Таблетки для схуднення Голдлайн – Голд лайн лайт. Інструкція

Таблетки для схуднення Голдлайн – Голд лайн лайт. Інструкція Таблетки для схуднення Голдлайн

Таблетки для схуднення здаються привабливим способом позбутися зайвого жиру. Здавалося б, що може бути простіше і зручніше. Тому все більше людей звертаються саме до такого способу схуднення. Таблетки для схуднення Голдлайн є досить серйозним медикаментозним препаратом для лікування ожиріння і надлишкової маси тіла, основною діючою речовиною якого є сибутрамін – анорексигенное лікарський засіб. Дана речовина підсилює відчуття насичення. Голдлайн випускається індійської фармакологічною компанією RANBAXY LABORATORIES Ltd. Таблетки відпускаються в аптеці за рецептом. Форма випуску – капсули.

Увага! На ринку існують таблетки у схожій упаковці під назвою Голдлайн лайт, але з абсолютно іншим складом. Прочитайте про обох препаратах в цій статті, і вирішіть, що потрібно саме вам.

Для кого призначений препарат Голдлайн

Інструкція описує фармакологічна дія препарату традиційно науковою мовою, тому багато можуть просто пропустити цю інформацію, сліпа довіра рекламі. Що ж із себе представляє голд лайн? Насамперед, це лікарський засіб, призначене для лікування ожиріння, тобто таких форм надмірної ваги, при яких самостійне схуднення практично не можливо. Лікарі призначають таблетки для схуднення голд лайн тим пацієнтам, індекс маси тіла (ІМТ) яких перевищує 30. Нагадаємо, як розрахувати ІМТ за методом бельгійського вченого Кетеле:

ІМТ = маса тіла кг / (зростання м) A 2 (відношення маси тіла на зведений у квадрат зростання, вимірюваний в метрах).

Наприклад, ІМТ при зростанні 1,67 м і вазі 85 кг становить приблизно 30,5 кг / м?.

Ще одне застереження: голд лайн не лікує ожиріння, викликаний органічними захворюваннями, генетичними факторами, а також психічними та ендокринологічними розладами (наприклад, булімією, так як природа цього захворювання виключно психічна).

Інструкція забороняє приймати голд лайн вагітним і годуючим жінкам.

Механізм дії

Голд лайн має центральну дію, тобто впливає безпосередньо на відповідні відділи головного мозку, пригнічуючи апетит і посилюючи збудження центральної нервової системи. Сибутрамін інгібує зворотне захоплення медіаторів серотоніну та норадреналіну, здійснюючи анорексигенное дію. При цьому створюється відчуття насиченості, пригнічується апетит, підвищується термогенез.

На різних жіночих форумах можна зустріти коментарі людей, які призначили собі лікування голд лайн самостійно, не маючи показань для медикаментозного способу схуднення, що може ввести в оману бажаючих схуднути легким способом. Ці таблетки не є повністю безпечними. Фахівці вкрай не рекомендують приступати до медикаментозного схудненню без рекомендації лікаря, так як Голдлайн має безліч протипоказань і побічних ефектів, про які багато хто може не знати. Про них ми розповімо нижче.

Побічні ефекти та застереження

Багато лікарів і пацієнти відзначають велику кількість побічних ефектів, які проявляються у вигляді:

    безсоння, у деяких – сонливості, головного болю, підвищеного серцебиття, артеріального тиску, сухості в роті.

Остання пояснюється підвищеним термогенезом. Пийте побільше води, щоб заповнити втрати рідини в організмі.

Особливо сильно «побочки» може докучати в перший місяць, а далі ці ефекти мають зійти нанівець. Якщо ж цього не відбулося, можливо, у вас непереносимість сибутраміну, і лікування варто припинити, щоб не заробити серйозних проблем зі здоров’ям.

У деяких схуднення може протікати повільно, або, у всякому разі, повільніше, ніж хотілося б. Це пов’язано з індивідуальними особливостями метаболізму. До того ж худнути повільно – це нормально. Адже стрімке схуднення дуже шкідливо не тільки для здоров’я, але і для краси (наприклад, можуть з’явитися розтяжки на шкірі, та й інші проблеми). Так що не варто кидати пити таблетки, якщо ви будете втрачати не більш 5 кілограм на місяць.

Слідкуйте за тим, щоб ви не забували приймати їжу. Деяким, особливо чутливим до голд лайн людям, варто себе примушувати їсти, щоб убезпечити шлунок і не заробити виразку.

Небезпечним може стати поєднання голд лайн з іншими медичними препаратами – деякими антигістамінними і аритмические препаратами. Це пов’язано з ризиком підвищення артеріального тиску при застосуванні голд лайн. Так що якщо ви страждаєте хворобами серця, це ліки, на жаль, не для вас.

За відомостями фахівців, після закінчення курсу лікування можлива хвороблива реакція організму на скасування, що супроводжується підвищеним апетитом і головним болем. Однак інструкція повідомляє, що це трапляється рідко.

Не варто вживати ці таблетки довше 2 років.

Особливості лікування

Лікування препаратом голд лайн необхідно проводити під наглядом лікаря.

Інструкція препарату дає особливі вказівки щодо лікування цими таблетками. Підкреслюється, що голд лайн буде ефективний, якщо його застосовувати лише в комплексі з іншими заходами для схуднення, а це і правильне харчування, і фізична активність. В цілому, основним завданням лікування є зміна способу життя людини, а значить тих шкідливих звичок, які привели до ожиріння, так як після відміни препарату вага може повернутися, якщо повернеться старий спосіб життя.

Голдлайн Лайт

Як вже було сказано, практично ідентичні малюнок і кольори на упаковці Голдлайн лайт можуть ввести в оману. Швидше за все, цей маркетинговий хід розрахований на тих, хто чув про популярність препарату Голдлайн. Російські таблетки для схуднення Голдлайн лайт не є лікарським засобом для лікування ожиріння. Голдлайн лайт це харчові добавки – БАД, до складу яких входять:

    L-карнітин, альфа-ліпоєва кислота.

Присутність L-карнітину в Голдлайн лайт обумовлено його здатністю розщеплювати жири, підвищувати фізичну активність і витривалість.

Це досить безпечна речовина може легко перетворитися на небезпечне при недотриманні доз. Рекомендується застосовувати Голдлайн лайт 4 рази на день по 1 капсулі. Тривалість прийому становить 3 місяці. Голдлайн лайт розрахований на людей, які худнуть за допомогою спортивних тренувань. Без них він марний. Утримайтеся від вживання алкоголю, так як етанол мінімізує дію основного речовини. Відмовтеся від препарату в разі виникнення побічних ефектів.

Фахівці (лікарі) вказують на неповноту інструкції даних БАД. Так, прийом Голдлайн лайт не можна поєднувати з вживанням полівітамінів, засобів, що містять залізо, магній, калій, кальцій, про що інструкція замовчує. Це автоматично підриває довіру до виробника. На сьогоднішній день, асортимент спортивного харчування представлений на нашому ринку досить широко, в їх числі – і популярний нині L-карнітин.

Comments are closed!