Таблетки Ліпріна для схуднення: інструкція, відгуки худнуть

Таблетки Ліпріна для схуднення: інструкція, відгуки худнуть Таблетки Ліпріна для схуднення: інструкція, відгуки худнуть

Італійські таблетки для зниження ваги, біологічно активна добавка. Основна властивість – зниження апетиту. За час прийому повинна сформуватися нова харчова звичка, і надалі ви будете хотіти їсти менше.

Виробник Ліпріни також випускає й інші лікарські засоби, що не БАД – для лікування грипу, наприклад.

Таблетки Ліпріна – склад

Виробник стверджує, що склад безпечний та екологічно чистий. У ці таблетки для схуднення входять вітаміни В1 і В6 і пиколинат хрому, але основна частина препарату – екстракт кактуса Hoodia gordonii. Саме він і повинен знижувати апетит. Вітаміни ж покликані покращувати обмінні процеси, а пиколинат хрому – регулювати рівень цукру.

Таблетки Ліпріна – інструкція

Приймати цей БАД можна з 18 років. Курс прийому – місяць, можна проводити повторний курс через 2-4 тижні за бажанням. Якщо ваш ІМТ вже знаходиться в нормі, прийом слід припинити (незалежно від того, скільки кілограм ви хочете важити).

Приймайте таблетки за півгодини або за 40 хвилин до їди двічі на день. Добова доза – 4 таблетки, розподіліть їх за прийомами їжі; вважається, що ввечері потрібно збільшити кількість таблеток (наприклад, 1 вранці та 3 ввечері), тому що апетит у цей час вище, і тому що переїдання ввечері сильніше позначається на вазі.

Виробник повідомляє також, що буде ефективно поєднувати Ліпріну з низькокалорійною дієтою (1200 ккал в тому випадку, якщо вага менше 90 кг, і 1500 ккал – якщо більше 90 кг) і великою кількістю мінеральної води, а також стандартними обмеженнями (не їсти пізно ввечері, не є безпосередньо перед сном і так далі).

Під час прийому таблеток не рекомендується вживати алкогольні напої.

Зберігати упаковки потрібно при температурі не вище +25.

Таблетки Ліпріна – побічні ефекти

Можлива алергія (на вітаміни або на екстракт кактуса). Точно цього передбачити не можна, тому що в повсякденному житті жителі нашої країни не вживають в їжу схожі з кактусом рослини. Якщо ви хочете дізнатися це точно, краще всього проконсультуватися з лікарем, – це, втім, актуально для будь-яких засобів, які ви вирішили приймати, лікарські Чи це таблетки, БАДи або просто вітаміни.

Не слід приймати під час вагітності та лактації, а також при діабеті.

Питання про таблетки для схуднення – завжди спірне, навіть якщо вони позначені тільки як біологічно активні добавки. Конкретно Ліпріна присутній в довіднику РЛС в розділі БАДів, тобто, принаймні, визнана в Росії як біологічно активна добавка (порівняно з іншими «популярними» або колишніми такими засобами – наприклад, китайські пігулки для схуднення заборонені через шкоди, яку вони завдають організму). Виробник просить поєднувати прийом таблеток з активним способом життя і дієтою, і про зниження ваги говорить як про корекцію, чесно не обіцяючи чудесних змін. Відгуки також повідомляють, що цей БАД – підтримка дієти і активної роботи над своєю вагою, а не чарівний засіб.

По суті, ці таблетки впливають тільки на апетит – він знижується, принаймні, у достатньої кількості людей з контрольної групи. Це може допомогти в схудненні в тому випадку, коли причина набору або утримування небажаного ваги – нестриманість у харчових звичках, висока калорійність потреблямой їжі і так далі; у всіх інших випадках (наприклад, гормональний набір ваги, якісь інші порушення) вони не принесуть дієвого ефекту.

Цікава стаття? Поділіться з друзями:

Comments are closed!