Таблетки для схуднення XL S DUO Slim & Shape, анотація, інструкцій та відгуки

Таблетки для схуднення XL S DUO Slim & Shape, анотація, інструкцій та відгуки Таблетки для схуднення XL S DUO Slim & Shape, анотація, інструкцій та відгуки

Останнім часом дуже популярні таблетки для схуднення XL S DUO Slim & Shape, особливо в Україні. Тут ми наводимо анотацію

до цього препарату, інструкцію по застосуванню XL S DUO Slim & Shape і відгуки тих, хто його приймав.

Анотація до препарату XL S DUO Slim & Shape

XL S DUO Slim & Shape це ефективна інноваційна формула з потужним подвійним дією: схуднення та надання Вашому тілу стрункої гарної форми. Препарат має особливу дію на проблемні ділянки стегон і сідниць, і допомагає Вам худнути легко і швидко.

Завдяки інноваційній, на 100% натуральної та безпечної формулою, яка була розроблена в центрі Омега Фарма R & D (Франція), прийом XL S DUO Slim & Shape має кращий ефект для тіла.

Slim (Схуднення)

Масло какао допомагає вирішити одразу дві важливі задачі: покращити обмінні процеси та прискорити спалювання жирів, що відбувається завдяки вмісту ліноленової і олеїнової жирних кислот.

Зелений чай прискорює спалювання калорій, має потужну антиоксидантну та тонізуючу дію. Це призводить до зменшення жирових відкладень, нормалізації водно-сольового балансу і поліпшення пружності шкіри, особливо на ділянках стегон і сідниць. Екстракт яблука містить флоридзин, який зменшує засвоєння організмом цукру та інших вуглеводів. Таким чином, Ви підтримуєте постійний нормальний рівень цукру в крові. Яблучна кислота є необхідною більшості клітин вашого організму і відіграє ключову роль у спалюванні вуглеводів і жирів і пере створенні їх в енергію АТФ (аденозинтрифосфат).

Shape (Струнка фігура)

Ананас містить фермент бромелайн і допомагає швидше позбутися целюліту і поліпшити пружність шкіри.

Артишок покращує роботу печінки і нирок, сприяє виведенню зайвої рідини і очищенню організму.

Петрушка. Мірістіцін і апіол, що містяться в петрушці, виводять з організму зайву рідину. Разом із зайвою рідиною Ваш організм позбавляється від шкідливих продуктів життєдіяльності – «шлаків».

Грейпфрут, фенхель і чорна смородина діють спільно, щоб допомогти вивести надлишок води не викликаючи зневоднення організму.

Клінічно перевірено!

Подвійна дія XL S DUO Slim & Shape підтверджена клінічними дослідженнями. Доведено, що препарат допомагає не тільки зменшити вагу тіла, але й позбавляє Вас від зайвих сантиметрів на стегнах, сідницях і талії.

Дослідження проводилося під контролем лікарів протягом 8-ми тижнів. У дослідженні брали участь 113 жінок у віці 19-60 років. Результати показують, що XLS DUO має подвійну дію: зменшує масу тіла і об’єм стегон і сідниць. Застосування XLS DUO дозволило схуднути до 5,5 кг протягом 4-х тижнів, і до 8,6 кг протягом 8-ми тижнів прийому. Зменшення об’єму талії і сідниць склало до 12,8 см протягом 4-х тижнів і до 16,6 см протягом 8-ми тижнів.

Інструкція по застосуванню XL S DUO Slim & Shape

Приймайте препарат протягом 1 місяця під час сніданку по 1 таблетці на день, запиваючи склянкою води. Для прискорення дії препарату приймайте по дві таблетки на день протягом 2-х тижнів: першу під час сніданку, другу – за обідом. Для зручності прийому (ковтання) таблетку можна розламати на дві частини.

Препарат XL S DUO Slim & Shape можна повторно приймати протягом року. Для досягнення найкращих результатів рекомендується дотримуватися різноманітної збалансованої дієти з кількістю калорій протягом дня дорівнює 1500 ккал для жінок і 2000 ккал для чоловіків, і приймати не менше 1,5 літрів негазованої води в день.

Застереження

Препарат не слід приймати особам, які мають алергічні реакції на один або кілька інгредієнтів препарату, дітям до 15 років, вагітним, годуючим. Перед застосуванням уважно прочитайте інструкцію і не перевищуйте рекомендовану денну дозу. Зберігати при кімнатній температурі в сухому, недоступному для дітей місці. Цей продукт є дієтичною добавкою. Використання дієтичних добавок не замінює збалансовано і різноманітної дієти.

Склад

Масло какао 100 мг, зелений чай 100 мг, яблуко 50 мг, грейпфрут 50 мг, інулін 50 мг, артишок 50 мг, ананас крупнохохолковий 25 мг, петрушка городня 20 мг, фенхель звичайний 10 мг смородина чорна 10 мг допоміжні речовини.

30 таблеток. Загальна вага нетто 26,10 м.

XLS DUO Slim & Shape – це інноваційний препарат, створений для того, щоб допомогти Вам стати стрункішою у зручний для Вас способом, щоб Ви могли прекрасно виглядати і чудово себе почувати. Для найбільш ефективного щоденного схуднення та поліпшення форми тіла обирайте продукти з двох ліній для схуднення.

XLS – загальна лінія схуднення, яка включає:

XLS DUO Slim & Shape – ваше щоденне схуднення та поліпшення фігури завдяки інноваційній натуральній формулі подвійної дії. Препарат має особливу дію на проблемні ділянки стегон і сідниць, і допомагає Вам худнути легко і швидко.

XL S 40 + Slim & Drain (XLS 40 +, схуднення та очищення) рекомендовано жінкам у віці 40 +. Після 40 років для успішного схуднення і поліпшення фігу ри потрібна спеціальна формула, яка діє найбільш інтенсивно на ділянках живота і стегон і виводить з організму надлишкову рідину.

XLS – спеціалізована лінія схуднення

Ця лінія рекомендована у випадках, коли у Вас є схильність до висококалорійної і жирної їжі або переїдання.

XLS Calory Reducer (XLS блокатор калорій) включеного в газову лінії, призначений для чоловіків і жінок, які люблять смачно і грунтовно поїсти, але хочуть схуднути або уникнути збільшення жирових відкладень. XL S Calory Reducer блокує зайві калорії, жири і холестерин, які Ви приймаєте з їжею. З XL S Calory Reducer Ви менше обмежуєте себе в споживанні улюблених страв і продуктів.

Найбільш ефективним є поєднання продуктів з обох ліній схуднення: загальної та спеціалізованої.

Розроблені Центром Омега Фарма R & D (Франція), все XLS препарати мають максимальний ефект завдяки оптимальній комбінації ретельно відібраних, безпечних, на 100% натуральних активних компонентів.

XLS є експертом № 1 по схудненню в Європі.

Всі препарати XLS вироблені групою Омега Фарма і відповідають жорстким умовам Європейського законодавства щодо дієтичних добавок.

Відгуки про таблетки для схуднення XL S DUO Slim & Shape

Джерела:

http://www. medcentre. com. ua/medikamenty/xl-s-duo-slim-shape. html

http://mamapedia. com. ua/health/dieta/preparat-xls-duo-slim-shape. html

http://www. otzyvua. net/xls-duo. html

  • чи допомагає схуднути хl відгуки
  • slim shape інструкція
  • XL допомагае схудненю?
  • XL-S Duo Slim&Shape таб N30 інструкція
  • жироспалювач чоловіків

Comments are closed!

_0.32MB/0.01264 sec