Таблетки для схуднення – шкода або користь?

Таблетки для схуднення – шкода або користь? Чи можна схуднути на таблетках?

Cодержание статті:

У всьому світі жінки не перестають використовувати всілякі способи для того, що б привести свою фігуру в ідеальний стан. Це і таблетки для схуднення, дієти, спортивні тренування і багато іншого. З усього

асортименту представлених коштів для стрункості, одним з найбільш популярних є спосіб хімічного впливу на організм, а простіше кажучи – прийом таблеток. У радянські часи великий попит користувався Гірбалайт, а нині таких засобів дуже багато і самими знаменитими стали таблетки для схуднення Рідкісні, Ліда, Бомба, Турбослім і Білайт.

На тему хімії та її впливу на організм ведеться багато суперечок, хтось стверджує, що китайські таблетки для схуднення завдають шкоди здоров’ю, інші ж стверджують, що просто треба правильно приймати препарат і ефект буде позитивним. Ми розглянемо найпопулярніші засоби для схуднення, які можна легко купити. А далі ви самі вирішуйте, що з них вам більше підходить, а що краще не починати вживати.

Рідкісні

Рідкісні – один з найбільш затребуваних фармпрепаратів для схуднення на вітчизняному ринку. Ціна на Рідкісні цілком доступна і по кишені майже кожній жінці. Випускається препарат у капсулах з діючою речовиною – сибутраміну гідрохлорид (це речовина присутня у всіх нижчеописаних препаратах).

Дані таблетки притупляють відчуття голоду за допомогою впливу на центральну нервову систему і головний мозок. Також Рідкісні допомагає прискорити процес спалювання жирів і прискорює обмін речовин в організмі, що також впливає на якнайшвидше зниження ваги.

Побічний ефект відданих капсул проявляється в прискореному серцебиття, підвищення артеріального тиску і загостренні почуття дискомфорту.

З обережністю слід застосовувати людям із захворюваннями серця і повністю протипоказаний – гіпертонікам, при ішемічній хворобі, захворюваннях щитовидної залози, печінки, нирок і при порушенні мозкового кровообігу. Заборонено одночасний прийом Редуксин з нейролептиками і седативними засобами.

Відгуки на даний продукт найрізноманітніші – від позитивних до яскраво вираженої негативної форми. Хто правий, а хто ні – вирішувати тільки вам. Якщо є сумніви, то рекомендується перед прийомом будь-якого невідомого ліки проконсультуватися з фахівцями дієтологами або лікуючим лікарем.

Білайт

Ще одні «кращі» китайські таблетки для схуднення, які мають невелику ціну – приблизно 1200 – 1300рублей за упаковку, і, тому, активно користуються попитом серед жіночого населення. Самі виробники називають свій препарат біологічно активною добавкою на основі рослинних трав, які ні як не шкодять організму. Також таблетки допомагають знизити жирові відкладення, зменшити апетит і прискорити процес спалювання жирів. Але чи так це насправді?

За відгуками багатьом «щасливець», які вже пройшли курс схуднення даними засобами, з’ясувалося, що ефект зниження ваги дійсно має місце бути, АЛЕ… Разом з схудненням відбувається активний збій у роботі всього організму. За даними незалежних експертів препарат Білайт ввозиться контрабандою в Росію, і не має ні яких сертифікатів. До складу його входять психотропні речовини і деякі рослинні компоненти. Ціна за упаковку варіює в межі 2000 рублів, що приносить великий прибуток для збувальників «чорного» товару.

Сучасною медициною не рекомендується прийом даного засобу для схуднення, зважаючи на його небезпеки для здоров’я аж до летального результату. Білайт схожий за своїм побічним ефектам з китайськими таблетками «Ліда».

Ліда

Найзнаменитіші китайські таблетки для схуднення «лида» так само не мають ні яких документів та сертифікатів. Ввезення даної продукції заборонений, але що нашому брату заборони – завжди дарма. Через кордон Казахстану здійснюється ввезення контрабандної продукції в країну, в числі якої ефективні препарати для схуднення і – Білай, Ліда, Бомба та інші.

ЛіДа – БАД, таблетки для схуднення, продукція однієї з китайських фірм Далі.

За запевненням виробників, яких і в очі ні хто не бачив, препарат Ліда містить такі речовини, як батат, порошок гарбуза, топінамбур та інші рослинні компоненти. Насправді ж до складу даних таблеток входять невідомі продукти хімічних переробок і серед них анорексигенний препарат сибутрамін, внесений до списку сильнодіючих і отруйних речовин на території Росії.

Саме сибутрамін чинить зневоднює дію на організм, призводить до сильної сухості в роті, порушення ерекції у чоловіків, безсонні, запаморочень і випадання волосся.

«Худеем без проблем» – під таким слоганом поширюється продукція Ліда. Однак, судячи з численних відгуків, проблеми таки є. Також до таких проблемних препаратів можна віднести ще воно «ефективний засіб для схуднення» від китайських виробників – Бомба.

