Таблетки для схуднення Рідкісні (сибутрамін, Росія)

Таблетки для схуднення Рідкісні (сибутрамін, Росія) Таблетки для схуднення Рідкісні (сибутрамін, Росія)

0.0 / 5 оцінка (0 голосів)

Склад: Сибутрамін.

Заявлений дію: Сприяє зниженню апетиту за рахунок впливу на головний мозок, збільшує витрату

енергії організмом за рахунок ефекту термогенезу.

Насправді: Знижує апетит на третину.

Переваги: ?? Є вітчизняним аналогом німецького препарату Меридіа, з таким же (10 мг) змістом активної речовини сибутраміну, коштує на 30% менше. Хоча це скоріше гідність фармацевтів, а не препарату. Підвищує настрій.

Недоліки: Як і Мерідія з 2010 року повністю заборонений на території США і країн Євросоюзу, у нас відпускається з аптек виключно за рецептом лікаря. Можливі стрибки пульсу, підвищення артеріального тиску. Викликає підвищений ризик виникнення інфаркту та інсульту. Тахікардія, аритмія, захворювання коронарних артерій, серцева недостатність на фоні прийому препарату Рідкісні можуть привести до летального результату. Ефект виявляється тільки при систематичному застосуванні (від трьох місяців) у поєднанні з дієтою та спортом. Відноситься до наркотичних препаратів. Викликає звикання. Достовірно встановлено психотропну дію сибутраміну (Рідкісні). Жінкам репродуктивного віку, препарат призначається тільки, якщо виключена можливість вагітності.

Дозування: Рідкісні призначають всередину 1 раз / сут. Дозу встановлюють індивідуально, залежно від переносимості та клінічної ефективності. Рекомендована початкова доза – 10 мг, при поганій переносимості можливий прийом у дозі 5 мг. Капсули слід приймати вранці, не розжовуючи і запиваючи достатньою кількістю рідини. Препарат можна приймати як натщесерце, так і поєднувати з прийомом їжі.

Якщо протягом 4 тижнів від початку лікування не досягнуто зниження маси тіла на 5% і більше, то дозу збільшують до 15 мг / добу. Тривалість терапії Рідкісні не повинна перевищувати 3 місяці у пацієнтів, які недостатньо добре реагують на терапію (тобто яким протягом 3-х місяців лікування не вдається знизити масу на 5% від початкової маси тіла). Лікування не слід продовжувати, якщо при подальшій терапії (після досягнутого зниження маси тіла) пацієнт знову додає в масі тіла 3 кг і більше.

Загальна тривалість терапії не повинна перевищувати 2 роки, оскільки відносно більш тривалого періоду прийому сибутраміну дані про ефективність і безпеку відсутні.

Терапію Рідкісні повинен проводити лікар, що має практичний досвід лікування ожиріння. Прийом препарату слід поєднувати з дієтою та фізичними вправами.

У ході дослідження: Незважаючи на повну схожість з препаратом Меридіа, вітчизняний Рідкісні викликав набагато більшу довіру у наших піддослідних. Позначається масова реклама по ТБ і в друкованих ЗМІ. У всіх випробовуваних після прийому препарату спостерігалося збільшення пульсу, артеріального тиску, нудота і сухість у роті. Ефект зниження апетиту не спостерігалося. На п’ятий день прима препарату у 3 з 8 випробовуваних постійна нудота переросла в періодичну блювоту, що приносить полегшення (прийом препарату припинений). У решти – нудота зменшилася на тлі загального нездужання. На сьомий день у решти п’яти досліджуваних з денного раціону стали зникати перекушування і чаювання, зменшилася денне споживання калорій на 10%. На тринадцятий день один з п’яти залишилися не вийшов на роботу і не прийшов на щоденний огляд. З’ясувалося, що вночі він подзвонив 03 зі скаргами на серце і співробітники «Швидкої допомоги» забрали його до лікарні з підозрою на гіпертонію (природно, прийом препарату припинений). Решта чотири людини пройшли додаткове обстеження у кардіолога, і було вирішено продовжити прийом препарату. Надалі у кожного випробуваного спостерігалося планомірне зниження споживаних за день калорій. У підсумку, на 30 день дослідження кількість споживаних за день калорій знизилося на 16-20%. За даними результатів дослідження препарату Рідкісні виявлено достовірне зменшення всіх досліджуваних показників:

товщина підшкірно-жирової складки – в середньому на 2,0 см

вага – на 2,5 кг;

окружність грудей – на 1,9 см;

окружність талії – на 3,8 см;

окружність стегон – на 4,5 см.

Курс прийому препарату змогли закінчити тільки 4 з 8 досліджуваних, а це рівно 50%.

Висновок: Місяць нудоти, нездужання і можливих ускладнень – занадто велика ціна за 2,5 кілограма втраченої ваги. Перед застосуванням препарату необхідно ретельне і всебічне обстеження у кардіолога, щоб виключити приховані серцеві захворювання. Прийом препарату необхідно вести тільки під найсуворішим контролем лікаря, оскільки 30% приймають препарат потрапляють до лікарні з різними серцевими проблемами. Ефект від Редуксин НЕ моментальний і виявляється тільки при систематичному застосуванні (від трьох місяців) і набагато вище в поєднанні з дієтою і фізичним навантаженням.

