталія Крачковська розповіла, що дійсно позбулася від зайвих 12 кг за допомогою тайських таблеток, проте, як тільки вона закінчила курс їх прийому, за місяць поправилась на 24 кг. При цьому її стан здоров’я різко погіршився.

Співачка Лоліта Мілявська також зважилася на цей експеримент, правда, швидко припинила прийом цих «чудодійних» препаратів. При цьому під час курсу прийому тайських таблеток для схуднення артистка відчувала постійний дискомфорт: депресію, хронічну втому, погане самопочуття і т. д. Ні Лоліта, ні Наталя Крачковська більше категорично не бажають чути про «чудесних» тайських таблетках! І редакція нашого журналу теж радить вам відмовитися від подібних засобів схуднення заради збереження власної краси і здоров’я.

Регіна Райтова © Всі права захищені

Тайські таблетки для схуднення – відгуки та коментарі

Ліка по темі тайські пігулки для схуднення:

У мене з тайськими таблетками своя історія. Перший раз почула про них в Таїланді, звідки і привезла. Пропила один курс, правда, не таблетки, а капсули такі, ніяких особливих побічних проблем не було, схудла правда зовсім небагато. Потім замовила через інтернет собі ще один курс, ось тут так, і нудота була, і запаморочення. Можливо, це підробка була, не знаю. З Таїланду, коли поїду, привезу, а тут більше брати не буду.

Анна по темі тайські пігулки для схуднення:

  • тайські таблетки для схудненн видгуки я

Comments are closed!

_0.31MB/0.00696 sec