Таблетки для схуднення Білайт, користь чи загроза?

Таблетки для схуднення Білайт, користь чи загроза? Таблетки для схуднення Білайт, користь чи загроза?

Дуже популярні сьогодні таблетки для схуднення Білайт прийшли на зміну скандальному препарату Ліда, який був заборонений міністерством охорони здоров’я Росії. Компанія-виробник препарату Білайт обіцяє зниження ваги і здорове схуднення в області живота, талії і стегон, особливо після пологів. У Росії це ліки не пройшло жодної сертифікації.

Таблетки для схуднення Білайт

Поширюється Білайт сьогодні нелегально допомогою Інтернету, через онлайн-магазини і дилерські центри. У Казахстані, наприклад, препарат цей нібито пройшов випробування і був схвалений Інститутом харчування. Продається він там в будь-якій аптеці і коштує близько 30 доларів за упаковку. Однак на територію Росії він ввозиться нелегально, контрабандним шляхом, так що вартість його тут багаторазово зростає.

Крім того, що Білайт не пройшов сертифікацію якості, так його ще й активно підробляють. Щоб відрізнити оригінальний препарат від падлюка, виробник продавав упаковку разом з ліхтариком. Це скандально відомі ліки включає в себе капсули для схуднення, які фасуються в три різні упаковки, кожну з яких слід приймати в певний період скидання ваги. До складу таких капсул входить:

    1. трутові гриб. 2. Лист лотоса. 3. Кореневище супротивно ДІСКОР. 4. Кокосовідная пориа. 5. Плід глоду.

Таблетки для схуднення Білайт і побічні ефекти

Таблетки для схуднення Білайт

Якщо вірити складом, то нічого шкідливого для здоров’я людини в цьому препараті немає. Проте, достеменно відомо, що ті, хто брали Білайт, спостерігали у себе симптоми, дуже схожі з побічними ефектами від Ліди. Це і сухість у роті, яка переходить в тягне ком, і тахікардія, і безсоння, і головні болі, і гіпертонія, і навіть підвищене потовиділення, що саме по собі є тривожним симптомом. Про це розповідали ті, хто особисто брав ці капсули. Правда, через кілька днів всі ці недуги проходять і все нормалізується. З цього можна зробити висновок, що до складу препарату входить сибутрамін, який вважається сильнодіючою речовиною і заборонений на території Росії.

Якщо вірити інструкції, таблетки для схуднення Білайт слід приймати два рази на день за півгодини до їди по три капсули. Повний період курсу – півтора місяця. Правда, в інструкції пишеться, що препарат цей не варто приймати вагітний жінкам. Насправді Білайт краще не приймати нікому і ніколи, тому що наслідки можуть виявитися дуже серйозними. Ці капсули порушують роботу підшлункової залози і печінки, викликає алергічний дерматит і стенокардію.

Крім того, прийом БІЛАЙТ може спричинити за собою хронічне безсоння. Кілька кілограмів ви, звичайно, скинете, можете бути в цьому впевнені, однак через деякий час ваша вага повернеться, причому у двократному розмірі. Тому подумайте, чи варто ризикувати своїм здоров’ям заради тимчасової втрати пари-трійки кілограмів? Чи не краще почати правильно харчуватися і зайнятися спортом?

Таблетки для схуднення Білайт

Якщо такі прості методи не допомагають, сходіть до лікаря і пройдіть обстеження. Кваліфікований фахівець обов’язково призначить вам курс лікування і випише той препарат, який вам дійсно допоможе. А сліпо довіряти красивій рекламі і допомагати багатіти недобросовісним виробникам – справа сумнівна.

  • Велотренажер схуднути на 20 кг

Comments are closed!