Таблетки для схуднення – відгуки, ефективність

Таблетки для схуднення – відгуки, ефективність Ефективні таблетки для схуднення

Ожиріння – це хвороба, лікувати яку повинен лікар. Людина повинна розуміти, що « чарівну таблетку для схуднення », випивши яку можна їсти скільки хочеш і худнути,

не придумали, та й не придумають, напевно, ніколи. Обмовимося відразу, що немає доказів ефективності лікування ожиріння харчовими добавками і рослинними препаратами. Величезна кількість БАДів представлено в аптеках, ми постійно чуємо і бачимо їх рекламу. Толку від них мало, головне щоб не було шкоди. Жоден поважаючий себе лікар не призначає ці препарати. Зазвичай ними люди лікуються самостійно, на свій страх і ризик. І, як правило, безрезультатно.

Медикаментозне лікування ожиріння – це завжди 3-ий етап, коли дієта і фізичне навантаження не дозволяє знизити або утримати масу тіла. Препарат Вам повинен прописати лікар, враховуючи ступінь ожиріння, вік, супутні захворювання, спосіб життя, наявність шкідливих звичок та ін

Орлістат (торгові назви – ксеникал, орсотен та ін) – таблетки по 120мг. Механізм дії заснований на придушенні активності шлунково-кишкових ліпаз, що призводить до зменшення всмоктуючи жиру в кишечнику. Приймати потрібно по 1 таблетці 3 рази на день з їжею, якщо прийом їжі не містить жирів, приймати препарат немає необхідності. Орлістат «працює» тільки в комплексі з дотриманням дієти. Враховуючи, механізм дії, основний побічний ефект – прискорений жирний, маслянистий стілець. Слід зазначити, що даних побічний ефект, в основному, турбує пацієнтів, не напружував себе дотриманням гіпокалорійної дієти.

Сибутрамін (торгові назви – меридиа, Линдакса, голд лайн, Рідкісні та ін Слід зазначити, що перші два препарати зняті з виробництва) – таблетки по 10мг і 15мг. Механізм дії – центральний і заснований на придушенні зворотного захоплення серотініна і норадреналіну в синапсах центральної нервової системи. Прийом препарат призводить до підвищення почуття насичення (людина сита, з’ївши меншим об’єм їжі) і посиленню теромгенеза. Початкова доза препарату 10мг, при неефективності доза повишаетсчя до 15мг. Приймати таблетку слід вранці. У препарату значний список протипоказань – гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, глаукома, інсульт в анамнезі та ін Найбільш часті побічні ефекти – помірне підвищення артеріального тиску і частоти пульсу. Препарат не слід приймати спільно з психотропними препаратами. І з обережністю він призначається пацієнтам старше 60лет.

  • ксеникал таблетки для схуднення
  • мерідіа купіть
  • орсотен ціна

Comments are closed!

_0.31MB/0.01106 sec