Тайське схуднення

Тайське схуднення Тайське схуднення

Читайте також:

Тайське схуднення – мабуть, найзагадковіша, повна міфів і стереотипів система зниження ваги. Найшвидше, жоден із засобів використовуваних для схуднення не оповите такою щільною завісою домислів і міфів, як досить відомі «тайські таблетки» і тайське схуднення в цілому. Ставлення, яке заслужило тайське схуднення, варіюється від просто підозрілого (вже безліч невтішних відгуків зустрічається про такого роду препаратах в засобах масової інформації) до просто захопленого (народна східна медицина зовсім не розгубила власних традицій під тиском аллопатии, що застосувало і тайське схуднення). < / p>

Почавши цікавитися вмістом таких чудодійних таблеток, Інститут харчування РАМН провів ряд лабораторних досліджень, щоб вивчити комплексно тайське схуднення. В результаті було з’ясовано, що грунтується воно на Фітокомплекси, які мають проносний, сечогінний і жовчогінний результат. Будь-який з рослинних препаратів, який використовує тайське схуднення, призначених саме для зниження ваги, володіє аналогічним змістом.

Все ж істотно схуднути на такого роду препаратах просто неможливо, так як, якщо не доповнювати прийом таких таблеток дієтами і фізичними вправами, нічого чарівного не відбудеться і зовсім.

Незважаючи на те, що, тайські таблетки, виходячи з відгуків, насправді допомагають значно зменшити масу, їх секрет був розкритий. Крім відомих рослинних інгредієнтів, вони також можуть містити сильнодіючі психотропні препарати з групи амфетамінів. Вони-то, власне, і знижують апетит, підвищуючи при цьому працездатність і оптимізуючи обмін речовин, а крім усього, покращують настрій людини. Ще років 50 тому тайське схуднення було дозволено у вільній реалізації, але в нинішній час ці таблетки були прирівняні до наркоманії. З цієї причини використання тайських таблеток точно так само, як і поширення препаратів без медичних показань, суворо заборонені.

Але скандальної слави удостоїлися зовсім нешкідливі фіто-комплекси. Швидше за все, більшість «тайських таблеток» мають у змісті заборонені препарати з класу амфетамінів – фентермін, фенфлюрамин, і полі-4-стіренсульфонат натрію.

Сам амфетамін, який іспользуюет тайське схуднення, надає псіхостімуляторное дію і в одночас істотно збільшує енерговитрати, підвищуючи при цьому фізичну активність людини. Його можна зустріти у вільному продажу ще в середині минулого століття, але в нинішній час такий препарат, який прописує вживати тайське схуднення, вважають безумовним наркотиком, і його продаж категорично заборонена.

Фенфлюрамін і фентермін мають менш виражений результат звикання, але їх реалізація була припинена всього через рік по тому їх поява в аптеках у зв’язку з безліччю виникаючих ускладнень.

З цього виходить, що поширення тайських таблеток, що мають у складі своєму амфетаміни, кримінально каране і серйозний злочин, ніж можна вважати і тайське схуднення, засноване на даних препаратах. Систематичне їх використання несе вагому загрозу Вашому здоров’ю, і суттєво порушує психіку людини. Також використання цих препаратів може згубно позначитися на стані безлічі органів: нирок, печінки, серця. Худнути за допомогою тайських таблеток не можна: Ви ризикуєте потрапити до лікарні з вельми тяжкими ускладненнями.

Чи варто купувати тайські таблетки для схуднення?

Якщо навіть після прочитання статті, у Вас ще залишилися сумніви в тому, чи варто купувати такого роду таблетки, сміливо зателефонуйте розповсюджувачам тайських пігулок і задайте пару питань: що входить у зміст таблеток, чи сертифікований препарат на території країни, хто буде нести відповідальність за виникнувшими побічні ефекти протягом прийому препаратів. Напевно, ні на один з цих питань Ви не отримаєте повноцінної відповіді, так само як і тайське схуднення не дає гарантій безболісного зниження ваги.

Задумайтеся, чи необхідно піддавати ризику власне здоров’я, якщо є просто маса більш безпечних способів схуднення і сертифіковані препарати, придбати які можна лише в аптеці. Сподіваємося, Ви зробите тільки правильний вибір, тепер знаючи, що таке тайське схуднення.

Comments are closed!