Таблетки МКЦ для схуднення (мікрокристалічна целюлоза)

Таблетки МКЦ для схуднення (мікрокристалічна целюлоза) МКЦ для схуднення: показання, рекомендації

З приводу застосування МКЦ для схуднення відгуки лікарів неоднозначні. Адже засіб спочатку не призначене для корекції фігури. Його дія спрямована на очищення організму і нормалізацію роботи шлунково-кишкового тракту. Мікрокристалічна целюлоза – МКЦ – це абсорбент начебто активованого вугілля .

Принцип роботи препарату наступний: потрапляючи в шлунок, він, як губка, вбирає в себе всю наявну рідину і збільшується в об’ємі. Таким чином, МКЦ знижує апетит, тим самим, дозволяючи вживати меншу кількість їжі і, відповідно, мінімізувати кількість кілокалорій. Потім, просуваючись по тонкому кишечнику, засіб счищает зі слизової накопичилися на ній шлаки.

МКЦ: інструкція і показання до застосування

МКЦ є біологічно активною добавкою, що випускається в порошку або таблетках. Виготовляється мікрокристалічна целюлоза з бавовни, а за складом і властивостями має схожість з фруктовою або овочевий клітковиною. На сьогоднішній день існує кілька різновидів кошти, що відрізняються наявністю вітамінів і мінералів.

Серед основних показань, які містить інструкція – МКЦ для схуднення застосовувати можна, так як вона рекомендована при ожирінні. Крім того, цей препарат призначається також при:

  захворюваннях шлунково-кишкового тракту – для відновлення функції травлення; отруєнні – для виведення токсинів з організму; цукровому діабеті; для профілактики ракових новоутворень.

Як приймати МКЦ для схуднення: рекомендації фахівців та відгуки

Курс прийому МКЦ для схуднення становить від 4-х тижнів до 3-х місяців методом додавання препарату у вигляді порошку до основних страв або ж вживання кошти у вигляді таблеток до або після їди. Порошок можна додавати до готової їжі: він не має ні смаку, ні запаху, тому в їжі ніяк не відчувається. У вигляді таблеток мікрокристалічна целюлоза приймається за 20-30 хвилин до їжі, при цьому запивается не менше ніж склянкою води.

Згідно рекомендації фахівців на початку курсу МКЦ приймається по кілька таблеток на день, а потім поступово кількість збільшується. Так, якщо перші кілька днів показано до вживання по 2-3 таблетки перед прийомом їжі, то в подальшому їх кількість може доходити до 7-10 таблеток за один прийом. Таблетками можна повністю замінювати і якийсь із прийомів їжі – наприклад, другий сніданок, полуденок або вечерю.

Так як приймати МКЦ для схуднення доводиться тривалий час, пам’ятайте, що поєднувати її з іншими ліками не варто . тому що вона знижує їх ефективність. Хоча МКЦ є засобом, призначеним для боротьби із зайвою вагою, все ж обмежити калорійність раціону доведеться. Оптимальним варіантом вважаються низькокалорійні дієти, розраховані на добове споживання 1000-1500 кілокалорій.

Відгуки МКЦ для схуднення отримує найрізноманітніші: деякі відзначають відповідний «рекламу» ефект препарату, інші скаржаться, що апетит не знижується ні після прийому однієї, ні після прийому декількох таблеток. Однак при правильному застосуванні засіб повинен дати результат: виробник обіцяє зниження маси тіла щонайменше на 4 кілограми за курс.

Основною умовою прийому МКЦ є вживання досить великої кількості води – не менше 2-2,5 літрів. При цьому також рекомендується вводити в раціон вітамінні препарати.

Результат прийому МКЦ

Разом з тим, що мікрокристалічна целюлоза повинна допомогти в схудненні, засіб ще, за твердженнями виробника, виступає своєрідним «очищувачем» організму. Так, МКЦ, володіючи сорбційними властивостями, тим не менш, не розчиняється і не засвоюється. Замість цього харчові волокна, в первинному вигляді виводяться, «по дорозі» очищаючи кишечник від шлаків і токсинів.

Враховуючи, що сьогодні виробники випускають МКЦ, збагачену вітамінами і мінералами, мікрокристалічна целюлоза виступає в ролі не тільки препарату для схуднення, але і як тонізуючий, загальнозміцнюючий і очищає засіб. Таким чином, в результаті прийому препарату спостерігається:

  стабільне зниження маси тіла; зниження рівня цукру і холестерину в крові; виведення токсинів; значно зменшується ризик розвитку злоякісних утворень.

Побічні ефекти і протипоказання

Протипоказань до прийому МКЦ для схуднення не є, як і побічних ефектів. Єдине: при некоректному застосувань микрокристаллической целюлози можливі деякі порушення травлення і запори, однак, «неприємностей» цих можна легко уникнути, збагативши раціон чорносливом (в якості натурального проносного) і випиваючи достатню кількість рідини.

Серед безлічі думок про побічні ефекти після проходження курсу, існують і такі відгуки: таблетки для схуднення МКЦ здатні розтягувати шлунок, провокуючи при цьому подальші напади голоду. Підтвердження, рівно, як і спростування, такої гіпотези немає. Тому обов’язково стежте за своїм апетитом і самопочуттям.

І, хоч МКЦ виробники називають стовідсотково безпечним засобом, все ж рекомендують для власного спокою перед його використанням отримати схвалення на те лікаря. Не слід застосовувати МКЦ для схуднення дітям до 14 років, вагітним і годуючим жінкам. У всіх інших випадках препарат може припасти як не можна до речі.

Дієвість микрокристаллической целюлози буде індивідуальною в кожному окремому випадку . але ось що однозначно – так це те, що вона дозволяє як мінімум утримати вагу на бажаному рівні. Дозволяє використовувати існуюча інструкція МКЦ для схуднення: відгуки же про застосування цього препарату найсуперечливіші. Тому, обов’язково зважте всі “за” і “проти”, перш ніж застосовувати даний засіб.

 • мікрокристалічна целлюлоза
 • мікрокристалічна целюлоза відгуки
 • мікрокристалічна целюлоза
 • результати мкц
 • целлюлоза мікрокристалічна
 • все про мікрокристалічну целюлозу а таблетках
 • мікро кристалічна целюлоза
 • мікрокристалічна целюлоза наскільки можно схуднутиа
 • мкц мыкрокристалычна целюлоза видгуки
 • мкц мыкрокристалычна целюлоза инструкцыя

Comments are closed!