Схуднути за допомогою трав

Схуднути за допомогою трав Як схуднути за допомогою трав

травня 9th, 2013

Безжальна статистика свідчить, що кожна четверта людина на нашій планеті страждає від надмірної ваги. Ми літаємо в космос, освоюємо нанотехнології, навчилися

клонувати живі істоти і зароджувати життя в пробірці, а таку, здавалося б, нескладну проблему все ще не можемо вирішити.

Існує багато теорій на цей рахунок, але поки вчені мужі їх перевіряють, тисячі людей намагаються випробувати методи для схуднення на собі. Деякі з них дають ефект, деякі ні, часто цей ефект нівелюється з припиненням дії методу швидко і безповоротно.

Чи можна схуднути за допомогою трав?

Кажуть, наші пращури більше знали про організм людини – на підсвідомому рівні, зате безпомилково, вибираючи той чи інший природний метод лікування. І успішно використовували трави для схуднення.

Як схуднути за допомогою трав? Різні трави, вірніше, трав’яні чаї, які використовують для боротьби з ожирінням, надають різну дію на організм. Одні нормалізують травлення, інші зменшують апетит, треті працюють як м’яке сечогінний, четверті відновлюють правильний обмін речовин.

Трави, що нормалізують травлення

Порушення збалансованої роботи травної системи перешкоджає ефективному схудненню, тому що їжа, довго затримуються в організмі, використовується ним для жирових відкладень.

Добре виводять шлаки і нормалізують роботу шлунка і кишечника петрушка, фенхель, кріп, аніс.

При стійких запорах рекомендують використовувати кмин, ромашку аптечну, крушину.

Є рослини, які нормалізують роботу жовчовивідних шляхів, що також служить оптимізації роботи травного такту. Це кульбаба, барбарис, безсмертник, розторопша, кукурудзяні рильця.

Трави, що знижують апетит

Як правило, анорексіческое дію цих трав пояснюється їх здатністю розбухати в шлунку, викликаючи ілюзію ситості. Так діють водорості спіруліни, лляне насіння. корінь алтея, лікарський дягель.

М’які природні проносні і сечогінні трави

Ефективне очищення кишечника і виведення зайвої рідини, а з нею і шлаків, давно відомо як дієвий метод для зниження ваги. Часто збори таких трав використовують як доповнення до розвантажувальним дієт.

До сечогінну відносяться сенна, листя брусниці, листя лопуха, польовий хвощ, подорожник.

Послаблювальну дію роблять аніс, кмин, кріп, ревінь, обліпиха, солодка.

Але вживати проносні і сечогінні чаї потрібно помірно, щоб не викликати занадто великих втрат рідини.

Трави, що поліпшують обмін речовин

Найменш швидкий і найбільш стійкий результат дає застосування трав, що нормалізують обмінні процеси в організмі. Прискорюючи хімічні процеси обміну, такі кошти не дають можливості організму відкладати продукти травлення в «жирові депо», тим самим не тільки сприяючи схудненню, але і зберігаючи надовго досягнутий результат.

Кропива, листя берези, мати-й-мачуха, корінь кульбаби, корінь лопуха справляються з таким завданням блискуче, і зовсім не є рідкісними рослинами.

Зазвичай збори трав для схуднення складають з декількох груп рослин, наприклад, знижують апетит, легкі сечогінні, нормалізують обмін.

Два найпопулярніших народних збору трав для схуднення:

• корінь кульбаби, листя перцевої м’яти, насіння фенхелю і петрушки по 15 грам і кора крушини 40 грам. На столову ложку такої суміші потрібно склянку окропу, в якому суміш настоюють півгодини. Приймають настій вранці до їжі.

• ефективний збір, який рекомендують приймати після їжі, складається з узятих по 20 грам листя петрушки, кропиви, сени і кульбаби і по 10 грам м’яти та італійського кропу. Чайну ложку суміші запарюють склянкою окропу і п’ють від 1 до 3 склянок на день.

  • трави якi нормалiзують обмiн речовин
  • як приймати череду для схуднення при порушеному обміні речовин
  • вага листкiв мяти у грамах
  • как похудеть за допомогою трав
  • кульбаба від жировиків
  • Схуднути за допомогою трав
  • трави для швидкого схуднення
  • худать при допомозітрав
  • як похудати від череди
  • як швидко похудати за допомогою трав

Comments are closed!

_0.31MB/0.00541 sec