Схуднути в тренажерному залі | Зможу Схуднути

Схуднути в тренажерному залі | Зможу Схуднути Як схуднути в тренажерному залі

Опубліковано 25.09.2012 | Автор: Lila

Заняття в тренажерному залі – це прекрасний спосіб привести свою вагу в ідеальний стан. Але щоб Ваші тренування були більш ефективними та безпечними, я підготувала кілька правил,

якими слід керуватися при відвідуванні тренажерного залу.

Що слід знати про майбутні заняттях?

1.Прежде все, ви повинні познайомитися з тренером. Це не порожня формальність. Ви розраховуєте схуднути в тренажерному залі, абсолютно не відаючи, що вас там чекає, тому саме тренер буде вас консультувати і контролювати. Пізніше з більшістю вправ ви зможете впоратися самостійно.

Тренер складе для вас персональну програму, навчить правилам поводження з тренажерами, а головне – покаже, як правильно виконувати вправи, щоб кожне пішло вам на користь.

2.Обратіте увагу на спортивну форму. Ніхто не скасовує модний і гарний одяг, але при цьому подбайте про її легкості і комфортності. Вона повинна «дихати» і ні в якому разі не сковувати рухів. Особливо важливо, щоб спортивне взуття була зручна не тісна. Також важливо подбати про спортивний нижній білизні, особливо якщо у вас пишні форми. Я користуюся білизною марки Shock Absorber, але підійде будь-яке інше, запитуйте у спортивних магазинах.

3.Ви прекрасно знаєте свою фізичну форму. Не слід на перших же тренуваннях виявляти зайве старанність. Ви будете в чудовому настрої, відчуєте легкість, якщо комплекс вправ буде вам під силу. Для новачків підійдуть гантелі в півтора-два кілограми. А тривалість занять – не більше 45 хвилин. Так можна схуднути в тренажерному залі поступово, але вірно.

4. Організм буде почувати себе комфортно, він цілком встигне відновитися, якщо ви будете займатися на тренажерах три – п’ять разів на тиждень.

5. Розминка – річ необхідна, вона існує не для того, щоб скоротити час тренувань. А саме так розцінюють її багато новачків. Під час розминки розігріваються зв’язки і м’язи, вони готуються прийняти посилене навантаження, яка допоможе ефективно схуднути за допомогою тренажерного залу.

Навіть «кардіо-силові-кардіо» – найвідоміший план для зниження ваги – обов’язково починається з розминки, яка розминає і прокачує м’язи. Заключна її частина найцікавіша – вона спалює жири.

6. При заняттях на тренажерах ваш організм зажадає більше вологи. Щоб уникнути зневоднення, потрібно більше води. Значить, у вас завжди повинна бути при собі пляшечка з чистою водою.

7. Вам слід навчитися контролювати своє дихання. Запам’ятайте: напружуючи м’язи, ви робите вдих, а розслабляючи – видих.

8.У вас повинні працювати всі м’язи. Новачкам часто здається, що трудитися слід тільки над м’язами тієї зони тіла, яка у результаті повинна бути скоригована. Це не так. Ви помітно схуднете в, якщо будуть задіяні всі групи м’язів, а на проблемних зонах зробите особливий акцент.

9. Є таке правило щоб схуднути за допомогою тренажерного залу: послідовно повторювати кожну вправу, не використовуючи вагу або опір. А додати обсяг в якихось місцях і заодно зміцнити м’язи допоможе розрахований тренером вага, що дозволяє 10-15 разів повторити вправу. У цей час пульс може становити не більше 160 ударів в хвилину для кардиотренировки і близько 170 – для силовий. Таке навантаження буде введена в план ваших тренувань. Не бійтеся «перекачатися» і з цієї причини не відмовляйтеся від силового навантаження. Некрасивих великих м’язів у вас не з’явиться, цього сама природа не допустить. Крім того, у м’язової маси є властивість швидко спалювати калорії.

Цілком можливо, що через місяць-два відбудеться невелике збільшення об’єму і ваги. Це не повинно вас лякати. Спокійно продовжуйте займатися. Причина в тому, що жир легше м’язів. Мине небагато часу, жир зникне, а ваша фігура почне набувати бажану стрункість. Ось тоді ви по-справжньому зрозумієте, як здорово худнути в тренажерному залі.

10. Намагайтеся, щоб тренування була різноманітною. Включайте в план занять кардіо і силові вправи, розтягуйте м’язи. Час від часу міняйте послідовність виконання всіх вправ. Заняття стануть цікавіше, ваш організм з вдячністю сприйме це розмаїття. До речі, в цей же час непогано б чергувати і види фітнесу.

11. Дуже важливий момент – контроль за харчуванням. Виховайте в собі звичку припиняти прийом їжі за дві години до тренування, а після її закінчення починайте трапезу приблизно через годину, не раніше. Навіть за пару годин до тренування обмежтеся невеликою кількістю легкого салату або склянкою соку. Хочете підкачати свої м’язи – зверніться до білковій дієті. У підсумку відчуєте легкість, а непотрібний жирок почне зникати.

Також буде корисна таблиця зразкової витрати калорій під час фізичних вправ, яку я наводжу нижче:

  • як правильно приймати жирозжигаючі припарати
  • як правильно харчуватися при видвидуванни фитнес залу

Comments are closed!

_0.31MB/0.00509 sec