Схуднути за допомогою яблучного оцту » рецепти схуднення

Схуднути за допомогою яблучного оцту » рецепти схуднення Як схуднути за допомогою яблучного оцту

У цій статті поговоримо з вами про те, як схуднути за допомогою яблучного оцту.

Ви напевно, не раз стикалися з яблучним оцтом, адже він активно застосовується в кулінарії, однак, у нього є ще одне дуже цікаве застосування: з його допомогою, як стверджують багато, можна позбутися зайвої ваги.

Що ж приваблює величезну кількість стражденних худнути за допомогою яблучного оцту?

    перше його просто не реально низька ціна: приблизно 15 рублів за 500 мл; друге його повсюдна поширеність; третє при бажанні його можна легко приготувати в домашніх умовах; четверте, як стверджується, цієї методики достатньо для схуднення і додаткових методів вдаватися не доведеться.

Відомо, що яблучний оцет містить в собі безліч цінних мінеральних речовин, а також органічні кислоти, такі як яблучна, лимонна і т. д.

Так який же механізм схуднення за допомогою яблучного оцту?

Справа в тому, що містяться в яблучної кислоті речовини сприяють зниженню апетиту. Також яблучна кислота, потрапляючи в організм, стимулює обмін речовин і, що дуже важливо, сприяє розщепленню жирів і вуглеводів, тобто так званому катаболізму.

Яблучний оцет сприяє очищенню організму і підвищенню тонусу. Варто також пам’ятати, що яблучний оцет багатий поруч мікроелементів і ферментами корисними для організму, також розглянутий нами оцет містить провітамін А і пектин.

Рецепт схуднення за допомогою яблучного оцту

Так як же застосовувати яблучний оцет, щоб непотрібні кілограми покинули вас?

Ось найбільш простий і поширений спосіб його застосування:

В 200мл теплої води (1 склянка) розвести 1 ст. ложку яблучного оцту і випити натщесерце за 30 хвилин до прийому сніданку. Смак вам може не сподобається, щоб уникнути неприємних відчуттів, в розчин можна додати чайну ложку меду.

Другий спосіб полягає в триразовому прийомі яблучного оцту в день. Перед сніданком, обідом і вечерею варто випивати склянку теплої води з розчиненими в ній двома чайними ложками яблучного оцту (смак також можна поліпшити за допомогою меду).

Перші результати не змусять себе довго чекати, ви помітите зміни вже через 2 тижні. Зменшиться тяга до так коханому нами солодкого, ваги фіксуватимуть стабільне зниження ваги.

Але приймати яблучний оцет постійно не можна, після певного періоду, який в різних випадках коливається від 1 до 3 місяців, варто зробити перерву (зазвичай до 1 місяця).

Мінуси застосування яблучного оцту для схуднення

У схуднення за допомогою яблучного оцту є і свої мінуси, враховувати які важливо, щоб уникнути проблем зі здоров’ям.

Необхідно пам’ятати, що в першу чергу яблучний оцет – сильна кислота, яка може пошкодити емаль ваших зубів, тому після кожного прийому потрібно обов’язково полоскати рот водою.

Даний спосіб схуднення протипоказаний людям мають захворювання шлунково-кишкового тракту, в іншому випадку, прийом оцту може викликати загострення наявного захворювання (яблучний оцет здатний змінювати кислотність шлунка). Особливо ця заборона стосується тих, хто страждає підвищеною кислотністю і гастрит.

  • на скільки можна схуднути від яблучного оцету
  • на скильки можна схуднути з яблучним оцтом
  • Як похудати дуже скоро задопомогою оцту

Comments are closed!