Таблетки для схуднення Рідкісні: інструкція, протипоказання, побічні ефекти | Рідкісні без рецепта

Таблетки для схуднення Рідкісні: інструкція, протипоказання, побічні ефекти | Рідкісні без рецепта Інструкція до Рідкісні

Моя вага, вище норми, де то кілограм на 8. Ну що поробиш, я все життя любила пампушки і пиріжки і з дитинства мами в садку ставили запитання: «Олександра

Миколаївна, вашої Соні давати третю булочку? Дві вона вже з’їла »J Мама добра душа, звичайно ж, погоджувалася. І годували Соню булочками добрі вихователі, розчулюючись, який же хороший у дитини апетит.

Не сказати, щоб я страждаю від того, що я трохи досить повні, але певний дискомфорт все ж відчуваю. Тому не так давно, я вирішила все-таки взятися за своє здоров’я і хорошенечко схуднути. Вирішити, це одне, а от домогтися цього на практиці, виявилося зовсім не так просто як здавалося.

Уява мені малювала, як я така вся струнка і худа, заходжу в спортзал, погляди чоловіків спрямовані в мою сторону, я з грацією кішки, підходжу до тренажера і починаю качати м’язи сідниць. Потім я відкидаю біляве волосся назад, кличу тренера і ми з ним починаємо виконувати комплекс вправ на зміцнення м’язів черевного преса.

Я вся така дуже граціозна всі завдання роблю легко і невимушено. Чоловіки захоплюються мною і починають хотіти зі мною познайомитися… Коротше, мої фантазії мене заганяли далеко в небеса. На практиці, все виявилося не так романтично.

Всі стіни залу були в дзеркалах, в них я побачила відображення незграбною пампушки з великою попою і короткими ногами. Коли я туди увійшла, присутні в ньому чоловіки, навіть не озирнулися. Тренер, поставивши мене на бігову доріжку, пішов у своїх справах.

На доріжці я бігла цілу годину, зійшла з неї мокра, червона, втомлена і мало не впала на підлогу. Сяк, дійшовши до роздягальні, прийняла душ і встала на ваги… НІЧОГО. Чи не скинула ні грама. Загалом, вистачило мене всього лише на 3 рази, після чого я вирішила, треба пробувати інший спосіб схуднення, скинути зайві кілограми і знову йти в зал.

Подруга, де то дізналася про ліки – Рідкісні для схуднення. Сказала, мовляв: «як приймати почнеш, так відразу ж скинеш свої зайві кілограми». І взагалі це засіб для схуднення, творить чудеса. Прийнявши 1 таблетку на добу, можна не їсти взагалі, оскільки не хочеться.

Ну звичайно, я подрузі вірю, але все ж я хоч і повна в тілі, але не повна дура. Адже якби препарат Рідкісні, був такий хороший, то, швидше за все у нас повних людей було б менше. Тому я як завжди, полізла в простори Інтернету за інформацією. Ось що мені вдалося дізнатися:

До складу Редуксин входить сибутрамін.

« Сибутрамін – це лікарський засіб, за рахунок якого настає насичення. Речовина Сібатрумін відноситься до розряду тих препаратів, які складаються в групі ліків від ожиріння. Його застосування призначають лише тоді, коли лікар, поставивши діагноз ожиріння – приймає рішення про те, що його необхідно лікувати.

Цікаво, що західні вчені, а зокрема Британське Управління з лікарських засобів та охорони здоров’я, зробило заяву про те, що будь-який продукт, що містить сибутрамін, завдає непоправної шкоди здоров’ю людини, оскільки сприяє підвищення кров’яного тиску, виникнення конвульсій, інфарктів та інсультів ».

Так це вже цікаво, ціною свого життя і здоров’я, я буду домагатися худорлявості? Шукаємо далі.

Таблетки для схуднення Рідкісні – це єдиний препарат, який в Росії дозволений, але, виписати його може лише лікар, тому в аптеці, купити Рідкісні без рецепта можна. Анотація до препарату, містить опис його фармакологічних властивостей. Прочитавши анотацію, я дізналася, що таблетки Редуксин пригнічують апетит, і забезпечують організму відчуття ситості. Худне людина з’їдає менше звичайного, обмін речовин, відбувається швидше, і за рахунок ефекту термогенезу, в організмі збільшується витрата енергії.

