Схуднути за допомогою вугілля | Схуднути – зрозуміти і прийняти

Схуднути за допомогою вугілля | Схуднути – зрозуміти і прийняти Схуднути за допомогою вугілля

Мова звичайно піде не про просте деревному вугіллі, і тим більше не про кам’яному, а про відомому всім господиням – активованому вугіллі.

При всьому безлічі смішних, небезпечних, безглуздих

і дурних методів і способів схуднення, деякі викликають просто захоплення хітрозакрученностью підходу, красою побудови конструкції для вирішення проблеми, коли рішення лежить на поверхні і всім відомо.

Це схоже на те, як здібний, сильний учень, не вивчивши останнім домашнє завдання намагається вирішити задачку біля дошки. Простеньку формулу, яку йому треба було вивчити він не знає, але і здаватися не звик, от і намагається вирішити задачку в один рядок безліччю відомих йому способів, поступово заповнюючи весь простір дошки.

Схуднення за допомогою активованого вугілля з ряду подібних казусів. Начебто все вірно і зрозуміло, і дія вугілля преподано правильно, але до чого це все, коли є більш природні, ідентичні, способи схуднути.

Активоване вугілля

Насправді активоване вугілля зі звичайним вугіллям має мало спільного, хіба що колір і наявність у складі, як одного з компонентів, деревного вугілля. Ця речовина володіє унікальною пористістю, яке виробляють з органічних, натуральних компонентів, у тому числі і нафтового походження. Його головна затребувана особливість це величезна площа поверхні на дуже маленький об’єм. Кращі сорти активов0ного вугілля мають співвідношення до 1500 м 2 / гр.

А чим більше поверхня, тим більше вона в себе може увібрати (згадайте звичайну ганчірку і губку), це властивість активованого вугілля, зване адсорбцией, і використовують в медицині та промисловості.

Простий вугілля, що отримується після спалювання деревини, теж є непоганим адсорбентом. Про це знали ще древні народи, які в разі отруєнь використовували деревне вугілля. У 16-17 століттях, вугілля стали використовувати для фільтрації різних рідин, але тільки в кінці 18 століття властивостями цього чудесного матеріалу зацікавилися вчені. Аж до початку 20 століття в усіх сферах використовувався порошок деревного вугілля, але з розвитком цукрового виробництва і винаходом протигаза, стало питання про більш дієвому, пористому, матеріалі. Саме до цього часу відноситься поява перших зразків активованого вугілля, який незабаром почав широко застосовуватися в медицині. Його навіть використовували проти інфекційних захворювань, поки не винайшли антибіотики.

Корисні властивості активованого вугілля

Активоване вугілля має дезінтоксикаційний, протидіарейні і адсорбуючим дією. Велика поверхнева площа речовини дозволяє адсорбувати токсини і отрути з ШКТ не даючи їм всмоктуватися і потрапляти в кров. Список їх величезний: глікозиди, алкалоїди, барбітурати, солі важких металів, похідні синильної кислоти і фенолу, токсини рослинного, тваринного і бактеріального походження, різні гази і т. д. При всьому при цьому, він не подразнює слизові оболонки шлунково-кишкового тракту.

Використовується при метеоризмі, підвищеної кислотності, отруєннях, інтоксикації, діареї, опікової хвороби, сальмонельозі, дизентерії, ниркової недостатності, гепатитах, гастриті, цирозі печінки, бронхіальній астмі, порушеннях обміну, алергічних захворюваннях, посталкогольної синдромі, після хіміо та променевої терапії у онкологічних хворих і т. д.

Схуднення за допомогою активованого вугілля

Дізнавшись про “новітньому методі схуднення за допомогою активованого вугілля” з пошти, я насамперед звернувся до пошуковиків, в надії відшукати найбільш повний опис цього “чудодійного” способу “, але з подивом виявив, що самі розгорнуті описи містять всього кілька рядків :

Схуднення за допомогою активованого вугілля – відносно нова методика, яку успішно використовують для оздоровлення, очищення і схуднення організму.

Перевага самого використовуваного засобу полягає в його дешевизні і доступності. Переймаючись питанням як схуднути за допомогою активованого вугілля, вам не доведеться вишукувати спеціальні матеріальні засоби або шукати засіб для схуднення. Вугілля продається в будь-якій аптеці і коштує копійки. Єдине, що вам буде потрібно це бажання і знання методики.