Протипоказання:

– наявність органічних причин ожиріння (наприклад, гіпотиреоз);

– серйозні порушення харчової поведінки (нервова анорексія або нервова булімія);

– психічні захворювання;

– синдром Жиль де ля Туретта (генералізовані тики);

– одночасний прийом інгібіторів МАО (наприклад, фентерміну, фенфлурамина, дексфенфлураміна, етіламфетаміна, ефедрину) або їх використання протягом 2 тижнів до призначення препарату Рідкісні; застосування інших препаратів, що діють на ЦНС (наприклад, антидепресантів, нейролептиків); препаратів, що призначаються при порушеннях сну, містять триптофан, а також інших препаратів центральної дії для зниження маси тіла;

– ІХС, декомпенсована хронічна серцева недостатність, вроджені вади серця, оклюзивні захворювання периферичних артерій, тахікардія, аритмії, цереброваскулярні захворювання (інсульт, транзиторні порушення мозкового кровообігу);

– неконтрольована артеріальна гіпертензія (АТ вище 145/90 мм рт. ст.);

– тиреотоксикоз;

– тяжкі порушення функції печінки;

– тяжкі порушення функції нирок;

– доброякісна гіперплазія передміхурової залози;

– феохромоцитома;

– закритокутова глаукома;

– встановлена??лікарська, наркотична або алкогольна залежність;

– вагітність;

– лактація (грудне вигодовування);

– дитячий і підлітковий вік до 18 років;

– літній вік старше 65 років;

– встановлена??підвищена чутливість до сибутраміну або до інших компонентів препарату.

З обережністю слід призначати препарат при наступних станах: аритмії в анамнезі, хронічна недостатність кровообігу, захворювання коронарних артерій (в т. ч. в анамнезі), холелітіаз, артеріальна гіпертензія (контрольована і в анамнезі) , неврологічні порушення, включаючи затримку розумового розвитку і судоми (у т. ч. в анамнезі), порушення функції печінки та / або нирок легкого та середнього ступеня тяжкості, моторні і вербальні тики в анамнезі.

Відгуки про таблетки для схуднення Рідкісні

* Брала Рідкісні рік, з невеликими перервами. Перші 2 тижні вага “пішов” мінус 5 кг, потім – стопор. І далі нічого. причому я активно займаюся спортом 4 рази на тиждень + раз на тиждень баня. Організм адаптувався і вже не притупляв голод. І ще. його слід приймати якщо ви абсолютно здорова людина. Зараз пробую ксеникал, поки особливих змін немає (((. У майбутньому хочу спробувати голку Мухіної, на прикладі кілька моїх хороших знайомих, яким допомогло.

* Від Редуксин у мене з’являється відраза до м’яса, жирної і смаженої їжі. хочеться їсти овочі та фрукти.. відчуття голоду зникає тільки до обіду. а потім голод потрібно просто “заїдати” шматочком фрукта або чашкою чаю або кави. і схуднення не змусить себе чекати.. Я була 160 .. за 2 роки мінус 40 кг!

* Схудла на Рідкісні за місяць на 10 кілограм, спочатку просто забувала є, потім вирішила, стежити за часом і з’їдати, коли пора щось корисне, Зробила перерву 2 тижні, поки було плато, за цей час не стала їсти більше. почала з понеділка знову його приймати, мінус 1,6 за 5 днів. Сподіваюся скинути ще 36.

* Брала Рідкісні за рекомендацією эндокринолога. Самочувствие було огидним змогла пропити тільки месяц. Аппетіт знизився втратила 3 ??кг. Бросіла вирішила триматися сама. Неделі через 2 – 3 почався жор. Желудок повний а рот просить ще і ще головне щоб що то було хоч пустушку засунути. Незнаю що робити.

* Брала Рідкісні, допомагає слабенько, зате дуже підвищує тиск на цьому тлі виникають сильні головні болі, щоб приймати Рідкісні дійсно потрібно бути абсолютно здоровою людиною.

* Пила і п’ю досі. Апетит дійсно знижує нереально! Ні якої обмін речовин він не активує, але добре впливає на буру жирову тканину, почитайте інструкцію. Єдине побічна дія-сухість у роті. Рятує жуйка.

* Не знаю, у кого як, але в мене були дуже неприємні побічні від Редуксин. Хоча до цього ніколи не скаржилася на серце і на печінку. А як почала приймати Рідкісні, то серце кожен день калатало як шалений, а під кінець ще печінку стала боліти. Тому навіть місяця не допила.

* Моє схуднення на Рідкісні вже закінчилося. Препаратом задоволена. скинула я з ним пристойно. Пила його три місяці. У цей час звичайно різний бувало: вага міг зупинитися і стояти тижнів два. На початку були невеликі запаморочення, але вони досить швидко пройшли. Але Рідкісні все ж варто того, щоб його пити і худнути.

* З’їла я цього Редуксин і ні грама не скинула, чергова туфта і здирство грошей.

* Я п’ю 10 днів. Кручу вело тренажер по годині і 15 хвилин обруч важкий. Підсумок 2 кг. Апетит дійсно став менше. Купила препарат від безвиході (((з літа набрала 6 кг. При тому, що весь час займаюся спортом. Зараз не можу сказати, що легко. Доводиться все таки контролювати що і скільки потрапляє в рот.

* Мені 42, рік тому перенесла операцію з видалення жовчного міхура, їсти хотілося постійно, так як жовч безперервно надходила в шлунок, в результаті за рік набрала 12 кг і стала важити 87 кг, гардероб весь поміняла в дзеркало стало страшно дивитися. Купила Рідкісні 10, п’ю вже тиждень, голова порожня, працюю в школі математиком, на уроках роблю помилку за помилкою, тиск і серцебиття, перші дні була агресія і злість. їсти не хочеться, ем по чуть чуть, сподіваюся на результати, відпишуся через два тижні після початку прийому, але легкість вже відчувається. буду терпіти скільки зможу, сподіваюся результати дадуть стимул..

Пропозиції від продавців в інтернеті

  • купити рэбёрна в мински
  • Скількі коштують таблетки Редуксин

Comments are closed!

_0.32MB/0.00986 sec