Таблетки для схуднення Бомба. Відгуки про таблетки Бомба

Таблетки для схуднення Бомба. Відгуки про таблетки Бомба Таблетки для схуднення Бомба. Відгуки про таблетки Бомба

admin 14 червня 2012 · 39 comments

Пігулки з епатажною назвою «Бомба», як і багато інших препаратів для схуднення. доставляються до нас з Китаю. Це засіб, за твердженням розповсюджувачів, «спалює»

жири. У таблетках Бомба назву і зовнішній вигляд упаковки (нагадує коробочку від петард) – все поставлено на службу рекламі і покликане справити враження радикального і дієвого засобу для схуднення. Була розгорнута широка рекламна компанія, де таблетки «Бомба» поставали як натуральне і дуже ефективний засіб для схуднення.

Однак більшість виявленої на таблетки Бомба інформації не вселяє жодної довіри, а навіть навпаки відлякує розумного споживача.

Наприклад, з приводу виробництва таблеток Бомба на деяких сайтах написаний дуже ухильну коментар про те, що розробили цю добавку в США під контролем китайської компанії « Цзінлісінь ». Але виробляються ці таблетки таки в Китаї, хоча це і не на всіх сайтах продавців відкрито вказано.

При описі препарату зіткнувся з абсолютно абсурдним твердженням про те, що таблетки Бомба «виготовлені з високоенергічних активних генів для спалювання жирів». Нібито гени витягнуті у вигляді екстракту зі складових таблетку трав за допомогою особливих технологій. Відверто кажучи, це дурість, що балансує на межі професійної брехні. Гени знаходяться в клітинах. Будь-які продукти, в тому числі і сушена рослинна кашка в таблетках Бомба, складаються з клітин. Тому безумовно в складі цих капсул є гени. Так що, щодо генів виходить, що реклама ніби як і не бреше. Те, що ці гени є «вискоенергічнимі» і «жиросжигающими» – дуже розпливчасте формулювання, яку можна пояснювати по-різному, але самі гени рослин, що потрапили в організм з таблетками, точно жир «спалювати» не будуть.

Передбачуваний склад препарату Бомба

– Фрукт Баша (Basehr Nuts) – виростає в басейні річки Амазонки, є джерелом активних речовин – римонабант, ендоканнабіноіди, виннокаменная кислота та ін Особливий інтерес тут викликає рімонабат. Це речовина, яка до 2009 року використовувалося в Європі як анорексигенної засобу (для придушення апетиту). Але в 2009 році з’ясувалося, що римонабант викликає побічні ефекти набагато частіше, ніж вказали виробники, і препарат з ринку відкликали. Серед поширених побічних ефектів – депресія, суїцидальні думки та інші негативні наслідки впливу на нервову систему. До речі, саме тому в складі БАД можна продати все що завгодно, перерахувавши не діючі речовини, а всякі «натуральні травички», з яких складається добавка. І дуже багато хто вірить і забувають, що в основі дії будь-яких лікарських трав теж лежать хімічні речовини, з яких роблять лікарські препарати;

– Карнітин – корисна речовина, стимулююча обмінні процеси в організмі і нарощування м’язової маси;

– Fructus Canarli – це водорість, яка за деякими даними володіє жиросжигающими властивостями;

– Fructus Evodiae – використовується в китайській медицині як знеболювальний та протизапальний засіб, а також надає захисну дію на слизову шлунка, проте навіть цей ефект не врятує клітини шлунка від пошкодження при тривалому голодуванні;

– Частуха звичайна (Водний подорожник) – у свіжому вигляді ця рослина отруйна, а після висушування його токсичність зникає. На думку стародавнього лікаря Авіценни частуха служить для дроблення каменів у нирках. Чим вона може допомогти худне – важко сказати, можливо деяким сечогінним ефектом, однак це не має особливого значення для втрати ваги. Зате є багато випадків, коли частуха протипоказана . наприклад, при інших хворобах нирок (гломерулонефриті), цукровому діабеті. панкреатиті. Небажано вживати добавки з частуху годують груддю. тому що вона зменшує секрецію грудного молока.

Ще таблетки для схуднення Бомба містять 2 вітаміну – С і Е. які надають антиоксидантну дію, але не впливають на вагу.

Немає доказів, що це повний склад таблеток для схуднення Бомба. Завжди потрібно пам’ятати, що на БАД. на відміну від ліків, можна написати все що завгодно. До того ж китайські біодобавки вже не раз були викриті у змісті заборонених в Росії, або небезпечних для здоров’я хімічних речовин.

Відгуки про таблетки Бомба

Думки з приводу цієї добавки зустрічаються як захоплені, так і різко негативні. Викликає сумнів, що всі захоплені відгуки належать реально існуючим людям, а не менеджерам, які за певну плату займаються «розкруткою» препарату. А ось в негативні відгуки слід почитати уважно. Майже жодна компанія не стане витрачати гроші і час працівників на те, щоб «очорнити» добавку конкурента. Тому наслідків «підступів» конкурентів серед негативних відгуків зовсім небагато, якщо взагалі є такі. Зате з таких постів можна вивудити дуже цінну інформацію.

Наприклад, багато скарг на те, що апетит пропадає практично зовсім . Це викликає радість багатьох нерозсудливих худнуть спочатку, поки не виявляться перші наслідки – постійна слабкість, нервозність, гастрити, виразки, головні болі. Якщо терпіти і продовжувати нерозумно голодувати за допомогою цих таблеток, то проявиться цілий «букет» ознак дефіциту вітамінів і мікроелементів. На думку, що в складі можливо вказані не всі речовини, наводять скарги людей про те, що навіть від малої дози алкоголю «зносить дах». Такий же ефект алкоголь може надати і у випадку взаємодії з різними хімічними речовинами, і в разі нестачі харчування. Але в кожному разі, і те, і інше не безпечно для вашого організму. Багато хто стверджує, що після схуднення за допомогою таблеток Бомба почалися проблеми з підшлунковою залозою, на лікарському огляді виявилася збільшена печінка. А за час, поки люди проходили лікування з приводу всіх ускладнень подібного схуднення, зайві кілограми невблаганно повернулися назад.

Чому не варто приймати таблетки для схуднення Бомба:

– висока ціна (упаковка коштує приблизно 40 доларів);

– сумнівна якість;

– існує ризик, що у складі препарату можуть міститися небезпечні хімічні речовини, не зазначені на упаковці, наприклад, римонабант, який входить до складу фрукта Баша, але на упаковці не вказано, але ж це заборонене в Європі речовина. До того ж, не вказано його кількість (воно може бути від мізерного до дуже високого і небезпечного для здоров’я);

– велика кількість негативних відгуків;

– в рекламі препарату виробники та розповсюджувачі користуються неписьменними і обманними формулюваннями, які не доносять правдиву інформацію, а вводять споживача в оману.

Гучний реклама і незвичайна упаковка зовсім не означають хороший результат. Більш того, безпека і склад таблеток для схуднення Бомба дуже сумнівні. Тому не варто ризикувати здоров’ям і витрачати чималі гроші на продукт, який не дає ніяких гарантій.

Автор: Олександр Ачіновіч (лікар)

  • дієві таблетки для схуднення сша
  • Дієві таблетки для схудненя
  • таблетки бомба для схуднення

Comments are closed!

_0.32MB/0.00769 sec