Схуднути в басейні

Схуднути в басейні Схуднути в басейні

Саме час замислитися про схуднення. До весни залишилася ще пара місяців, але найкраще схуднення, це те, що відбувається поступово. Якщо Вам цікаво чи можна схуднути за допомогою плавання, і як це зробити ефективніше, прочитайте цю статтю і медколлегія tiensmed. ru (www. tiensmed. ru) постарається Вам допомогти.

Відвідування басейну – це оптимальний вид фізичних навантажень при багатьох захворюваннях і при зайвій вазі в тому числі.

Чому? Та тому, що під час плавання навантаження на суглоби практично відсутня, розвантажується хребет. Якщо у Вас є пара-трійка зайвих кілограмів, то навантаження на весь опорно-руховий апарат значно збільшується. Уявіть собі, які удари отримують колінні суглоби під час бігу, якщо вага тіла збільшується. А при плавання Ви маєте чудовий шанс схуднути, не травмуючи хребет, зв’язки і просто отримуючи задоволення від процесу.

Переваг схуднення за допомогою плавання безліч. Перше вже описано в попередньому абзаці. По-друге, під час плавання втрачається по вісімсот кілокалорій на годину! Це дуже і дуже високий показник. По-третє, під час плавання Ви не просто втрачаєте калорії, а ще й нарощуєте і зміцнюєте мускулатуру тіла, причому під час плавання включаються такі групи м’язів, які абсолютно не діють при ходьбі або бігу. По-четверте, вплив води на шкіру людини дуже благотворно. Поліпшується обмін речовин в шкірі, вона насичується рідиною, очищається від шкідливих речовин. Ви можете заперечити, що мовляв, в басейнах вода хлорована і шкідлива. У хороших басейнах воду вже не хлорують, а використовують інші методи очистки. Так, до того ж, шкіра міської людини звична до певного рівня хлору у воді.

Є одне маленьке «але», а раптом Ви зовсім не вмієте плавати?

Як же худнути, просто борсаючись у воді?

Не впадайте у відчай. Напевно знайдеться така оздоровча група, в якій зберуться такі ж «плавці» як і Ви. Ось всі разом і навчитеся. Окрім можливості схуднути, є можливість навчитися плавати. Нове вміння ніколи не завадить, так що поєднуємо одне приємне і два корисних. Якщо страх перед водою дуже великий, ніхто не заборонить Вам надіти рятувальний жилет або захопити дощечку для плавання, щоб за неї триматися.

Перші заняття повинні бути не коротше тридцяти хвилин, інакше яка ж це зарядка! Потім можна збільшити час на половину і навіть вдвічі. Якщо Вашими діями в басейні не керує досвідчений тренер, цей абзац написаний для Вас. Перед тренуванням слід розігрітися. Так роблять усі справжні спортсмени. Трохи поприсідайте, зробіть кілька стрибків і нахилів. Помахайте руками в різні сторони, розімніть плечові суглоби. Потім можна заходити у воду. У воді перші хвилин десять також здійснюйте різні хаотичні рухи (між іншим, роблячи ті ж самі вправи у воді, Ви витрачаєте на чверть більше енергії, ніж виконуючи їх на суші). Далі схопитеся руками за бортик, свій надувний м’яч або канат, що розділяє доріжки, і робіть рухи ногами. Ця вправа чудово зміцнює ноги, робить їх форму приємною на око, прибирає жирові відкладення. Ноги опрацьовуйте хвилин п’ять. Чергуйте різні види рухів, щоб охопити максимальну кількість груп м’язів.

Не зупиняйтеся ні на хвилину. Якщо втомилися, змініть вправу і інтенсивність його виконання. Зробивши вправи ногами, саме час приступати до самого плаванню. Тепер працюють м’язи рук, спини, і, звичайно ж, ніг. Збільшуйте дистанцію поступово, але неухильно. Під час тренувань обов’язково простежувати стан свого пульсу. Це показник того, як організм реагує на навантаження. Бажано, щоб пульс був у межах сто тридцять – сто шістдесят ударів на хвилину. Така інтенсивність дозволить Вам схуднути, а не просто отримати задоволення від відвідин басейну.

Звичайно переважніше, якщо Вашій тренуванням керуватиме тренер. Він не тільки навчить багатьом корисним вправам, але ще і простежить за тим, щоб Ви виконували їх правильно. Поєднуйте фізичне навантаження з вживанням спеціальних БАД (біологічно активних добавок) для схуднення.

Comments are closed!