Сучасні фахівці в схудненні за допомогою активованого вугілля пропонують дві рівнозначні схеми позбавлення від зайвої ваги: ??

1. Дозування вугілля йде по наростаючій, починаючи з 1-3 таблеток і після досягнення результату – на 10 кілограм особистої ваги одна таблетка. Прийом в цьому варіанті повинен відбуватися вранці, до сніданку, натщесерце.

2. Прийом таблеток активованого вугілля розтягується на весь день. Кількість таблеток строго визначено і дорівнює 10, прийомів на протязі доби не менше 3-х. Таблетки діляться рівномірно між усіма прийомами, пити їх треба за годину до їжі. Тривалість цього варіанту обмежена 10 днями. По закінченні треба зробити перерву такий же тривалістю, і можна починати заново “

Можливі неприємності при схудненні за допомогою вугілля

Головною неприємністю при схудненні є постійні запори, так як угль адсорбує велику кількість рідини з кишечника, тим самим перешкоджаючи вільному просуванню калових мас.

Крім цього, разом з токсинами адсорбуються і корисні речовини, вітаміни, мікроелементи і т. д. що створює гостру вітамінно-мінеральну недостатність.

Також треба враховувати, що активоване вугілля протипоказаний при таких захворюваннях ШКТ, як виразка дванадцятипалої кишки і шлунку, виразковий коліт, кровотечах, при призначенні деяких лікарських препаратів.

Витоки схуднення за допомогою активованого вугілля

Два способи, які представляються, як методи схуднення, насправді є відомим методом використовуваним для очищення організму – ентеросорбцією

Ентеросорбція

Метод заснований на здатності сорбенту зв’язувати і виводити шкідливі речовини з ШКТ. За допомогою ентеросорбції (рідка складова ЖК соків адсорбується і назад надходить у кров) очищається кров. Крім того цей метод покращує якість крові за рахунок зниження концентрації в ній шкідливих ліпідів.

Проводиться процедура будинку. Тривалість – від 2 до 4 тижнів. Норма прийому: 2 рази на день по 1таблетке на 10 кілограм маси тіла.

Під час процедур рекомендується дотримуватися здорового харчування і скоротити кількість жирів у раціоні. Мінімальна добове споживання рідини не менше 2 літрів.

Після завершення очищення треба пити препарати з біфідо або лактобактеріями (10-14 днів)

Все набагато простіше

Якщо задатися питаннями, чому активоване вугілля має такий великий користю для організму і яким чином, настільки чужа для організму структура не чинить побічної дії, то можна наблизитися до розуміння реального стану справ.

Активоване вугілля володіє двома властивостями, які затребувані організмом – здатністю адсорбувати (пористістю) і нульовою калорійністю. Але точно такими ж властивостями володіє і рослинна клітковина. Целюлоза, яка складає основу, як деревного вугілля, так і структури рослинних волокон, не перетравлюється і не засвоюється організмом, і володіє адсорбуючі властивості. Якщо ви порівняєте корисні властивості висівок та активованого вугілля, то побачите їх повну ідентичність. У цьому і є секрет такої чудодійної корисності активованого вугілля – він лише дозволяє, не змінюючи харчування, створити ефект присутності в раціоні потрібної кількості рослинної клітковини. За рахунок же сучасних технологій, вдалося створити матеріал по пористості набагато перевищує природні волокна, що дозволяє споживати порівняно малий обсяг активованого вугілля.

З іншого боку, якщо присутність в харчуванні значної кількості рослинної їжі, як того вимагає здорове харчування, дозволяє м’яко, в перебігу дня, очищати організм не зачіпаючи корисні речовини і мікрофлору, то активоване рівень буквально вихолощує все що тільки можна. А його повна штучна нейтральність, не дозволяє, як наприклад отрубям, підживлювати корисну мікрофлору, яка використовує целюлозу для свого зростання.

Чи можна схуднути за допомогою активованого вугілля?

Можна, настільки ж, наскільки можна схуднути почавши приймати рослинну клітковину або підвищивши вміст овочів в раціоні харчування, тільки користі від цього буде набагато менше, а по закінченні прийому доведеться вживати зусилля для оздоровлення організму.

  • активоване вугілля длЯ оздорОВЛЕННЯ
  • настільки можна скинути вагу за допомогою активованого вугілля

Comments are closed!

_0.32MB/0.00394 sec