Бомба

Бомба – спалювач жирів. За твердженням продавців даний засіб допоможе позбутися зайвих кілограмів практично всім і кожному бажаючому. Хоча, по суті, препарат орієнтований на жінок їх позбавлення їх від зайвих відкладень на сідницях, животі та інших місцях.

Таблетки Бомба не належать до медичних препаратів, а є БАДом. Якось навіть пройшла інформація, що дані таблетки пройшли клінічні випробування і визнані безпечними і ефективними, але згодом це не було підтверджено.

На сьогоднішній день таблетки для схуднення Бомба є БАДом, але з якихось причин він не продається в аптеках, що, власне, і не дивно. Цей препарат можна купити тільки в інтернеті у невідомих продавців, і, звичайно, вони не мають ні ліцензії, ні сертифікатів на свій товар.

З цього можна зробити висновок, що купивши таблетки Бомба, ви не отримуєте ні якої гарантії в їх надійності, якісності та нешкідливості на організм. Протипоказань у даних таблеток ціла гора – нудота, блювота, запаморочення, серцебиття, пронос і багато іншого. Спостерігалися випадки госпіталізації клієнтів і навіть летальний результат від даної продукції з Китаю.

Голдлайн

Голдлайн відноситься до тих препаратів, які не можна купити просто так – для схуднення. Він призначається лікарем-дієтологом тільки тим людям, які страждають яскраво вираженою формою ожиріння та інші ліки їм не допомагають. Так само Голдлайн не зовсім безпечний фармологіческій продукт, зважаючи на присутність у його складі сибутраміну – того самого, який часто виявляється в зарубіжних і вітчизняних Бадах.

Саме це є приводом для того, що б виробництво добавок було призупинено, хоча вони так і продовжують надходити в продаж, не в аптеках, так в інтернет магазинах. Чому, Голдлайн допомагає худнути? Хоч він і не безпечний, але ефект все ж дає, і не малий. За відгуками багатьох покупців Голдлайн вони примудрилися скинути за місяць до 10 кг. У чому ж секрет цього кошти?

А секрет у всіх засобів для схуднення схожий – придушення апетиту, послаблюючий і сечогінний ефект, а також підвищення температури тіла, що веде до прискорення процесу спалення жирів. Купити Голдлайн або інший засіб – справа суто особиста, але все ж не шкоду отримати якісну консультацію фахівця, перш ніж «труїти» себе невідомими препаратами і пігулками для схуднення.

Чай і таблетки Турбослім

Турбослім, так само як Голдлайн, Бомба, Ліда та інші засоби для схуднення є біологічно активною добавкою до їжі. Випускається препарат Турбослім в чаї, капсулах або у формі рідкої суспензії.

Турбослім – це, на думку фахівців компанії евалар, блокатор калорій і, при прийомі його весь призначений курс, можливо, відбудеться зменшення в масі. Добре, хоч 100% гарантії, як виробники БАД Ліда не дають. Все ж корекція ваги повільно, але відбувається, знову ж за відгуками покупців Турбослім, і ефект настає приблизно через місяць – два після початку прийому. Коштує це того, чи ні, вирішувати тільки самим споживачам. Хоча, в гонитві за ідеальною фігурою, жінки готові пожертвувати навіть своїм здоров’ям.

Турбослім можна віднести до класу проносних і сечогінних таблеток для схуднення і звідси ряд побічних дій препарату на організм: руйнування мікрофлори кишечника, зневоднення організму, слабкість, запаморочення, спазми і коліки в животі, порушення серцевого ритму.

Ціна на каву, чай і капсули Турбослім в районі 1300 рублів, що по кишені кожному і тому БАД, як виробляли, так і будуть виробляти до нескінченності. Адже поки є попит, буде і пропозиція. Це стосується не тільки Турбослім, але так само заборонених засобів Ліда, Бомба, Білайт і багатьох інших вітчизняних, китайських та індійських препаратів, які активно продаються на просторах інтернету.

Людей не лякають ні відгуки про даної продукції, ні ціни на неї, ні навіть той факт, що спостерігалися випадки смерті від деяких таблеток. Немає перешкод ні в чому, адже головне для жінки – це її фігура. І для досягнення своєї мети, вона не зупинитися не перед чим. Хоча можна просто звернутися до дієтологів або спробувати більш щадні способи, але, ні! Ми хочемо сьогодні і зараз! Ось в цьому і полягає вся проблема жіночого населення.

Перш ніж купити препарат Бомба, Ліда, Турбослім або Рідкісні – подумайте, а чи варто воно того. Почитайте відгуки, порадьтеся з лікарем, і тільки тоді прийміть єдино правильне рішення.

  • ліда таблетки для схуднення
  • індійські препарати для схуднення на травах і їх ціна
  • скх таблетки для похудiння iх вред
  • чи завдає шкоду слім шейп
  • ціни таблеток для схуднення
  • Reolax-шкода і користь таблеток для схуднення
  • анорексигенний препарат проти ожириння
  • в чому шкода здоровю в таблетках для схудненя
  • як правильно вживати таблетки ліда
  • таблетки для спалення жирів

Comments are closed!

_0.32MB/0.00834 sec