Таблетки для схуднення Ідеал: відгуки та результати | стройнеем разом!

Таблетки для схуднення Ідеал: відгуки та результати | стройнеем разом! Як діють таблетки для схуднення «Ідеал»?

Препарат для схуднення «Ідеал» був розроблений спеціально для прискорення процесу схуднення, повного очищення організму і поліпшення стану шкіри і волосся в результаті виведення шлаків. У його основі лежать виключно лікарські рослини, які ростуть в Індонезії і століттями використовуються для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту. На території Росії «Ідеал» реалізується вже більше 10 років і за цей час він встиг неодноразово довести свою ефективність.

Склад таблеток «Ідеал»

Головними активними інгредієнтами в складі препарату є природні компоненти.

Ревінь долонеподібний

Має здатність покращувати обмінні процеси в організмі, а також надавати бактерицидну дію. Але головним властивістю цієї рослини вважається його здатність обволікати стінки кишечника особливою речовиною, яке перешкоджає всмоктуванню жиру з їжі (за подібним принципом діють пігулки «Ксенікал»), а також володіє легким проносну дію.

Гуацума вязолистная

Ця рослина при попаданні в кишечник також огортає його і значно уповільнює всмоктування жирів, що надійшли разом з їжею. Це призводить до того, що їх більша частина виводиться з організму, так і не перетворившись на джерело зайвих калорій, які надалі відкладуться на талії і стегнах у вигляді підшкірно-жирової клітковини.

Околоплодника ареки

Цей компонент таблеток «Ідеал» допомагає організму виводити шлаки і токсини, що скупчуються в шлунково-кишковому тракті. Будучи досить потужним абсорбентом, околоплодник ареки сприяє повному очищенню організму, підвищенню тонусу і поліпшенню самопочуття.

Таким чином, головні активні речовини, що входять до складу препарату «Ідеал» мають рослинне походження, а їх дія спрямована на очищення і тонізація організму.

Як правильно приймати «Ідеал» для зниження ваги

Курс прийому таблеток «Ідеал» – 2 місяці. За цей період часу ви зможете втратити до 10 кілограмів. Щоб домогтися такого результату, необхідно приймати по 2-3 капсули препарату щоденно у вечірній час, одночасно з останнім прийомом їжі. Після досягнення бажаного результату таблетки для схуднення «Ідеал» можна використовувати в якості підтримуючої терапії, приймаючи по 1-2 капсули під час вечері.

Для посилення ефективності таблеток і прискорення процесу позбавлення від зайвих кілограмів одночасно з прийомом «Ідеалу» доцільно почати дотримання будь-якої дієти із зниженою калорійністю. Особливо ефективними в даному випадку стануть будь-які білкові дієти – рибна, куряча, молочна. Це пов’язано з тим, що білок – їжа досить важка. І не завжди під час тривалої дієти, заснованої на його споживанні, кишечник може очищатися повністю. «Ідеал» вирішить цю проблему, налагодивши процес випорожнення і зробивши його легким.

Прийом таблеток «Ідеал» з метою зниження ваги – що кажуть дієтологи?

Будь БАДи для зниження ваги. особливо якщо вони мають яскраво вираженим проносним ефектом, принесуть вам швидше за шкоду, ніж користь, впевнені дієтологи. Привчаючи кишечник до штучної стимуляції ззовні, ви позбавляєте його можливості і «бажання» працювати самостійно, тому після відміни подібних препаратів велика ймовірність зіткнутися з такими явищами як погіршення перистальтики, непрохідність кишечника і отруєння організму внаслідок поганого і уповільненої очищення.

При цьому, відзначають медики, всупереч поширеному переконанню, звикання до проносних викликає зовсім не якийсь штучний компонент в його складі. Залежність розвивається через самої дії подібних препаратів, відучує кишечник працювати самостійно. Тому навіть самий натуральний склад – зовсім не гарантія відмінного самопочуття і відсутності подібних ефектів у вигляді звикання і погіршення роботи ШКТ.

Другим негативним моментом, властивим всім проносним при їх тривалому застосуванні з метою знизити вагу, є значне зневоднення організму. Разом зі шлаками, покидающими кишечник, виводиться значна кількість рідини. І далеко не завжди ця рідина зайва, що міститься в міжклітинному просторі. Набагато частіше обезвоживаются самі клітини, що призводить до серйозного дисбалансу води і мінеральних солей.

Отже, з точки зору науки, прийом препарату «Ідеал» не допоможе значно знизити вагу, так як він не сприяє спалюванню підшкірно-жирової клітковини. Але при цьому він може привести до порушення роботи шлунково-кишкового тракту і різкого погіршення самопочуття внаслідок зневоднення організму.

Як ви ставитеся до прийому проносних для схуднення? Чи є у вас особистий досвід зниження ваги за допомогою таблеток «Ідеал»? Залиште, будь ласка, свій відгук після статті!

  • ідеал результати схуднення
  • Таблетки ідеал
  • таблетки для виведення шлаків
  • Чи помагають похудати таблетки Ідеал

Comments are closed!