Схуднути за 100 днів: пост і схуднення | Разом до схуднення, краси і здоров’ю

Схуднути за 100 днів: пост і схуднення | Разом до схуднення, краси і здоров’ю Разом до схуднення, краси і здоров’ю Схуднути за 100 днів: пост і схуднення

З 27 лютого у православних християн починається Великий пост, який готує нас до свята Великодня. Триватиме він 40 днів (6 тижнів) – до 14 квітня.

З точки зору харчування це самий суворий піст. І для тих, хто хоче схуднути. це ще один стимул скорегувати свій раціон. Однак важливо розуміти, що пост придуманий не для схуднення, це, в першу чергу, духовний подвиг. Саме грунтуючись на поліпшенні своєю духовною складовою, можна удосконалити і своє тіло. Простіше кажучи, якщо ми відмовимося, наприклад, від гріха обжерливості, ми зможемо схуднути.

Харчування під час Великого посту

У перший день посту Чистий понеділок і Страсну п’ятницю, передостанній день посту, православні утримуються від їжі взагалі. Можливе лише пити воду. В інші дні першої великопісних тижні допускалося їсти виключно сирі овочі і хліб, причому один раз – увечері. У суботу та неділю можна було їсти варені овочі, приготовані з рослинним маслом. Допускалося і трохи виноградного виду, міцність якого повинна бути не вище семи градусів. У п’ятницю прийнято було куштувати відварену пшеницю з медом.

В інший час Великого посту харчуватися слід було за таким графіком: понеділок, середа, п’ятниця – сухоядение (дозволяются вода, хліб, фрукти, овочі, компоти). По вівторках, четвергах можна споживати гарячу їжу без масла. По суботах і неділях дозволяється їжа з рослинним маслом, а також прийом їжі два рази на день. У свята Благовіщення і Вербної неділі дозволяється куштувати рибу.

Звичайно, з таким раціоном харчування немудро схуднути. Навіть незважаючи на те, що сьогодні правила поста для мирян не так суворі, як раніше. Проте основу пісного столу і раніше становлять овочі.

Під час посту нашому організму потрібно різноманітна їжа, багата вітамінами і мікроелементами. Досить важко збалансувати раціон харчування при обмеженому переліку продуктів, дозволених до вживання. Тому обов’язково варто включити в пісне меню БАДи і вітамінно-мінеральні комплекси. Деякі вітаміни, наприклад, вітамін В12, є тільки в продуктах тваринного походження. Нестача вітаміну В12 призводить до таких наслідків, як стомлюваність, посилене серцебиття, нездатність сконцентруватися.

Кожен дотримується посту у міру своїх сил. Не можна вимагати від людини, що виконує важку фізичну роботу, повністю утримуватися від їжі в деякі дні. Також не можна дотримуватися суворого посту страждають хронічними захворюваннями. І не зовсім розумно з точки зору правильного харчування при сучасному темпі життя переносити основний прийом їжі на вечірній час. Тому корегуйте своє харчування по мірі можливостей. Але навіть якщо просто перестати їсти надміру, навести порядок в раціоні і на деякий час відмовитися від м’яса, можна не тільки схуднути, але й збагатитися духовно, відчути свій внутрішній світ. Адже не дарма кажуть, що сите черево до молитви глухо.

А докладніше про меню Великого посту ви дізнаєтеся з наступного матеріалу циклу «Схуднути за 100 днів».

  • 100 днів до схуднення
  • хліб і вода для похудання 40 днів

Comments are closed!

_0.31MB/0.00648 sec