Крім цього, нормалізується рівень глюкози і холестерину в крові, а так само рівень ліпідів, за всього цього, починає відбуватися втрата ваги. Головне, що вага знижується нешвидко а поступово, приблизно по 1 кг. на тиждень. Так за місяць можна скинути максимум 1-5 кг. Але лікування завжди відбувається під наглядом лікаря. Інструкція по застосуванню Редуксин свідчить, що курс прийому становить мінімум 3 місяці при дозуванні 10 мг на добу. Коли ж дозування збільшена, то час курсу істотно скорочується. У кожному разі, спосіб застосування препарату призначає доктор дієтолог.

Та ж інструкція до препарату, говорить про те, що Рідкісні впливає на центральну нервову систему людини, тому його призначення можливе, тільки у випадках, коли людина страждає ожирінням, в інших випадках, препарат Рідкісні пити забороняється. Рідкісні можна застосувати лише у випадках, коли всі інші засоби виявилися не ефективні і не дали позитивного результату.

Протипоказання до Рідкісні:

    гіперчутливість; ожиріння; психічні захворювання; анорексія, булемія синдром, Жиля де ла Туретта; будь-які хвороби серця (тахікардія, аритмія, вади та ін) цереброваскулярні захворювання (інсульт, транзиторні порушення мозкового кровообігу); артеріальна гіпертензія; гіпертиреоз; хвороби печінки хвороби нирок хвороби передміхурової залози феохромоцитома; глаукома; наркотична або алкогольна залежність; одночасний прийом антидепресантів, нейролептиків, триптофану, інших препаратів для зменшення маси тіла; вагітність, лактація.

Крім цього таблетки Рідкісні і алкоголь не сумісні. Тобто при курсі лікування, необхідно забути про те, що на світі існує навіть келих вина. Інакше обов’язково виникнуть побічні дії, які можуть завдати здоров’ю непоправної шкоди.

Побічні ефекти прийому Редуксин можуть бути наступні:

    головний біль, запаморочення, неспокій, парестезія, зміна смаку; у поодиноких випадках – судомні напади; гострий психоз, безсоння; тахікардія, сильне серцебиття, підвищення артеріального тиску, вазодилатація (почервоніння шкіри з відчуттям тепла); Тромбофлебіт Сухість у роті, втрата апетиту, нудота, геморой запор, діарея; Гострий інтерстиціальний нефрит, мезангіокапілярний гломерулонефрит.

Пітливість; збільшення в сироватці крові концентрацій АСТ, АЛТ, і останній факт, який остаточно вплинув на моє рішення відмовитися від прийому Редуксин. На «загниваючому заході» речовина сибутрамін заборонено в будь-яких проявах, оскільки визнано наркотичним засобом. Досліди на тваринах із застосуванням препарату сібатрумін, змушують холодеть від жаху: кролики, яким давали цей препарат, мали аномалії у своєму фізичному розвитку, у них змінювалися форми вух, мордочки, товщина хвоста.

Іншими словами, якщо потрібно скинути парочку непотрібних кілограм, приблизно 3-9 кг. то Рідкісні, пити ЗАБОРОНЕНО. З усього, мною дізналася, я зробила висновок, що мої 8 кілограмів, рекомендується знищувати здоровим харчуванням і інтенсивними заняттями спортом. Крім цього, навіть якщо починати прийом цього препарату, все одно це має бути комплексна терапія. Іншими словами, одні таблетки нічого зробити не зможуть, потрібно правильно харчуватися і виконувати посильні фізичні навантаження.

Вивчивши дане питання, я вирішила, що такі наслідки, мені не підходять. Нехай краще мій хвіст буде звичайного розміру, для мене звичного, але я залишуся здорова. Спасибі звичайно подрузі, за рекомендації, але я як-небудь вже своїми силами схудну. Ну а не схудну, і так добре. У мене тим більше роман назріває, в залі познайомилися. Він просто підійшов до мене не відразу…

  • рідкісні рецепти від тиску
  • таблетки для серця протипоказання та побічні ефекти
  • Таблетки рідкісні

Comments are closed!

_0.32MB/0.00700 sec